Andrei are 24 zile si are nevoie urgent de ajutor!

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Buna seara, imi cer scuze ca n-am apcat sa mai intru dar am avut si eu niste evenimente in familie.
Nadia a scris doctorului din Germania acum asteapta mail cu un raspuns de la el, abia astept sa vad ce spune si dr de acolo. Intre timp Andrei e tot agitat si nelinistit, a primit si el zilele trecute BCG-ul fiindca pana acum nu a a vut voie sa-l primeasca. Mi-a mai zis Nadia ca e ingrijorata fiindca a inceput sa i se inroseasca operatia si nu se stie din ce cauza...oare poate fi reactie de la vaccinul BCG?
Multumim pt donatiile de pana acuma. Pana acum s-au strans in contul lui Andrei 213 ron.Oaciu, Anna, Lady multumim mult
Aici cateva pozici cu Andreiut cel scump https://picasaweb.google.com/114449139094405672030/OctombrieNoiembrie2011#5674484602422357538
si aici https://picasaweb.google.com/114449139094405672030/OctombrieNoiembrie2011#5674486006710618050 sunt pozici facute in luna trecuta, i-a mers asa de bine si totusi defapt nu e bine
Va pup si va doresc o noapte linistita


http://lb2f.lilypie.com/WnZdp3.png" target="_blank"> Rareselul meu scump 23.mai.2009

http://bazar.desprecopii.com/search.asp?searchtxt=lavinia.p&searchtype=2" target="_blank"> Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Inca nu am noutati, nu am primit nici un raspuns din Germania, mai asteptam. A fost si la o firma mai mare din Oradea dar inca nu are un raspuns nici acolo...sper sa fie bine.
Noapte buna si linistita va doresc!

Rareselul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

au plecat acum din ING Oradea 80 de lei, donatie de la mine, Cristalina si o userita care vrea sa ramana anonima .

multa sanatate puiului mic.

sa ne mai spui despre starea lui.

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Sarbatori fericite!!!!!!!!!

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Mamagiuliei multumim din suflet sa va dea Dumnezeu tuturor un Craciun fericit plin cu sanatate, bucurii si tot ce e mai bun.
A primit Nadia mailul de la dr din Germania, revin cu datele din mail dupa ce mi-l trimite Nadia. Cam tot la aceeasi suma se ajunge si in Germania ca si in Austria . Dupa spusele dr si dupa cum a vazut analizele lui Andrei a zis ca va trebuie redeschis din cauza chistului de la inimioara dar nu e sigur deoarece ii vor face din nou in Germania toate analizele fiindca acestea nu se iau in considerare. Au zis ca ar fi bine ca dupa Craciun sa ajunga acolo, dar din pacate nu se poate fiindca momentan nu au banutii, sper sa-i stranga si sa ajunga la timp cu Andrei acolo.
Inca odata va multumim pt tot ce ati facut pt Andrei si va dorim din suflet un Craciun Fericit!

Rareselul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

am fost trista sa citesc despre Andrei. insa sper din suflet ca se va recupera cu ajutorul oamenilor cu suflet deschis ptr ajutor. si cu ajutorul celui de sus.

un an mai bun va doresc, sanatate si o inima sanatoasa lui Andrei.
La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Buna seara dragele mele,
Noutati despre Andrei nu am prea multe, au fost la noi de sarbatori e un scump, a venit Mosul si la el, sper din suflet sa fie bine. Am promis ca vin cu noutati din mailul trimis de dr de la clinica din Germania dar din pacate monitorul de la calculatorul Nadiei s-a stricat si nu poate intra pe net. Dupa cum am mai zis costurile sunt tot acolo ca si la clinica din Austria trebuie sa-i faca o serie de analize si RMN ca sa vada daca trebuie operat din nou. S-au mai strans 150 de lei in contul lui Andrei va multumim din suflet, orice suma de bani pt ei e foarte importanta. Aici in Oradea n-au reusit nimic sa stranga de la firmele mai mari, doar promisiuni si cand suna Nadia a doua zi nu mai raspundeau la telefon...sper totusi sa reuseasca sa faca rost de banuti si sa mearga cu Andrei dincolo la o clinica sa-l faca bine.
diannalex, kariguld si sanatate multa la toata lumea.
Am sa mai revin cu vesti despre ei, acum si micutul meu e bolnav cu tusa de o luna si nu mai stiu ce sa ma fac cu el.
Va pe toate si sanatate multa!

Rareselul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Lavinia il pastram pe Andrei in rugaciunile noastre si imi doresc din toata inima ca Domnul sa le calauzeasca pasii familiei lui si sa le netezeasca cararile spre clinica/spitalul care trebuie!

Multa sanatate lui Rares, sa ii treaca tusea!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

www.youtube.com/watch?v=RaEsz-p1E0M" target="_blank">Lasati copiii sa vina la Mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

E cumpana dintre ani! Sa privim inapoi cu iertare, inainte cu speranta, in jos cu intelegere, si in sus cu recunostinta! Un An Nou plin de bucurii si impliniri! La multi ani! Diana si Alex

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Va dorim din suflet un An Nou Fericit, un an nou mai bun, cu multa sanatate si numai impliniri. Inca odata va multumesc din suflet pt tot ce ati facut pt nepotelul meu Andrei in caest an si sa va dea Dumnezeu in anul ce vine de mii de ori mai mult. Va cu drag Lavinia!

Rareselul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!



Mergi la inceput