Ghiocei de martie-aprilie 2009 ****321****

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

La multi ani frumosi si sanatosi, Stefan!

***

Miss you all.

Gina lu' Ian

Mi-e dor...
La 2 ani



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

`neata. novus unde e cafeaua???!!!

Nu exista decat un singur copil perfect in aceasta lume si fiecare mama il are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

tufete
ca-mi sunteti alaturi

Las si

O zi minunata va doresc.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Bazar DC pt Bogdan si nu numai,Bogdan Andrei ,Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Neatza fete!
buna tare , o sa vad peste 2 ore ca scapai iar la dentist..
Dodo-pui sa fii tare si sa le rezolvi pe toate, multa sanatate.
Adrisimo vrei sa te bat? teoretic nu e cu oki, practic, nushtiu, sa vedem cum evoluez.

azi sunt recuperata 80% deci sunt foarte mandre de mine, ieri am stat 2 ore la sv azi sper sa bat recordul.

ah pozne inca n-am, nu-i nimik admir frumusetile voastre, poate maine le-oi pune, insa maine e cu nunta la astia.




Ariana-Maria ="Miezul vietii s-a mutat...e ghiocika mea frumoasa!"-25.02.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

buna dimineata

buna cafea dodo-pui
novusica de ce tragi chiulu'?

m-am delectat cu pozisoarele de la petrecerea gazulinei
iar de cele cu davidutzul-pui de romanas ... ce sa mai... (tare vreau si eu un baietel asa)



Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 2 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

Gata cafeaua ! tre' sa ma obisnuiesc cu faptul ca pot intra pe forum, am si uitat dar nici nu am avut timp pt ca am avut de umblat si mai am

Am fost la Bioclinica si am dus kk la analiza pt ca tot nu-mi place cum arata,e cu mucus si cam verzui, macar sa stau linistita dar cica dureaza pana miercuri

Aici e o vreme super faina, numai buna de plimbareala !!

Va si ne auzim mai incolo

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebe_shtrumf
Adrisimo vrei sa te bat? teoretic nu e cu oki, practic, nushtiu, sa vedem cum evoluez.

daca o fi sigur nu iau bataie

Nu exista decat un singur copil perfect in aceasta lume si fiecare mama il are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Multumesc fetelor pentru urarile adresate lui Stefan , sunteti dragute . Sa fiti si voi sanatoase si sa cresteti puiutii in armonie ...

Noi nu am facut petrecere pentru ca ne destrabalam duminica asa ca am colindat orasul, i-am cumparat lui S.o tricicleta, am fost la mall si am cinstit un pic si asa a trecut ziua...

Am vazut poze superbe de la aniverari, copii si mamici care mai de care mai frumosi, Olga e o printesa (by the way, cine era d.na aceea eleganta, blonda si superba?) , Gaza mica si mare de nota 10, la fel si invitatii... ce sa mai, the best pe toate planurile, ma bucur sa vad ca o parte din voi va vizitati frecvent, ca s-au legat prietenii... eu sunt cam departe sa vin la astfel de evenimente .

M-am luat cu palavrageala si pozele si am ars galustele , tre sa fac altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Intii si-ntii la multi ani tuturor sarbatoritilor de zilele astea !

Intii si-al doilea Hristos a inviat!

Intii si-al treilea, minunate pozele.

Intii si-al patrulea, Dodo, si eu iti tin pumnii sa mearga toate ca unse, si sa vii sa ne spui "fetelor, nu stiu de ce mi-am facut atitea griji, toate au mers struna!". sinti sigura ca si tu iti doresti asta

Noi sintem in concediu saptamina asta, de sarbatori am fost prin izite si plimbari, am mincat de-am spart, Pisilinca a facut prima ei indigestie taman simbata si in prima zi de Paste, dar am reparat-o repejor desi o cam bagasem pe mineca si nu, indigestia nu a fost de la mincarea de sarbatori, nici nu stiu de la ce a fost de fapt.
Eu mi-am propus sa o las moale cu netul cit sintem acasa, sa stam toti 3 (4, ca nu reusesc sa scap de ciine, Ilinca e turbata dupa el, plinge dimineata cind o scoate tati la plimbare si ea ramine in casa, sa i-o aduca inapoi...) cit mai mult, iar cind am o scurta pauza, sa citesc sau sa fac alte lucruri care imi bucura sufletul si pe care le-am uitat in ultima vreme. Oricum, am constatat ca e mai odihnitor sa mergi la serviciu. Mi-am luat si eu un sfirsit pantofi cu mega-toc, zdranganele vintage-rock, mai ramine sa o iau de la capat cu cura de slabire. Inca nu amm ajuns sa ma tund si sa ma vopsesc (brunet cu suvite rosii) dar trag speranta ca nu e timpul pierdut

Va pumpacesc pe toate, mai insistent pe ghiocei si foarte apasat pe sarbatoriti (vaaai ce ma enerveaza pe mine persoanele care iti trag cite o tzocaiala de-aia de primul instinct e sa te stergi cu mineca) si ne vedem cind ne mai intilnim

Simply, mi-e dor de tine...




http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!!

Gianina

Dodo sa ai o saptamana asa cum iti doresti tu si sa-ti iasa toate bine

Novus ce super ca-ti merge netul

Ramona sa stapaniti sanatosi tricicleta Ti-au iesit galustele?

Pisigri ai pus cumva poze cu noul membru al famaliei? Tare curioasa sunt sa va vad in formula noua

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput