Mamici inimoase de Constanta***151***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

Fetelor eu sunt intr-o stare , am ajuns aseara pe la 10 si ceva acasa si cu copilul cel mic dupa mine, ne-a spart masina aseara in zona liceului Tomis si am stat la politie pentru declaratii. Nu va spun ca am ramas fara nimic, mi-a luat geanta cu tot ce aveam, plus sacosa cu toate cele de la munca si hainele si incaltamintea cu care am fost imbracata pe zi, ca eram la Zumba atunci. Probabil ne-au urmarit cand le-am bagat in portbagaj si au actionat la sigur, caci de casetofon nu s-au atins.

Nu va spun ce dezorientata sunt, am ajuns acasa, doar cu telefonul in mana Acum incerc sa le iau incetul cu incetul sa incep sa le rezolv pe toate, sunt buna de plata peste tot.

Dar ma impac cu gandul, ca putea fi si mai rau sa i fure si sotului toate



Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Simo, ufff imi pare rau, cata alergatura dupa acte acum

eu nu sunt patitza dar sunt prevazatoare, nici cand parchez maxim 5 minute in fata la gradinita nu las poseta nici macar ascunsa si absolut nimik la vedere in masina.in portbagaj doar cand sunt in oras las cumparaturile, asta este, nu le pot cara dupa mine.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

ce mai fac eu

Bibi
David
Bogdan
Mihaita
Ionut






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Simona, imi pare tare rau de problema asta . sper ca macar actele sa le recuperezi, se intampla destul de des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Multumesc fetelor

Ar fi bine, sa-mi pot recupera actele, dar cred ca sunt slabe sansele. In pauza de masa, am fost si am dat anunt in ziar pentru cele pierdute, am inteles ca asa e procedura.


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Simo, naspa faza! Poate arunca actele daca a gasit ceva bani...iar daca le gaseste un om cu suflet, poate vor ajunge inapoi la tine!

E foame mare, si se inmultesc cazurile de furt....puteti sa credeti ca 4 persoane au vrut sa fure combustibilul din camionul vecinului meu!? Este din ce in ce mai periculos! Cred ca si dependenta de diverse produse( bautura, tigari, etnobotanice....) ii face sa actioneze sub toate formele.

Rox, bune-bune au iesit....60 buc din 1 kg de faina.

bye!


blog magazin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Ola inimoaselor...

Simo... calm ca le rezolvi mataluta... lu colega mea i-a furat o geanta tip laptop cu documente contabile plina era si i-a gasit-o politistul de cartier... stia el unde ascund astia prada pana se insereaza... Era acu 2 saptamani in zona centru vechi, ele mergeau la un curs... Traim in Romania din pacate

Referitor la apel... nu te supara dar nu raspund ever la private... ca-s patita...

Eu sunt acasuca... si maine sper... maine seara am nunta... cat se mai da la o nunta fetelor... Pe noi ne trimite socrumiu cu 5 mil de la el... ies cu sotu in oras pe banii lu socrelu

V-am pupat si revin cand pot...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Mi-am amintit... are vre-una din voi o chipie de pitic pentru serbare? sau macar foto sa fur un model? serbarea e dupa 3 iunie, deci mai am nitel timp...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

lulu a reusit,pana luni sa am dosarul gata si sa-l duc ca sa ne inscrie..am fetita mare .Saruman
simona off,actele le vei recupera,ca si eu am fost patita.Dar bani si alte bunuri sa nu mai speri la ele ca deja sunt valorificate la ora asta.Mai astepta cateva zile si ai sa vezi ca buletinul si alte actel le vei avea inapoi..
georgi a intuit bine socru..e ok 5 bulioane.cu chipiu nu pot sa te ajut noi de abea acum o sa fim tititze de gradinita si o sa vedem ce ne asteapta

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

mey ce slab azi...unde ati fost? Nu tu cafe de Dodo, n-ati prea semnat condica!
Eu vb, care sunt tot pe fuga
Pe maine! revin cu poze de la botez


blog magazin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Buna seara, am sosit mai devreme din oras dar n-am avut timp de stat la taclale, nici macare de citit. Am fost iar la cumparaturi, pentru ca, va vine sa credeti sau nu, ne-au cam ramas mici body-urile de 6 luni asa ca am apelat la cele de 9 luni. Si binenteles alte chestiute de vara, ca na, murim de cald...

Am niste nervi ingrozitori din cauza controalelor din port. La norocul meu, binenteles ca mi-au prins marfa in port chiar acum si nu am idee daca o voi vedea mai devreme de 2 saptamani, cat anunta ei controalele. Timp in care somez si toata lumea asteapta si nu stiu de ce, am o vaga banuiala ca o sa ma prinda chiar pe la botez saptamana viitoare, moment in care o sa-i strang de gat...

Simo, imi pare rau, si eu sunt patita. Prima data mi-au furat portofelul din geanta in City park. M-am trezit intr-unul din magazine la casa ca n-am cu ce sa platesc. Oi fi eu nesimtita dar chiar nu mi-am data seama. Binenteles, toate actele in portofel...
A doua oara, in acelasi an, am fost la o nunta la Colonadelor si am parcat vis-a-vis langa parc. Pana sa se fure mireasa au fost sparte vreo 10 masini si toata politia era prin 5 la o crima . Iar eu imi pusesem intr-o geanta sac niste sandale mai comode de schimb si actele pentru ca urma sa conduc...M-am mai vazut urma de acte...am zis bogdaproste ca mi-au spart numai gemuletul mic de pe spate...

<><><><><><><><><><>

Cristina, mami de pisoi ANDREI (16.02.2011)

Totul sau nimic. Si de obicei totul...

LA BAZAR

Mergi la inceput