Andrei are 24 zile si are nevoie urgent de ajutor!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kiti2205 spune:

Am mai pus niste hainute. Dc va place ceva si vi se pare prea mult, trageti-ma de maneca, important este sa ajunga niste bani la Andrei
trening
bluza tricotata

Multa sanatate lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Narcisica iti multumesc pt linkuri, iti zic ca asa cu chirie iesi mai ieftin, acuma depinde cat stai, ei stau acolo o luna si ies mult mai ieftin daca au luat garsoniera in chiriie, am sa le zic sa ceara nr de telefon de acolo
Am sa scriu acum de la cine au intrat banuti pana acuma si va rog care mi-ati scris numele vostru real da-ti-mi si id-ul de forum ca sa pot confirma intrarea plati, la unele dintre voi am dedus dar nu la toata lumea:
-prin pay pal au intrat din partea: Laura B,Sabina Y, Asparagus, Motoc Daniela, Cristina Ilisei, Diana_eva, Dark Bendis, Catalina 2307, Oana_B, Pop Adriana, Philip, lilimara
- prin banca: Relusha, Dodo-pui, maria rubi, Bebe Beca, anamicu83,Popescu Cristina, alinamoro,Leditia, NicoletaB,carminabulina, ada_coman
Acesti banuti au intrat, dupa ce-l culc pe pitic revin cu ce a mai intrat si am sa trec si pe prima pagina si am sa scriu si cati banuti au intrat pana acum.
Eu va multumesc din suflet, nu am cuvinte sa-mi exprim ceea ce simt eu si familia lui Andrei, nu putem decat sa va dorim sa va intoarca Dumnezeu inapoi de mii de ori totul si sanatate multa
Revin cat pot de repede si sper si cu noutati despre puiut

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

lavi de la noi mai putin,de Sus mai mult
O sa apara numele sotului la depunere.
Asteptam vesti bune despre nepotel

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fulguta28 spune:

Pentru Andrei am facut o bratara tip Pandora rosie, ca simbol al Iubirii, si inimioare metalice ce or sa-i aduca cumparatorului aminte cat bine a facut achizitionand-o. Taxele de transport vor fi donate tot lui Andrei!

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=20151

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Merci de confirmare.
Daniela Motoc


Mamica de Andrei si Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lavinia.p

Buna dimineata! Vin cu vesti bune, care sper ca vor ramane pana la urma asa: operatia lui Andrei a reusit, au fost nevoie de doi medici si doi anestezisti care sa-i salveze viata acestui pui de om. Important e ca a reusit si ca nu va mai fi nevoie de inca o operatie. El continua sa fie inca in coma indusa si pana nu il scoate din coma nu a trecut periocolul, dar eu sunt tot mai optimista si sigur nepotelul meu se va face bine, fiindca multa lume s-a rugat pt el si voi toate l-ati ajutat si sigur Dumnezeu il va ajuta sa se faca bine.

Multumim lui Dumnezeu ca operatia a reusit! Sa Il vegheze si sa-i dea sanatate, recuperare cat mai rapida lui Andrei!
Voi trimite si eu astazi 50 lei, iti trimit PM pt confirmare.


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu, de Luana, si de ingeras Alma
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui fulguta28

Pentru Andrei am facut o bratara tip Pandora rosie, ca simbol al Iubirii, si inimioare metalice ce or sa-i aduca cumparatorului aminte cat bine a facut achizitionand-o. Taxele de transport vor fi donate tot lui Andrei!

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=20151

uta28 este mamica de Mara Elena alias Monstru din Adancuri zis Nasturel (10.10.2010)
------------------------------------------------
www.micaevents.ro" target="_blank"> Fotografii de botez pentru puiutul tau. Enjoy!


e superba...ofer 100 RON pe ea...banutii sa mearga la Andrei...

iti trimit PM cu adresa mea.

doamne ajuta

LA MULTE LUNITE PUIUTI IUBITI, SARBATORITI ASTAZI!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP - POZE RECENTE

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

Am pus si eu cateva hainute pentru Andrei.
http://bazar.desprecopii.com/search.asp?searchtxt=Viovio&catid=&search=Cauta&searchtype=2
Daca pretul vi se pare mare...trageti-ma de maneca,important e sa se vanda si sa putem ajuta micutul ingeras.O sa mai adaug pe seara,daca imi da voie al meu terorist.
Doamne ajuta sa fie totul bine pentru Andrei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JuliaSM spune:

Am trimis si eu ceva in contul in lei.Ai si PM de la mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisssa_ana spune:

Lavinia, imi pare rau ca familia ta este incercata

te rog sa imi confirmi primirea platii prin paypal(elisabeta a....)

Mama de Ana si 27+

Fashion

Mergi la inceput