Mamici inimoase de Constanta***151***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ct


Vladis mea culpa

Eu mi-s cu timpul f comprimat si inca f racita/virusata.Copii sunt ok dar eu inca mai trag.Tusesc,curge nasul,unerori frisoane....
Dar dupa calcule elementare as mai avea o saptamana de tras...vom vedea.

Bogdi repeta poezia pentru serbarea de sfarsit de gradinita ...Isabella "innumara"eu zic unu,doi ea "tei" eu patru ea "cici"....asta facem....

O zi minunata va doresc ...dar mai ales sanatate.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Bazar DC pt Bogdan si nu numai,Bogdan Andrei ,Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neataaaaaa
dodo sanatate multa si multam de cafea

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

buna!
Saraca Dodo, coapta, dar pe baricade!
Cristina, mami de pisoi, voi sunteti in trebi nu gluma. Containerul poate nu apuca 2 sapt, cred ca o sa treaca furtuna asta de controale.

V-am promis pozici de la botez, aici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

mneatza,


CRIX, v-am/te-am admirat doamna, frumoasa

yupiiiii, este vineri.
noi plekam la bunici, si eu nu am avut ce face si i-am propus lui Luca sa mergem cu trenul amandoi si tati sa vina cu masina...evident ca de aseara incontinuu discutam si ma intreaba: cand plekam, ce culoare are trenul, imi dai mie biletul sa il dau controlorului cel gras(asta este specifica desenelor cu Thomas ), etc., etc.
noroc ca distanta este scurta, 45 minute si exista tren rapid pe ruta respectiva


cris, stiam ca vei rezolva, eram sigura

dodo, sanatate.


Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

ce mai fac eu

Bibi
David
Bogdan
Mihaita
Ionut






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Weekend placut tuturor.

Pana la urma s-a stabilit daca se face intalnirea de 1 iunie,ne vedem,nu ne vedem?

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Ledi,
nu pot stabili/concepe un program ptr. ca nu stiu exact cine vine, cate persoane sunt, asa ca......

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

ce mai fac eu

Bibi
David
Bogdan
Mihaita
Ionut






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

buna dimi!

crixia, m-am delectat cu pozele de nasica, da' nu esti deloc darnica pe ana nici n-am zarit-o, insa m-a socat bb, n-a plans deloc? inseamna ca ai avut viata usoara...pe mine m-au urlat toti 3 botezatii de ma taiau toate apele! pt ce ai prestat briose in cantitati industriale, arunci cateva si la noi?

dodo, naspa cu racelile astea, sanatate grabnica!
am prestat si eu la greu iarna asta cu bolesnitele, m-am suspectat si de ceva gorobetzi prin gat ca am senzatia ca imi sta ceva agatat acolo (scuzati descrierea plastica!), dar exudatul mi-a iesit negativ, in general sunt bine pe toata linia, analizele pt glanda is ok si alea, tre' sa merg iar la echo tiro/sani, ma gandeam sa-l testez si pe dr mocanu, ce impresii/sugestii aveti? singurele pb sunt hb/ca mici (ca de obicei), mai noi ar fi leucocite/hematocrit mic, nu stiu exact ce ar putea semnifica, oricum am programare reprogramata la med fam, ca a plecat la un congres taman trebuia sa o vizitez eu.

pisoi, da' ce lungan aveti voi acolo va baga la cheltuiala, nu gluma nasoala faza cu marfa! zi si la fata pasionata de shopping ce comercializezi, tocmai mie mi-a scapat.

hai ca m-am intins ca o placinta... we placut, go la plaja

lulu, plimbare placuta i-am promis si eu lui vlad, poate reusesc vara asta sa plimb copilu' pana la mangalia si tati sa vina cu masina.


everybody




mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Crix, mistoace pozele! Mai am o saptamana

Vladis, este lungan si o sa ne bage-n faliment cu hainele dar macar sa creasca...Cu shoppingul, doar daca esti pasionata si de margelit sau bijuterii...am in container margele de toate felurile si accesorii.

Nu stiu ce-au de gand astia in vama, au inceput o noua actiune ieri prin care controleaza toate containerele venite din China si Vietnam, timp de 2 sapt, cutie cu cutie ...si exista un singur sef de vama, pentru ca restul sunt anchetati, care trebuie sa ia parte la verificari, DECI nu poate face actele...

EDIT: Fetelor, ati vazut pe undeva ratzuste de baie? Din alea simple de plastic nu care macane sau mai stiu eu ce alte jucarii. Unu, nu vreau sa dau o caruta de bani ca e inca mic si doi, nu au loc in cadita prea multe sau prea mari

<><><><><><><><><><>

Cristina, mami de pisoi ANDREI (16.02.2011)

Totul sau nimic. Si de obicei totul...

LA BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

am vazut eu la carrefour,dar erau la set cu alte 3 vietuitoate.Nu chitatie ..areu combinate cu pesti,caracatite si nu mai stiu ce alte bazdaganii si costa pana in 20 ron setul

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

inimoaselor,numai maine,nu-i poimaine,hai spuneti,care cum veniti,la intalnire pe 1 Iunie,ca sa stim ce facem!!!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput