Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

mamici de fetite, de unde luati rochite pentru fetite pt botez ? eu am o multime luate, as avea din ce sa aleg..dar parca as vrea ceva mai deosebit si timp sa alerg nu prea am, as merge la sigur
aveti idei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

si legat de lohii, eu am avut vreo 40 zile si de atunci cam la 1-2 saptamani am cate o zi- doua in care am scurgeri rosiatice..nu abundent dar sunt..o fi normal ? o fi de la efort ca ridic in brate vreo 16-17 kg ? eu nici la controlul de 6 sapt n-am ajuns si nici nu cred ca am cum sa ajung

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

mamici de fetite, de unde luati rochite pentru fetite pt botez ? eu am o multime luate, as avea din ce sa aleg..dar parca as vrea ceva mai deosebit si timp sa alerg nu prea am, as merge la sigur
aveti idei?

mami de 2 prichindei


Eu am luat de pe bebecurier. ro.

Mai gasesti si pe www. 7art.ro/ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antguess spune:

miki- mie imi cumpara sora-mea din elvetia hainutele de botez....cica la ea sunt raioane mari pt hainute de botez in magazine....de la cele mai simple pana la rochite pretentioase cu trena...pietre swarovsky , pantofiori la fel...superbitati....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

miki, am avut pana la urma lapte asa cum ai spus si tu. Sper sa dorm bine in noaptea asta.
Cristi inca are febra, ceva mai putin dar oricum..a venit dr la noi, l-a consultat si are rosu in gat si haraie la plamani , suntem pe Augmentin 5 zile, plus siropele Eurespal si Humex pt gatut. Nu-i plac pt ca sunt prea dulci.

lalely, multumim pt capitol.

antguess, ma bag si eu in fanclub-ul lui Dani

Povestea nasterii

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

seara buna fetele!!!
de la 20h am intrat pe forum sa va slut si sa vad ce faceti dar sincer nu am reusit nici macar sa citesc o pag intreaga

Madutza sanaate lui Cristi
Cami sanatate lui Antonia
Dati-le siropele expectorante sa nu faca alt complicatii


azi nu am reusi sa intru ca dimi m-am giugiulit cu bbitza ..apoi curatenie ca vroiam sa vina dr. in vizita...dar am sunat-o si mi-a zis ca nu poate si oricu vaccinul doar miercurea il face ea
apoi calcat tona de rufe
dus in carrefour cu toata gasca
venit acasa bagat alimentele in frigider hranit manechina si iesit afara..cred ca am stat 3h
apoi iar ritualul de seara

am ramas de ieri decand am stat cu fata in brate, cu o durere groaznicca de spate...ma arde/ustura mijlocul
off

dar bune ca azi a fost mielusel...si aseara a dormit
a adormit pe la 20.40 ....am inchis si eu laptopul...am programat tv ul la 1 1/2h....calculasem ca atunci se v a trezi pt a manca...dar am dormi amandoua tun pana la 4h....doamne cand m-am trezit nu imi venea sa cred ca a dormit atat de mult .iar eu dormind fara grija m-am trezit cu capul asa limpede ca inainte de a naste

off miercui cu vaccinul...vb si eu cu asistenta dr.ginecoloage sa ma duc la control si nah a intervenit altceva

eu ma simt ok...dar oare o fi vreo problema ca maine fac 2l si nu am ajuns la control
ce fel de control e fetelor..pe masa sau si echo?

gata v-a pupat...ma bag la

ps..Yasmi si Andreea sa aveti vreme buna si petreceri reusite
sper sa intru si maine sa le urez bbilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

mamici de fetite, de unde luati rochite pentru fetite pt botez ? eu am o multime luate, as avea din ce sa aleg..dar parca as vrea ceva mai deosebit si timp sa alerg nu prea am, as merge la sigur
aveti idei?




Eu am luat de pe bebecurier. ro.

Mai gasesti si pe www. 7art.ro/ro/


multumesc mult..mi-am delectat ochii cu ele

ai avut curaj sa comanzi fara s-o vezi in realitate ? parca as vrea sa le si vad inainte..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

nici eu nu am luat rochita de botez, si nici haine pt noi sau Cristi, maine mergem la shopping

Va pupic, mai mult ca sigur maine nu am timp sa intru, sa nu imin treceti absenta



Povestea nasterii

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Mada sosete inmuiate in apa, spirt si otet in cantitati egale

nu mai scriu ca motzai de somn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

deea, eco scurt sa vada ca uterul s-a retras ok, apoi control pe masa. La Cristi am ajuns la controlul de 6 sapt pe la 5 luni , si a fost ok

Povestea nasterii

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput