Andrei are 24 zile si are nevoie urgent de ajutor!

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

LA MULTI ANI! Andreiu mic si curajos te pupam si iti dorim multa sanatate!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

www.youtube.com/watch?v=RaEsz-p1E0M" target="_blank">Lasati copiii sa vina la Mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

La multi ani tuturor in noul an, multa sanatate si tot binele din lum.
katerryna multumim, la fel va dorim si noi
Noi inca n-am reusit sa facem rost de bani pt Andreiut, el e la fel cu perioade cand e egitat cand e foarte normal, operatia a inceput iar de ieri sa i se inroseasca, speram sa fie bine. Mamicile care au avut puiutii operati vi s-a intamplat asa sa se inroseasca dupa o anumita perioada la operatie? Andreea la Florina i s-a intamplat?...Cred ca daca nu vor reusi sa stranga banutii vor merge din nou la Tg Mures ca alta solutie nu au.
Va si va dorim sanatate!

Rareselul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Lavinia, din ce imi aduc aminte la Andreiutul meu operatia s-a vindecat perfect. Nu s-a inrosit.

La Florina nici la ea nu au fost probleme de aceasta natura, iar acum, la 10 luni de la ultima interventie, arata la fel.

Ce vreau sa iti spun insa: Florina are un verisor si el operat pe cord la Targu Mures. Inteleg ca si la el a inceput sa apara aceasta problema in ultimele luni. In locurile in care a fost cusut, se observa inrosire si in mod normal copilul ar trebui sa mearga la consult la Tg Mures. Colecteaza si la el, in anumite locuri, iar acesta nu este un semn de bine.
Mamica lui Andrei a fost cu el la doctor pentru a vedea ce se intampla?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

am cerut si eu o parere avizata si raspunsul a fost in felul urmator: de trei ori pe zi pansare cu apa oxigenata in zona care colecteaza. Apoi se dezinfecteaza cu betadina. Daca nu trece, sa mearga la medic si sa ceara parere pentru astfel de situatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Buna dimineata!
Andreea iti multumesc de raspuns. Am sa-i spun Nadiei sa incerce si asa cum ai spus. Acum strang bani, caci momentan nici banii sa mearga la Tg. Mures nu-i au, daca nu-i trece roseala de la operatie cu siguranta vor merge dupa ce soseste indemnizatia lui Andrei. Te pup si multumesc inca odata.
Va doresc o zi buna!


Rareselul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Lavinia, pana cand ajung la tg mures nu ar putea merge la voi in localitate la un chirurg sa il vada pe Andreiut? Ar fi si asta o varianta pentru a intelege ce se intampla cu plaga si de ce colecteaza. Ar obtine o parere avizata pana cand ajung la cardio.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca16 spune:

Am pus si eu la bazar cateva produse pt Andrei.
Lavinia, sper sa adune bani macar pt Tg.Mures

Mamica de Razvan (24.05.2010)
www.sos-animale.ro" target="_blank">adopta un catelus
poti ajuta si tu
www.lowcostroutes.com/ro" target="_blank">zboruri ieftine

Nu exista un loc mai bun decat AICI. Cand notiunea ta despre ACOLO a devenit un AICI vei obtine imediat un alt ACOLO care, din nou, va arata mai bine decat AICI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Lavi, dr de la Timisoara este la spital, doar un telefon si va primeste. Astept vesti de la tine cu privire la decizia pe care o iau parintii -incotro se indreapta. Poti sa ma suni in seara asta, indiferent de ora, sunt prin zona.

Sper din suflet sa se rezolve problema lui Andreitul cat mai repede.

continuarea aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=169565

Roxana

Mergi la inceput