Mamici inimoase de Constanta***149***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Sunt aici, as bea sincer un capuccino cu spuma si scortisoara.
Ce vreme oribila ptr 1 Mai

Cum sarbatoriti?

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

ce mai fac eu

Bibi
David
Bogdan
Mihaita
Ionut






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Noi plecam la tara cu parintii mei, la bunicul ca e Duminica Tomei si bunicul e Toma sper sa fie vreme buna de alergat prin curte



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

se anunta o vreme de cacao la fel si la vecini, parca vezi ca nu iesim din hotel, caz in care am doua variante sau
sper sa nu regret sejurul, mai ales ca eu am ales locatia, daca-i ceva naspa in capul meu se vor sparge ca mergem in gashca m-a mai binedispus fiquelle ca zise c-a fost bine.

pupici tuturor si distractie placuta anywhere




mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Georgi, va trece rpd timpul, mai ales daca faceti cate ceva incetisor!! sanatosi sa fiti!

Marti a fost o zi superba si am aterizat pe plaja la Mamaia....n-as mai fi plecat de acolo, doar eram pe taramul racilor
Alexia a reinceput scoala, cu o mare plictiseala pe ea....primul I( insuficient).
Da Rox, ma intristez pe zi ce trece gandindu-ma ca trebuie sa parasesc cuibul. Mai e destul pana la 1 august.
De 1 Mai nu facem nimic grozav, depinde si de vreme..
Luna viitoare botezam, cine imi spune de unde cumpar crasma? Ca restul hainutelor am de gand sa fac un tur Carrefor-City...


blog magazin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

haide mai ce aveti cu prognoza? ca cica va fi frumos si 18-19 grade. daca ploua ocazional.... asta e.

Citat:
citat din mesajul lui CRIXIA
Luna viitoare botezam, cine imi spune de unde cumpar crasma?

din piata Grivitei am luat eu de fiecare data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

Noi vrem sa mergem prin statiuni, sper sa nu ploua, sa putem sa lenevim pe plaja.

Vladis: si fratele meu a fost de Paste la bulgari, a fost bine, doar au ramas dezamagiti de comportamentul romanilor la capitolul mancare, faceau ravagii la masa.


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Eu ma alatur dar cu un ceai, ca de obicei..., tocmai mi-am luat 2, ceai alb cu zmeura si ceai alb cu rodii, si n-am incercat decat unul pana acum.

Crix, crasma gasesti si la Doraly, cam pe la toate magazinele de copii. Au si hainute frumoase pe acolo si nu prea scumpe. Eu le-am luat finutelor la botez rochite superbe de acolo, brodate si tocmai am fost si pentru pisoi, ca IAR i-au ramas mici toate...in doua luni am cumparat haine in vreo 4 randuri...peste 2-3 sapt nu ne mai vin body-urile de 6 luni

<><><><><><><><><><>

Cristina, mami de pisoi ANDREI (16.02.2011)

Totul sau nimic. Si de obicei totul...

Liciteaza pt. Bibi -cercei; cercei
Liciteaza pentru David - cercei

LA BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Pisoi mama... invatat-e cu ritmul asta.. nu o sa creasca el la infinit asa repede, dar bucura-te ca e sanatos si creste... Teo avea la nici 3 luni, 8 kg daca retin bine... i-a rupt mainile nasei.... daca-ti arat foto zici ca era elefantel... dar i-au dat dintii, a inceput sa mearga si a inceput sa se lungeasca... acu e o slabatura...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:


Mai greu cu scrisul,dar sunt pe baricade in fiecare dimineata si va citesc

crixia asa e,gasesti sus in dorally magazine de copii si au de toate
georgi pentru avizul la apa te duci la primaria de care apartii si apoi la fosta baie populara(e vis-a-vis) de galeriile unirii),si tot de acolo o sa-ti ridici si contractul de racordare la apa si dureaza cam 3-4 saptamani.La enel e mai multicel de alergat si e musai sa ai o hartie de la primarie cu receptia la casa,facuta de un om din primaria.Dureaza cam 1-2 luni maxim,si vezi ca o cam scalzi de 20 si ceva de mil.Spor la alergat si daca ai nevoie de vreo info. sa imi spui ca nu am dact 1 an de cand am terminat si eu cu nebunia asta
lulu ce sa fac de 1 Mai ?? pai cu timpul care se anunta nu cred ca plecam undeva,cu toate ca ar fi fost frumos nu ca sa ne grataruim,ci sa scot sectorista mica sa alerge si sa se joace in legea ei in poienita
vladis tuuuuuu,ce e cu atitudinea asta?ia sa vezi ce sejur fain o sa fie


Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

Buna dragelor!
Georgi, felicitari pentru casa. Sa o stapaniti sanatosi.
Adinuta,mc. sper sa aiba succes.
Crixia,lasa ca e valabil pentru toti. plictiseala asta isi spune cuvantul. stai sa vezi peste vreo 2 saptamani cand o da caldura ca nu mai au chef deloc de scoala si de invatat.Fii-mea zica ca are baterii duracel.nu sta locului. asa si la scoala taca-taca si mereu imi zice doamna ca vorbeste si e neatenta.
Vladis,distractie placuta. va fi super,ai sa vezi.
Noi nu mai plecam nicaieri. trebuia sa mergem cu cortul 2 zile,iesire in aer liber.dar din pacate avem concursul si ne-a dat toate planurile peste cap. daca incepe abia la 7 seara,evident se va termina foarte tarziu si asa ca probabil vom iesi pe aici la o plimbarica ceva,prin statiuni si atat.
all!

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">DOMNISOARA MEA!

Mergi la inceput