M-am hotarat.............adoptie(73)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dpluhovici

buna fetelor,

ne inscriem si noi la marea intalnire, numai ca noi o sa ajungem mai tarziu, Anto pe la ora 17.00 se trezeste, deci pe la 17.30-18.00 ajungem, dar in ce vona a parcului ne vedem.............. cum ne recunoastem?

pupici


asa, asa, sa ne strangem cat mai multe!
ne vom inatlni in parculetul cu tobogan si leagane, chiar din spatele Palatului Copiilor, adica exact cand intri in parc pe partea stanga. E parculetul cu covoras. Eu cu Sabina si Anda ne cunoastem. Asa ca daca vezi trei mamici fericite, suntem NOI. Ne vom recunoaste din priviri

eu acum am venit de la teatru de papusi. Am vazut CApra cu trei iezi. I-a placut foarte mult lui Matei.

zi mirobolanta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

as fii vrut tare mult sa venim si noi dar din pacate suntem raciti,cu febra
si numai cand ma uit ce frumos este afara....!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpluhovici spune:


buna,

miha 74 am retinut, ne vedem in parc!!!!!!!!!!!!

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Dragele mele,
De azi avem certificat de nastere nou nout! Suntem tare, tare, tare fericiti!
Puteti sa ne treceti si pe noi la prima pagina finalizati.



Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Felicitari Carmentcat

Vreau sa fiu mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

Foarte frumos ieri in parc cu atatia copilasi frumosi si atatea mamici vesele!! Copiii s-au distrat pe cinste!

Va asteptam data viitoare in numar cat mai mare!


Felicitari Carmentcat!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Multumim mult!

erato, o sa fii mamica. Nu exista sa pleci pe drumul asta cu inima deschisa si sa nu reusesti. Sigur sigur puiul tau te asteapta deja undeva si o sa va gasiti, o sa vezi.
Cand ma uit acum in urma, nu imi vine sa cred. S-au dus toate si suferinta si nesiguranta si dezamagirile... Acum este pe langa noi un pui mic ce ne striga maaaaaaaaamiiiiiiiiiii, taaaaaaaaaatiiiiiiiii si radeeeeeeeeee si e fericita. Invatam sa vorbim odata cu ea, radem odata cu ea. Invatam sa vedem lumea prin ochii ei.
Acum avem alte probleme: cautam gradinite, mergem la sedinte cu parintii...


Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpluhovici spune:

buna,

a fost extraordinar, noi ne-am simtit foarte, foarte, foarte bine, abia asteptam urmatoarea intalnireeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! sper sa fie cat mai curand.

diciu multumim pentru poze, data viitoare o sa fiu eu "pozarul de serviciu"

pupam dulce si pe mamici, dar in special pe pitici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpluhovici spune:

Carmencat FELICITARI!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

hello girls!

carmencat - feliciatri pentru CN.

daaaaa. a fost suuupeeer in parc ieri, desi eu am dezertat la un moment dat, ca imi era aproape imposibil sa ii urmaresc si pe Iris is pe Matei, iar Iris nu a fost chiar in cea mai buna forma
dar ma organizez data viitoare sa vin doar cu Matei.

si sa va mai impartasesc ceva: il astept pe sotz si pe Laura sa il sarbatorim pe Mateo, astazi se fac 3 ani de cand l-am tinut prima oara in brate si ziua in care am spus un mare DA in fata comisiei pentru plasament. Inca simt emotia din aceea zi, si vibratia acelui moment. Este UNIC. O doresc tuturor mamicilor in asteptare, este chiar mai sublim decat momentul nasterii biologice, este o super-nastere ce s-a intamplat in aceea zi.

o seara excelenta

Mergi la inceput