Cum ati devenit parinti?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dacris77 spune:

uraaaaa! am primit atestatul! asta inseamna ca oricand pot sa "nasc"! uuu, ce ma doare burta Am niste emotii...Sa vedem ce ne vor prezenta doamnele din zona mea...si daca nu, o sa ma apuc si eu de cele 600km in cautarea marelui print. simo_75, nu imi arati si mie pe alexandru al tau ca sa vad de ce ai alergat atata? Sunt f utile informatiile astea in caz ca voi cauta si eu in alta parte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Felicitari dacris pentru atestat. 9 luni trebuie sa stai linistita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Felicitari pentru atestat!

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

neata,
multumesc de informatii.
ma apuc de treaba , am o lista intreaga cu toate judetele.
si noi am sunat si raspunsul a fost ...nu sunt copii.


dacris, felicitari si sa fie intr-un ceas bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MYH spune:

Dacris, felicitari, sa fie intr-un ceas bun! Drum usor pana la marele print!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Dacris, felicitari si o asteptare cat mai scurta.

Vreau sa fiu mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dacris77 spune:

amy2007, 9 luni??? vrei sa stau asa pana atunci? eu credeam ca au trecut cele 9 luni, acum tres' sa nasc, nu sa astept sarcina! cum o fi, dzeu stie! erato, si tu mai ai putin pana obtii atestatul. Sa vedem ce e harazit fiecareia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

dacris- Felicitari pentru atestat!Cat despre printul meu,crede-ma ca a meritat din plin!
Nu stiu daca conteaza distanta care am parcurs-o cat a contat faptul ca Alex era deja conectat cu noi!
Nu pozele mele te vor convinge ca merita sa alergi dupa puiul tau la mare distanta ci inima te va indruma ce ai de facut


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dacris77 spune:

simo_75, ai dreptate! doamne, cum te fixa cu privirea ala mic cand te-a vazut prima data! brrr, si eu m-as indragosti pe loc de asa cineva. de fapt sunt convinsa ca ma voi indragosti si eu de printul meu daca nu sunt deja...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaionela spune:

Dacris77 felicitari. Vreau sa-ti spun ca noi am avut o nastere la termen. Au trecut 9 luni de cind am avut atestatul pina cind am avut hotarirea definitiva de la tribunal. Asa iti doresc si tie, asta inseamna ca iti vei gasi printisorul imediat. In privinta distantei sa stii ca asta va fi ultima problema. Atunci cind vei primi de stire ca exista cineva intr-un colt care te va astepta cu bratele deschise, atunci sa stii ca nu te mai gindesti la nimic. In plus sa te duci sa vezi orice copil. multi nu seamana cu ceea ce este in poza. Ma uit si acuma la pozele cu fetitele mele de la inceput si cu ceea ce mi-au transmis cei de la DPC si este o diferenta...
Mult succes

Mergi la inceput