Andrei are 24 zile si are nevoie urgent de ajutor!

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Am citit abia acum despre micutul Andrei. Asteptam vesit bune! Am facut si eu azi un transfer in contul de lei.

Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Aradencele alaturi de maria_rubi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

of Lavinia....imi pare tare rau de vesti...doamne ajuta sa lupte in continuare puiul mic si sa se faca bine....

LA MULTE LUNITE PUIUTI IUBITI, SARBATORITI ASTAZI!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP - POZE RECENTE

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Va multumesc ca ne sunteti alaturi si va rugati pt puiul mic...el este la fel, speram din suflet sa raspunda la tratament sa scape de punctie. Din pacate saracutul de el tot e ciuruit sa zic asa, i-au spart ieri si o vena la manuta cand i-au luat sange, tot e intepat si zilnic i se tot fac analize, injectii si tot felul, sper sa-i dea Dumnezeu putere multa si sa treaca si peste acest hop.
pooh,ada_coman,Oanacn,bAly,mikaeela,Happines_4_us,gatea1980,simonapro,tomaca,adablackcat,eladea2005
Va doresc o seara placuta si sper sa revin maine cu vesti mai bune!

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana.andrei spune:

Ne rugam pentru micutul Andrei.Parintilor multa putere, mama sa aiba incredere ca va fi bine si starea ei de bine i-o va transimte si lui "bebe". Doamne ajuta sa primim numai vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bAly spune:

Din pacate stiu si eu cum e sa fii cu nou nascut in spital plin de fire si firisoare desi la noi a fost o operatie nu atit de complicata si ne-am revenit fara nici o complicatie dupa!!! Stiu cit mi-a fost mie de greu aici unde nu se pune problema de spaga la dr si unde in momentul in care mergeam dimineata la bb dr si asistenta din tura respectiva imi si spuneau ce se intimpla cu bb fara a fi nevoie sa-i intreb.

Ma rog la Doamne Doamne sa-i dea putere micutului Andrei sa treaca si peste acest hop si pe mami lui sa o intareasca. E ffff greu sa-ti vezi puiul atit de chinuit, dar sa nu-si piarda speranta ca va fi bine.


Alina, mamica de 3 copilasi: Andreea (8 ani), Laura (5 ani) si Adrian Theodor (1 an)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Buna dimineata fete dragi
Despre Andrei nu am nici o veste ina, dupa ora 12 voi sti mai multe, dupa ce-i face eco si ii fac din nou analizele, sper sa fie bine.
dana.andrei, bAly si eu sper sa se faca bine puiutul si va multumim voua si tuturor ca va rugati pt micutul Andrei
Revin mai tarziu sper cu vesti bune!

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:



Am bagat si eu ieri niste banuti din Campina pe contul in lei... initialele M.A-M. Sper sa va fie cu folos! Sa dea Domnul sa se faca bine tizul nostru (vezi semnatura) si sa avem vesti bune dupa pranz.

In fiecare zi ma rog pentru puiul mic sa treaca cu bine peste graua incercare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina2222 spune:

Lavinia, imi pare rau pentru greaua incercare. Doamne-ajuta sa ai vesti bune dupa pranz.Astept sa ma contactezi. Te pup.

mamica de baietzel Darius


Darius 1 an


pozele lui Labuta
poze
Darius s-a nascut a doua oara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

Doamne ajuta ca micutul Andrei sa fie bine !

Am depus si noi cativa banuti . (initialele V.A).

Multa sanatate !

Anamaria & Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008) & 30+

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Buna fete dragi!
Am vorbit cu cumnata mea, noutati nu prea sunt. Andrei e aproape la fel, foarte putina apa s-a retras de la plamani, dar vestea buna sa zicem asa este ca a vb cu unul dintre dr si a zis ca momentan scapa de punctie, doar sa nu se agraveze mai rau. Cheagul de sange de la inimioara inca nu s-a retras dar sper din tot sufletul sa fie bine.
andruskandu multumim din suflet pt tot
doina2222 l-am admirat pe micul tau invingator, sa va dea Dumnezeu sanatate mereu si abia astept sa pot sa pun si eu poze cu Andrei si sa aiba aceasi varsta ca si Darius
anaemi multumim mul
Va doresc in continuare o zi buna si sa ne auzim cu bine

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput