Andrei are 24 zile si are nevoie urgent de ajutor!

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Am trimis si eu niste bani in contul in lei! Sa fie cu folos!

Doamne ajuta sa vii numai cu vesti bune! O imbratisare calda si pentru mult prea incercatii parinti!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bAly spune:

Lavinia, sa speram ca acea "foarte putina apa" ce s-a retras e un semn bun. Banuiesc ca nu retrage peste noapte.

Doamne Ajuta!


Alina, mamica de 3 copilasi: Andreea (8 ani), Laura (5 ani) si Adrian Theodor (1 an)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana.andrei spune:

Nu stiu de ce, dar eu simt ca Andrei este un luptator si cred din tot sufletul ca va fi bine. Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Doamne ajuta sa se faca bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Buna dimineata! Inca nu am vesti despre Andrei, abia dupa masa o sa stiu mai multe, ii fac din nou eco la plamani si inimioara si din cate am inteles si analizele din nou. Sper sa fie vesti bune!
carpatina multumim din suflet Doamne ajuta sa fie bine
bAlyasa este doar ca eu sper sa-i treaca peste noapte si sa-l vad odata acasa, abia astept sa-l vad sanatos si razand...
dana.andrei si eu cred la fel si vreau sa ma gandesc doar pozitiv fiindca este un adevarat luptator si trebuie sa iasa invingator
lavi02 Doamne ajuta... rugaciunile voastre il ajuta foarte mult si va iesi invingator
Va cu drag si va multumim ca va rugati pt sufletelul lui Andrei si ca sunteti alaturi de noi

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

AMR 2 zile si ma intorc la lucru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Ne gandim si noi la Andrei si avem speranta in suflet ca totul va fi bine. Multa, multa sanatate ingerasului!

_

Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.




Vale, mami de ALEXANDRA si ANDREI

cum creste Alexuta
cat de mare este Andu

ALATURI DE BIBI

BAZAR DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisica28 spune:

LAvinia, cum mai este nepotelul ? Sanatate multa!
Cum a fost intoarcerea la munca ?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Narcisica, Valentina va multumesc ca sunteti alaturi de noi. eu am deschis capitol nou, nu stiu de ce acesta nu s-a inchis. Va astept la cap.2 sa mai vb de ANdrei.

Rareselull meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

A fost si prima zi de lucru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Am redeschis acest subiect; Asteptam vesti de la Lavinia.

SAnatate scumpului Andrei.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Buna seara!
Iata ca revin din nou...as fi preferat sa vin cu vesti mai bune dar din pacate nu sunt. Andreiut nu este bine asa cum speram toti sa fie, mai ales de o saptamana este foarte agitat, nu se odihneste si plange foarte mult. De opt luni de zile mamica lui traieste cu speranta ca lichidul de la creier si chistul de la inimioara vor disparea. Din pacate a ramas doar speranta. El pare un copilas normal si chiar zambeste si gangureste dar pe dinauntru sarcutul nu este bine. Acum la ultimul control li s-a sugerat sa mearga la clinica de la Viena pt investigatii. Din cauza lipsei de bani acest lucru pt ei este un vis. Ei s-au interesat cat ar fi costurile acolo si sunt pt 3 zile cazarea si analizele ce trebuiesc facute costa in jur de 4000 euro. O parte din acesti bani ii au, adica 1000 de euro i s-au promis cumnatei mele ca-i va primi ca sponsorizare din partea unei firme mai mari din Oradea, dar doar in momentul in care pleaca va primi acesto bani, sper sa-i primeasca...o alta mie de euro i se vor deconta cu cardul european si mai raman de strans 2000 de euro pt acest sufletel.
Eu va mai rog inca odata cine are posibilitatea sa-i ajute putin cate putin, sa strangem acesti banuti, voi i-ati dat viata lui Andreiut cand s-a nascut, va rog sa-l mai ajutati inca odata. Va multumesc inca odata pt tot ce ati facut pt noi si sa speram ca Andreiutul va fi bine pana la urma.
Ii multumesc si lui Marius pt initiativa lui el o cunoaste pe Nadia si uite ca asa poate mai reusim sa facem ceva pt ei si nu in ultimul rand forumului desprecopii fiindca fara voi nu am fi reusit si aici am cunoscut mamici, care mi-au devenit prietene mai bune decat persoane pe care le stiu de-o viata.
Andreea_As iti multumesc pt impicare si pt sfaturile pe care i le dai Nadiei, mi-a zis ca ati vb si o sa scrie o scrisoare si la clinica din Germania, iti multumesc, te admir mult
Va pe toate si va doresc o seara placuta si sa ne auzim cu bine!

Rareselul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!



Mergi la inceput