M-am hotarat.............adoptie(73)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Citat:
citat din mesajul lui miha74

seara buna!

e clar telepatie. Inainte sa citesc aici, strigam dupa sabinet, diciu...sa ne intalnim la un alt subiect. si acum vad ca tocmai asta vroiati sa puneti la cale

o punem de o intalnire duminica dupa amiaza, in Parcul Copilului???????????

anca- - poti veni? sorilea- vii?
tzuni- facem repetir in alt week-end sa iti vedem COMOARA.

Miha, mami fericita de Iris-Teodora (7.09.2009), Matei-Andrei (16.01.2008) si Laura-Ioana (30.09.1997)

"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)





Miha mi-ar placea tare mult sa ne vedem, dar eu nu am ingerasul acasa, doar ce l-am lasat la tara la bunici pt ca am inceput serviciul Mi-e tare greu si dor de el.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sorina Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://b2.lilypie.com/GcAYp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

hei, am vazut ceva:
LA MULtI ANI RAZVAN!
sa va traiasca si sa va bucurati impreuna pana la adanci batraneti!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:


Multumim frumos Miha

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sorina Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://lb3f.lilypie.com/rxDAp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

SoriLea,
LA MULTI ANI si din partea mea ptr Razvan, sa creasca mare si voinic, daca stiam ce mandrete de baiat este ii faceam eu pasca fara blat.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns analias spune:

Multumesc pentru 'dezlantuire', miha74 :)
Nu m-am dat in stamba, dar e drept ca nici prea dragalasa nu am fost.

Nu stiu care e mecanismul amintirilor, dar vad ca acum nu isi mai aminteste. Tine minte multe de la gradi, inca o mai iubeste pe educatoare, isi aduce aminte serbarea, tine minte ca a venit Mosul, dar faza cu lipsa cadoului ii scapa. Poate a dosit undeva intr-un ungher al memoriei acest moment, sau poate a fost bulversata de multitudinea cadourilor primite la gradi in acea perioada, pentru ca in zilele dinaintea serbarii au tot primit cadouri - mai mult sau mai putin atragatoare - de la diferiti sponsori ai gradinitei.
O amintire pe care vad ca nu a pierdut-o este faptul ca in perioada cat a locuit la maternala nu se jucau cu ea copiii din bloc, din parc si de la gradi. Nu stiu daca vecinii stiau situatia ei si le interzisesera copiilor sa se joace cu ea sau era un alt motiv. Din fericire de cand am adus-o acasa nu au existat situatii de acest gen - e drept ca nici nu am trambitat in gura mare toate cele.



Citat:
citat din mesajul lui miha74

Citat:
citat din mesajul lui analias

La un moment dat, la gradi s-au strans bani pentru cadoul de Craciun, pe care copiii urmau sa il primeasca de la Mosu' la serbare.In acelasi timp s-au strans bani si pentru cadourile pentru educatoare si pentru niste gustari pentru serbare. Normal ca am 'cotizat' cu toate cele 3 sume. Fetita mea a fost foarte solicitata la respectiva serbare, pentru ca doamna observase ca pustoaica are un potential artistic deosebit. Atata doar ca la finalul serbarii a venit Mosul, a impartit cadourile dintr-un sac maare-maare si ... surpriza: nu avea cadou si pentru ea! Adica ea a fost SINGURA care nu a primit cadou. Nu e greu de imaginat cat de afectata a fost, tinand cont si de schimbarile recente din viata ei.


cred ca ma dezlantuiam in momentul ala! GRAV!

Miha, mami fericita de Iris-Teodora (7.09.2009), Matei-Andrei (16.01.2008) si Laura-Ioana (30.09.1997)

"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

Miha74, acum am vazut! Daa, suntem pe receptie pt weekend!!


Sorilea, La multi ani!! cu intarziere pentru Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabineta spune:

Mare INTALNIRE duminica dupa-amiaza (eu propun ora 17, ca sa avem timp sa ne destrabalam) in PARCUL COPILULUI (Vacaresti).

Vine Miha si Diciu... Cine se mai inscrie????
Fetele mai noi, indrazniti!

Voi scrie si la celalalt subiect, e drept, e mai potrivit, dar... din obisnuinta intru aici :))

Multi pentru Razvan de Sori.
Imi pare rau ca nu veniti, Sori si Tzuni, dar avem timp toata vara...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

super! de abia astept sa va vad.
Poate se mai inscriu si alte mamici!
pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpluhovici spune:

buna fetelor,

ne inscriem si noi la marea intalnire, numai ca noi o sa ajungem mai tarziu, Anto pe la ora 17.00 se trezeste, deci pe la 17.30-18.00 ajungem, dar in ce vona a parcului ne vedem.............. cum ne recunoastem?

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns analias spune:

Pana la finalul scolii noi nu prea avem timp. Doamna invatatoare e tare exigenta si anul asta Ani cu greu a gasit timp si pentru altceva decat lectii obligatorii si lectii suplimentare. Aviz viitoarelor scolarite! Profitati de timpul liber (aproape) nelimitat de acum :)Poate incercam in vacanta. Petrecere frumoasa!

Mergi la inceput