Ghiocei de martie-aprilie 2009 ****321****

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Hai ca a venit ploaia, ca sa ne mai tina si pe acasa....

oli, nu am pus poze, noul membru e vechi de fapt, e un caniche de 7-8 ani. Cred ca e o poza cu ea pe la inceputurile blogului. Dar o sa ma conformez sa imortalizez momentele de tandrete, desi e greu...stiti voi cum se misca astia mici taman cind declansezi, sa vedeti cum e sa te chinui sa tii un copil SI un ciine nemiscati :)) unul linga altul :)))




http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns curea spune:

Salutare mamicilor!
Hristos a inviat!! spre rusinea mea nu am mai dat pe aici... in cazul in care va intrebati ce este cu noi ... venim sa va informam ca am fost raciti 2 saptmani ...probabil asa cum am citit pe sarite si voi ati tras....
Am vizionat poze de la petrceri ma bucur tare mult pt voi. Noi am sarbatorit in familie implinirea celor 2 anisori caci am fost raciti.
Se vede treaba ca s-a terminat perioada de demat pt noi... ne-am intors la munca si nu prea mai avem timp de stat la taclale.
Am admirat pozele ghioceilor aici si pe facebook.Imi cer scuze nu am apucat sa felicit mamicile pt ghiocei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

Salutare la mamici si la pitici!
Abia acum am reusit sa intru un pic pe forum, pana acum cu treburi prin casa, cu mancare cu copil de pus la somn...asa ca am intrat si intai am vazut pozele Oliskai,mi-au placut mult ouale si aranjamentele cu gargaritze...si bineinteles imbinarea culorilor veselei...Apoi mult, mult, mult mi-a placut ia lui David, care e un scump.

Novus, sper ca rezultatul de la laborator sa fie unul bun, ca sa se duca grijile.

Curea, multi s bine ca ai revenit, te mai asteptam noutati.

Pisigri-bine ca nu a fost grava indigestia Pisilincai, ma bucur ca v-au priit bine zilele de Pasti in familie si succes la brunetit cat mai curand.

Mina si ... fluturas...Nicholas (10.04.09)
Eu...in lumea asta ciudata
"In steaua ta sa crezi chiar daca cerul este innorat!"
Vara 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

La noi a plouat toata noaptea si toata dimineata, ca nu am iesit azi din casa, acum a iesit un pic de soare...Nicho doarme, eu beau o cafea decofeinizata....si continuu sa nu imi gasesc locul: cert e ca nu imi place sa stau acasa "degeaba" vorba vine ca e de facut mereu cate ceva, insa mai bine era cu un program, stiam ca la ora 12 jum ieseam din casa, asa....fac treaba in dorul lelii, cand nu imi da zor nimeni de la spate.
In sfarsit...va pup si va doresc o zi buna!

Mina si ... fluturas...Nicholas (10.04.09)
Eu...in lumea asta ciudata
"In steaua ta sa crezi chiar daca cerul este innorat!"
Vara 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Nicky multumesc Si mie imi place mult portul lui David. L-a primit de la mama, este adus din Ukraina.

David s-a trezit nu demult, asa ca o sa adoarma iarasi tarziu la noapte. Sta acasa caci este racit si nu merge la gradinita. Sper sa ne facem bine pana duminica caci plecam in excursie

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela78 spune:

Novus, nu stiam ca ai rosu-n gat Multa sanatate tie si sa iasa bine analizele!

Multa sanatate si lui David in port national, sa-i treaca mai repede raceala

Dodo-Pui, sa ai o saptamana mult mai relaxanta decat te astepti si sa se rezolve toate!

LA MULTI ANI! cu intarziere Sophia si Stefan




Elena, fericita de Ianis Cezar (04.04.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hello !!!

Olga, v-am admirat si savurat pozele de revista !! ce atmosfera frumoasa de sarbatoare si veselie e la voi in casa mereu !! Tare-mi place !

Ela, mersi, sunt mai bine deja

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Hristos a inviat!

Noi am avut o zi de bolit, am intors asigurarea medicala pe toate fetele, daca maine imi mai face febra il duc la spital; sper sa nu fie cazul, vad ca acum e OK. Toata noaptea a urlat "au burtica", a tras un scaun normal de dimineata, o diaree mirositoare pe la 17 si de atunci vad ca i-au trecut toate. Se poate sa faca de la o indigestie febra 39,6???

Va pupacesc pe toate, sanatoase si bolnavioare, si ma duc sa-mi revin, azi efectiv am tremurat la gandul ca as putea sta internata printre straini.

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Sanatate, Monn !




http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

cu intarziere de o zi La multi ani Mababei!!

Nu exista decat un singur copil perfect in aceasta lume si fiecare mama il are.

Mergi la inceput