M-am hotarat.............adoptie(73)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LittleAngel spune:

MYH,multumesc frumos
Eu sant singurica,nu am un sot.:)
Am vazut doi copii cu probleme grave de sanatate,probleme care din pacate nu puteau fi rezolvate.Si destul de maricei 4-5 ani.
Sa fiu sincera eu vreau din tot sufletul un copilasi cat mai micutz.Acum sper sa am noroc.Dumnezeu stie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_99 spune:

am uitat sa ne laudam! am participat la petrecerea de 1 iunie organizate de DC la piatra neamt! avem aici o mamica inimoasa, de baza , laura 25, care a fost reprezentatnta DC-ului , organizatoarea petrecerii! o felicit shi aici, a ieshit o super - petrecere! aici avetzi poze!
http://community.webshots.com/album/580283880TLBWaV - in pozele 8240 shi 8242 este maria noastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LittleAngel spune:

GABI_99,fetita ta e extraordinar de frumoasa,nu-mi vine sa cred!!!Felicitari!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns murshu spune:

buna ziua, dragele mele!
pana acum nu am primit nici un semn, sper totusi ca se misca mai repede si avem si noi sanse!
sunt la sectorul 6. am sunat de curand si poate li se face mila de noi. in urma cu o luna am pierdut o sarcina la 5 luni jumatate.

sa auzim de bine!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns murshu spune:

mai nou ma agit cu campania unei televiziuni. vreau sa cred si sper din tot sufletul sa se aprobe noua lege a adoptiilor. poate nu mai avem asa mult de asteptat. poate avem noroc si gasim niste prichindei pana in 2 anisori. daca aveti timp poate semnati petitia!


sa auzim numai de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoemma spune:

Murshu, ti-ai facut analizele de trombofilie? Poate de asta ai tot pierdut sarcini.

Mami de 2004 si 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:

Salutare, eu am fost plecata din tara saptamana trecuta si nu am avut timp sa intru pe DC.
Miercuri avem prima intalnire cu echipa de la DPC...si mai avem una vineri. Incep sa am emotii...tineti-mi pumnii!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns murshu spune:

buna antoemma!
am toate analizele fff bune. la inceput mi-au zis ca am sinechie uterina. am rezolvat problema acum 2 ani. la ultima sarcina am facut si injectii cu clexane, am fost f bine monitorizata. din pacate la 5 luni jumate mi s-au rupt membranele. am facut si dupa interventie toate analizele, inclusiv sotul meu. nu au gasit nimic. noi mergem in paralel, vrem sa adoptam, dar daca e sa avem si un copil pe cale naturala, e si mai bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns murshu spune:

iepumic,sa nu ai emotii, nu ai de ce. sa fiti naturali!!!
va tin pumnii! bafta si sa auzim numai de vine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

murshu bun venit in grup si sper sa-mi dai vesti cat mai curand



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sorina Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://lb3f.lilypie.com/rxDAp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput