Mamici inimoase de Constanta***151***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

'neata, fete cucuiete!

rox, ai optat pt o anumita invatatoare banuiesc de stai ca pe ace? da-mi un pm cu numele poate e persoana cunoscuta poate totusi reusim sa ne vedem pe 1 iunie, nici eu nu stiu sigur.

diana, felicitari mai ales pt ora de finish, ce vremuri cand plecam si eu la 15.30 acasa, reuseam sa fac atatea pana seara... cum mai e rares cu cresa?

georgi, sanatate lui teo! cat despre sefi, iaca inspira-te si tu din bancul urmator: "Doamne, cand am o zi cu adevarat proasta la serviciu si cei din jur ma enerveaza ingrozitor, te rog, ajuta-ma sa-mi amintesc ca pentru a ma incrunta trebuie sa folosesc 42 de muschi, pe cand, ca sa pot ridica degetul mijlociu de la mana folosesc numai 4"

dodo, sanatate pe toata linia sa nu ne zici tu ca ai asa minunatii la bazar de la cornelia pacat ca la mine nu se potriveste nimic, insa atentie mamici de fetite si bebei daca a mai ramas ceva disponibil, sunt niste lucrusoare super.

crix, salutari prietenei, ce tare si distractie placuta, cred ca o sa vii cheauna de cap




mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

Georgi: ma bucur ca ati scapat cu bine, chiar te sunasem ca nu stiam nimic de voi

Diana: felicitari pentru job! Si eu visez la ziua in care imi voi gasi un job mai bun, chiar aseara ma apucase depresia ca am ajuns pe la 8 fara 20 acasa




Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Neatza..
Ma seaca reclama aia la culmeee
Crix,offf,eu deja am vorbit cu soacra-mea sa vina maine dim aici sa stea cu David sa dau o fuga la carrefour,ca nu am cum sa plec toata ziua si sa umblu prin tot orasu..Sper sa gasesc ceva maine.

Vladis,mersi de link,mi se par cam scumpe pe site-ul ala si in plus vreau sa le vad eu cat de groase/subtiri sunt,ca am cateva si or fi ele cu maneca scurta,dar sunt mai groase decat alea de iarna zau..

Rox..hmm,nu vii?:(

Diana felicitari pt job.

Of si-mi tre si o palariuta ceva..deja e cumplit afara si e musai..
nah,pana acum o saptamana,doua incalzeam casa..si m-a cam prins nepregatita vara asta :)))
Va pupam si va dorim o zi superba.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Vladis... superbanc...
Simo... nu am nici un apel pierdut de la tine... am un apel cu numar privat la care nu am raspuns intentionat...

Eu sunt in scurta pauza de masa... apoi revin la valurile dunarii mele... poate termin sa raman 2 zile acasa...

Va pup din mers...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Georgi: eu eram cu numar privat, am sunat de la munca si am uitat ca a ramas asa telefonul


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Rox, tinem pumnii pt selectia lui Pat! Doamne-ajuta! Briosele, diseara le fac, imi trebuie maine. Trebuie sa iasa ca doar m-au ales pe gustate....deja le numesc briosele Rox, nu conteaza de unde ai tu reteta, eu pe tine te pomenesc!
Miha, pentru capitol nou!


blog magazin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neataaaaaaaaaaaa

ce faceti fetelor?cam liniste pe aicea

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Mneatza,

cris, ai rezolvat ceva?

sunt obosita, nu mai imi ajunge timpul, copilul are o perioada in care insista si ma vrea numai pe mine in plimbarile lui si ma alearga pe strazi/parcuri cate 3-4 ore.la 17.30-18 ies din casa si mai intru la 21.00 daca nu si mai tarziu , evident ca nu mai sunt buna de nimik, noroc ca sotul e priceput si face restul (mancarica rapida, scoate rufele din masina, piata, etc) caci altfel cred ca deveneam pasare de noapte

dimineatza a vrut cu cravata la gradinitza...m-am conformat, ziceai ca mergem la nunta cand am cobirat din scara

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

ce mai fac eu

Bibi
David
Bogdan
Mihaita
Ionut






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

Buna dragele mele! eu nu am mai intrat. ocupata cu pregatirile pentru venirea sotului,cu evaluarile copilului,nu ne mai ajunge timpul. vrem si afara,de invatat avem destul de mult.....inca si chef nu prea mai e si tot asa.
Abia astept sa intru in vacanta.
Pupici si o zi frumoasa!

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">DOMNISOARA MEA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

lulu am fost ieri dimineata si nu am gasit-o,o sa-mi incerc norocul azi.Ce sa zic de Luca,poate vrea sa impresioneze pe cineva la gradi.

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput