M-am hotarat.............adoptie(73)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

Ai rezistat eroic supermamico!!

N-am stiut ca e o zi asa mare pentru voi azi! Stiu senzatiile si emotiile din aceste zile care marcheaza practic venirea lor in vietile si sufletele noastre.

La multi ani!! Sa va traiasca Matei si sa va bucurati de fericirea lui. Pupici si pt scumpele de Iris si Laura!

Astept sa ne vedem iar! Eu visez la intalniri si mai mari, la o zi pe an in care sa-i serbam pe toti anual undeva, la prietenii frumoase...

O seara frumoasa



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

carmen,
felicitari pentru certificat.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

erato,
cum merge cu reportajul de la protv?
sa ne anunti si pe noi cand se va difuza.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:

Salutare tuturor. Am intrat sa impartasesc si eu o veste buna: dupa lupte seculare care au durat vreo 2 luni [:)} am reusit sa depunem astazi dosarul de atestare. Sunt foarte fericita, fiindca a fost un pic mai dificil decat ma asteptam (dpdv al nervilor tocati). Dar la DPC am gasit multa amabilitate ceea ce imi da curaj.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Dragelor, am si eu o intrebare, mai ales pt cele care au incheiat deja CIC.
Ati primit indemnizatia si pe luna in care e nascut copilul? Luna intreaga?
Eu am primit indemnizatia intreaga si nu stiu daca sa ma ating de ei sau sa astept sa mii ceara inapoi


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sorina Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://lb3f.lilypie.com/rxDAp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Eu am primit indemnizatia CIC cu data de la care am avut plasamentul, nu cu luna de nastere a copilului.

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

Citat:
citat din mesajul lui iepumic

Salutare tuturor. Am intrat sa impartasesc si eu o veste buna: dupa lupte seculare care au durat vreo 2 luni [:)} am reusit sa depunem astazi dosarul de atestare. Sunt foarte fericita, fiindca a fost un pic mai dificil decat ma asteptam (dpdv al nervilor tocati). Dar la DPC am gasit multa amabilitate ceea ce imi da curaj.

Iepumic
Noi pozici cu Iepi-Mici
PROTEST IMPOTRIVA REDUCERII AJUTORULUI PT MAME IN CIC
MyOpinion.ro - Site de reviewuri
www.mareeaalbastra.blogspot.com" target="_blank">Mareea Albastra Blog

All's Well That Ends Well.


Sa fie intr-un ceas bun iepumic !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmencat

Multumim mult!

erato, o sa fii mamica. Nu exista sa pleci pe drumul asta cu inima deschisa si sa nu reusesti. Sigur sigur puiul tau te asteapta deja undeva si o sa va gasiti, o sa vezi.
Cand ma uit acum in urma, nu imi vine sa cred. S-au dus toate si suferinta si nesiguranta si dezamagirile... Acum este pe langa noi un pui mic ce ne striga maaaaaaaaamiiiiiiiiiii, taaaaaaaaaatiiiiiiiii si radeeeeeeeeee si e fericita. Invatam sa vorbim odata cu ea, radem odata cu ea. Invatam sa vedem lumea prin ochii ei.
Acum avem alte probleme: cautam gradinite, mergem la sedinte cu parintii...


Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Carmen, multumesc pt cuvintele de incurajare. Sunt sigura ca voi reusi si nu voi astepta f. mult Desi trece atat de greu timpul...

Vreau sa fiu mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Citat:
citat din mesajul lui iepumic

Salutare tuturor. Am intrat sa impartasesc si eu o veste buna: dupa lupte seculare care au durat vreo 2 luni [:)} am reusit sa depunem astazi dosarul de atestare. Sunt foarte fericita, fiindca a fost un pic mai dificil decat ma asteptam (dpdv al nervilor tocati). Dar la DPC am gasit multa amabilitate ceea ce imi da curaj.

Iepumic
Noi pozici cu Iepi-Mici
PROTEST IMPOTRIVA REDUCERII AJUTORULUI PT MAME IN CIC
MyOpinion.ro - Site de reviewuri
www.mareeaalbastra.blogspot.com" target="_blank">Mareea Albastra Blog

All's Well That Ends Well.

Felicitari Iepumic

Vreau sa fiu mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:

Multumesc erato, diciu!!!

Mergi la inceput