Mamici inimoase de Constanta***149***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana2242 spune:

Hristos a inviat ! si scuze pt intarziere dar nu ne mai ajunge timpul deloc se pare.Georgi felicitari pt casa sa o stapaniti si platiti sanatosi si linistiti,pisoi si eu zic ca si fetele de maneca scurta dar daca are mainile si picioarele reci sosete obligatoriu.Lulu supr spectacol cred ca ati avut.Noi am fost la tara la ai mei duminica,luni cu nasii la iarba verde si gata scurt tare acum duminica aniversam 2 anisori si iarasi ne pierdem in pregatiri,sper sa nu ploua si mergem tot la iarba verde,cu cresa am gasit un loc la o cresa la spital cine ce stie de ea?mi-e cam peste mana dar nu am incotro maine mergem sa rezolvam cu actele dar cica incepem peste 2 sapt sa treaca o viroza care este acum,am inceput sa luam oscilo pt imunizare asta este a 2 sapt sper din tot sufletul sa nu incepem cu raceli ca nu am nici chef nici timp,job inca mai caut ce sa va mai zic?cine are copii la innot pls intrebati daca nu primeste si copii de 2 ani vrem neaparat un sport pt Rares si innot este primul pe lista mea acum,trebuie sa gasesc sa mi-l primeasca o sa caut pe la hoteluri am inteles ca se mai iau lectii de innot.orice informatie imi este de ajutor.multumim mult mult.
Dodo o saptamana cat mai usoara iti doresc. si cam atat sper ca a venit pe la toata lumea iepurasul si la noi a venit dar sincer eu uitasem ca trebuie sa vina noroc cu matusica tamara pt toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

La multi ani DANA!

La multi ani INA!


Georgi: daca n-ai gasit mester pentru masina, da un semn sa-ti recomand pe cineva.

Am vazut poze cu Luca: ce mare a crescut si frumusel numai zic

Fetelor ce ne recomandati pentru mucisori inchegati, are Lucian de vreo saptamana si numai trec, am incercat cu Coryzalia dar tot mai persista.


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Ledi, multam de aprecieri

Simo, multam, nu am recomandari ptr muci inchegati, ca si eu as avea nevoie de ceva recomandari...muci pare sa aiba si Luca de ceva zile, desi la aspirat/suflat nu iese mai nimik, par sa existe undeva..in gat niste mucozitati.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

ce mai fac eu

Bibi
David
Bogdan
Mihaita
Ionut






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Buna ziua doamnelor... eu am umblat nitel craiera... facut o prajitura si acum imi beau cafeaua...

Simo astept recomandarea... te-am atentionat si pe mess, dar banui ca esti ocupata!



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Rox, am lasat cerceii in Tomis 3, raman la magazin pana cand ai timp sa-i iei, nu e graba...

<><><><><><><><><><>

Cristina, mami de pisoi ANDREI (16.02.2011)

Totul sau nimic. Si de obicei totul...

Liciteaza pt. Bibi -cercei; cercei
Liciteaza pentru David - cercei

LA BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Pisoi, si eu am castigat la licitatie niste cercei, de unde sa-i iau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Buna ziua, inimoaselor...

Eu mi-s la munca... am un chef... ce bine ca maine e vineri... sambata plecam la tara la bunicul meu... abia astept... in rest... nimik nou... am un chef de concediu prelungit, dar imi pun pofta in cui momentan



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Figuelle, iti trimit pm.

<><><><><><><><><><>

Cristina, mami de pisoi ANDREI (16.02.2011)

Totul sau nimic. Si de obicei totul...

Liciteaza pt. Bibi -cercei; cercei
Liciteaza pentru David - cercei

LA BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Adevarat a inviat!
Noi am petrecut cu familia restransa...doar eu, copiii si parintii mei. Socri au fost plecati din oras. Fara Iuli, nu-i la fel...
Georgi, felicitari pentru casuta, sa o stapaniti sanatosi si sa petreceti momente minunate in ea.
Pisoi...am vazut ce de bunatati ai facut pt Paste..
Betty, succes la concurs!
Fug sa-mi iau fata de la gradi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Multumim, multumim

Urmeaza sa facem racordarea la apa si lumina (sper sa ne ajunga banii si sa nu dureze toata vara avizele), apoi incepem incet incet cu hidroizolatia terasei, pervaze exterioare la geamuri ca intra apa in unele locuri, si apoi intra taticul meu in priza cu interioarele... totul insa fct de puterea noastra financiara... nu-mi fac sperante ca ma mut mai devreme de 1 an jumate...

Cine serveste o cafea cu mine? Tare liniste azi.. va razbunati pt absenta mea din ultimele zile?



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput