Ghiocei de martie-aprilie 2009 ****321****

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Dodo, ce sa mai zic, iti trimit un si o mare imbratisare si urez succes sa rezolvi toate hartogariile!

Gata, fug acasa dar maine dau o cafea la mine in birou

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus
Denisamada, intalneala se face dar cred ca mai la vara pt ca in iunie cum s-a devansat concediul ar fi prea devreme si cheltuim bnutii de bere, in mai avem ceva evenimente mondene si deplasari externe plus ca mi-e teama de vremea asta schimbatoare, asa ca o sa o facem lata in iulie !!
Darrrr asta nu inseamna ca nu ne putem vedea pana atunci, stai numai sa vad exact ce wkd-uri raman libere si va prezint oferta de calatorii




Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

Ziua buna mai spre seara, cucuiete!
Vazut pozici peste pozici....spital( Oli...fara cuvinte, insa de apreciat, bravo), aniversari de la Sofie, de la Katherina,una mai scumpa decat cealalta, insa la fel de apetisante si de frumoase.Trupuri de viespe la mamicile sarbatoritelor, care mai roscata, care mai cocheta, care mai ispititoare pt cei din jur....eeeehh, dupa ce o sa nasc, o sa imi revin si eu sper.

Totul bine in rest? Terminate sarbatorile, apa, vinul, cozonacii, ouale....asa ca mai faceti o incarcare!Eu tocmai am facut o tarta cu dovlecei si branzica...mmm, e in cuptor, sper sa ii placa si lui Nicholas.
In rest va pup si va doresc o seara buna!

Mina si ... fluturas...Nicholas (10.04.09)
Eu...in lumea asta ciudata
"In steaua ta sa crezi chiar daca cerul este innorat!"
Vara 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

Revin, ca am uitat sa il felicit pe Stefan, asa ca...La multi ani ,sa fii sanatos si multa, multa fericire alaturi de parintii tai!
Petrecere frumoasa duminica! Pupici Ramona!

Mina si ... fluturas...Nicholas (10.04.09)
Eu...in lumea asta ciudata
"In steaua ta sa crezi chiar daca cerul este innorat!"
Vara 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

STEFAN

Gata, m-am delectat si eu cu poze de la petrecerea Gazei care dupa cum mi-am dat eu seama a fost taaaare reusita !! Super fain amenajat apartamentul, decorurile pe masura iar invitatii si gazdele la superlativ !!



www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Salutare!

Asta e al doilea mesaj pe care-l scriu, ca primul a disparut in neant

Zilele asta nu mi-a mers netul si nici acum nu merge prea grozav, desi au fost aia si au tot mesterit nu stiu ce.

Am reusit sa savurez poze frumoase cu Sophiphi in tinute festive si cu mama ei care arata tot mai bine( zau, Ilinco, nefericirile psihice or fi avand o compensatie in faptul ca arati grozav!), cu petrecaretii cei eleganti care s-au distrat de minune la aniversarea Gazulinei, cu familia pisiceasca la fel de plina de farmec cum o stiam si cu Eva mica in moment de sarbatoare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Noi am petrecut frumos de Pasti, desi a fost cam obositor, ca am alergat dintr-un loc in altul. Luni am fost la ziua baietelului unor prieteni(a implinit doi ani), unde stimabilul Dei-dei si-a dat in petec, producand numeroase reorganizari curtii acestora si oferindu-ne niste momente de incapatanare de neuitat, incat la anul nu cred ca ne mai numaram printre invitati!

Multumesc de intrebarile referitoare la soarta si gustul sarmalelor noastre. Au fost bune si le-am dovedit deja!

Au venit pe la noi niste prieteni stabiliti de vreo trei ani in franta, care au un bebe de noua luni. Fiu-meu s-a indragostit instantaneu de el, l-a mangaiat toata seara si s-a comportat cu mare grija. Dimineata primul lucru pe care l-a facut a fost sa intrebe "Undi-i bebe?"( el vorbeste mai moldoveneste, asa), pentru ca ulterior sa-mi spuna "Mami, cumpaam bebe?". I-am zis ca astia mici se produc, nu se cumpara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Dodo, succes saptamana asta! Sa se rezolve totul fara niciun fel de complicatii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Anaan, ma bucur ca ai aparut la orizont ! si zi cand cumperi bebe ?!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

SAlutare!!!

Intru si eu pe fuga sa zic "LA MULTI ANI" si sa las ceva poze.

LA MULTI ANI Stefan!!! Sa fii sanatos si fericit alaturi de parintii tai minunati!!!

Am vazut poze minunate cu toti sarbatoritii si am vazut si cum v-ati petrecut Pastele. Foarte frumos

As mai sta, dar ma striga fii-miu, caci inca nu doarme.

Va las pozele si mai intru maine.

https://picasaweb.google.com/olgagireada/LMAKaterina?authkey=Gv1sRgCOjw-PrV1cLg7wE#5600254304051190274

https://picasaweb.google.com/olgagireada/Paste2011?authkey=Gv1sRgCJPEhtT6qtKAjgE#

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput