Andrei are 24 zile si are nevoie urgent de ajutor!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Buna dimineata,

MA bucur ca sunt vesti bune despre Andrei. Am facut si eu o mica donatie in cont si mai astept si finalizarea unor licitatii. Le-as fi platit si pe acelea in avans, dar e cu concurenta si nu stiu ce va fi in final.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymca spune:

am facut si eu o mica donatie initiale IS (sau SI depinde cum vor aparea pe extras), plata din Citibank. sanatate lui Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andata spune:

Lavinia, numai vesti bune sa ne dai despre micutul Andrei. E o imensa bucurie pentru mine sa vad ca atat micutul tau nepotel e bine cat si marea familie dc este atat de unita si dornica sa il ajute pe micul luptator.
Urari de bine si sanatate si parintilor greu incercati. Poate le va fi mai usor sa stie cate inimi se roaga pentru sanatatea si binele fiului lor.

Mami de un fecior, o fecioara si o scumpa racusoara

Bijuterii cu suflet

blog de mama
Si ingerii au nevoie de ajutor
Blogul lui Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asparagus spune:

am trimis si eu un mic ajutor prin Paypal!
Puteti va rog sa-mi confirmati cand ajung banutii?

Numai bine si ne rugam pt micutul Andrei!


Ioana
mamica fericita de Lucas 18.01.2009

http://www.foto-la.de/Lucas/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Am trimis si eu prin paypal.
Astept confirmarea.

Multa, multa sanatate Andreiului!


Mamica de Andrei si Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufescu spune:

am facut si eu un transfer in contul de la BT, o sa dureze cateva zile sa intre ca am virat din Reiffeisen.
Ma bucur mult de vestile bune si sper sa fie totul bine :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tutz spune:

Multa sanatate micutului

Tünde, mami de Julia (13.10.10)

http://picasaweb.google.com/lantostunde

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Acum am ajuns acasa cu micutul de la dr si sper sa pot sta sa va raspund, dc nu va rog sa ma scuzati am sa intru dupa ce-l cul pe pitic. Va multumesc inca odata tuturor si eu si familia lui Andrei!

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Multa sanatate si putere micutului Andrei, ma rog pentru el si pentru familia lui greu incercata! Sa-i ajute bunul Dumnezeu sa nu ramana fara casa! Stiu ce inseamna, ca si noi suntem cam la limita in privinta aceasta...

Ma bucur ca a reusit operatia si sunt si eu convinsa ca puiutul Andrei va trece cu bine si de coma indusa!



Elena, mami de Raducu cel cumintel 12.08.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Buna!

Ne bucuram ca a reusit operatia! Doamne ajuta sa treaca cu bine peste aces hop si sa fie sanatos!

Am depus si noi niste banuti astazi. Au fost depusi de Alexa Raluca, 30 lei. Sa fie cu folos! 15 lei sunt pt niste produse de la bazar si 15 lei de la noi. Poate reusesc sa mai adun niste banuti!

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria

Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

www.facebook.com/home.php#!/Lumea.mamicilor" target="_blank"> Am reusit! Iasul a castigat!

Mergi la inceput