Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri26

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Consi.cristy74,oana oana 26,laumeli,flavia,chantal,idaira,irda,babyr7,mamagiuliei,monysorescu,
cristina26,cristina-ana,danangie,teorina,oltencuta noastra,ancadragoman,ingeras26,irenecam,vivela,lauraioana,blueeeyes20
03,musettepink,c.myry,ayla21,jojomiha,miha74,camypus,remaliss,doina84-va astept sa mai scrieti aici sa stiu cum mai sunteti.va pup

Scuzati fetele care le-am omis dar am scris de cine mi-am dus acum aminte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

Michelle, in principiu noi suntem bine. eu am reinceput munca din octombrie, rares merge la gradinita. acomodarea a fost grea primele 2 saptamani dar acum ii place. in rest ne tot lovim de diverse viroze, rosu in gat dar am inteles ca nu prea am ce sa fac pana nu isi face imunitatea. eu una deocamdata nu mai muncesc pt bb2. motivele fiind financiare si de ce sa nu rcunosc, neavand niciun ajutor a fost destul de obositor, plus ca nu stiu ce as face cu bb2 la 1 an pentru ca nu m-as indura sa-l dau la cresa, asa ca le tin pumnii celor care isi doresc.
va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Irinabobe-eu nu stiu cum este la voi acum,credeam ca inca nu s-a aplicat legea cu statul acasa doar un an pt ca mcrissa a scris ca ea va sta doi ani acasa si la bebe 2 de unde am tras concluzia ca inca se poate sta 2 ani cu bebe acasa.iti dai seama ca nu ar fi deloc usor sa il dai la cresa atat de micut la 1 anisor dar poate ai gasi alta solutie,o bona sau sa lucrati tu si sotul asa incat cand pleaca unul la lucru sa vina celalalt.imi pare rau ca va luptati cu viroze!multa sanatate!ma bucur ca ai scris!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui Michelle81

Consi.cristy74,oana oana 26,laumeli,flavia,chantal,idaira,irda,babyr7,mamagiuliei,monysorescu,
cristina26,cristina-ana,danangie,teorina,oltencuta noastra,ancadragoman,ingeras26,irenecam,vivela,lauraioana,blueeeyes20
03,musettepink,c.myry,ayla21,jojomiha,miha74,camypus,remaliss,doina84-va astept sa mai scrieti aici sa stiu cum mai sunteti.va pup

Scuzati fetele care le-am omis dar am scris de cine mi-am dus acum aminte

Minunea noastra mult asteptata

ma prezint la raport
Noi suntem bine,am facut 4 anisori ,mergem la gradi si la balet si facem tot felul de prostioare.

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

Michelle se poate sta si 2 ani acasa insa indemnizatia este mai mica adica maxim 12 mil-cca 300 euro, asa ca nu prea mi-as permite sa stau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

sunt si eu aici (camy_pus)...aici sunt convinsa ca nu intra spionii sa vada ce si cum...

Si noi suntem bine, Flavius e baietel mare deja, merge la gradinita si ii merge tare bine acolo, este un copilas minunat, iubit de educatoare si colegi (serios, el este preferatul acolo ), creste, este cuminte, destept.....minunat..asa cum sunt toti copilasii..

p@ulici ma bucur din suflet pentru tine... da' ia spune ce ascunzi in burtica?

pupici la toate, eu acum merg dupa strumful mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Am ramas placut surpinsa sa vad ca ati scris

LA MULTI ANI DANANGIE!!!SANATATE,FERICIRE,MULT NOROC SI TOT CE ITI DORESTI TU IN VIATA!LA MULTI ANI CU SANATATE SA ITI DEA DOMNUL TOT CE DORESTI,ZILE SENINE SI FERICIRE LA MULTI ANI SA TRAIESTI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns p@ulici spune:

Mcrissa nu ai mai venit cu vesti ... astept sa stiu cum a fost la eco ... sper ca bine

Citat:
citat din mesajul lui vias
p@ulici ma bucur din suflet pentru tine... da' ia spune ce ascunzi in burtica?

Mersi ... Nu stiu ce am in burtica voi afla la nastere.

O zi frumoasa va doresc

31 saptamani si 4 zile

MTHFR A1298C – HOMOZIGOT si PAI 675 4G/5G – HETEROZIGOT
Trombofilie descoperita la prima sarcina tratament pt trombofilie de la 10 saptamani de sarcina: Clexane 0.4, Acifol 5mg 2/zi, Dr. Heim Satu Mare
O fetita Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010 nascuta prematur la 28 de saptamani devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min
Povestea ta printesa...povestea noastra O viata ... nascuta din doi
Port in burtica darul ingerasului nostru DPN 07.04.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Am trecut cu bine de ecografie.bebe era activ, m-am topit de dragul lui cand am vazut cum face tumbe in burtica.abia astept sa-l simt , sa stau mai linistita.
irinabobe ne-a spu dr-ul ca la ecografia de pe 21 februarie ne va spune ce e bebe, poate o fetita, cadou de ziua lui Rares
paulici e bine ca te poti abtine sa nu cunosti sexul lui bebe.eu sunt tare curioasa si oricum daca m-as uita la ecografie mi-as da seama si singura ce e, asta dupa 20 de saptamani.iti tin pumnii
vias ma bucur mult sa aud vesti de la voi si mai ales ca sunt vesti bune.ai baiat mare deja


Cristina,fericita de baietel golanel Vlad-Stefan (3 ianuarie 2010) si 11+

Atat sunt de mare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

La multi ani, Danangie! sa fii sanatoasa si fericita!

Mergi la inceput