Goldie pants - 49

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

mj_girl , a fost minunat curcubeul din Rahova !
baiatul meu i-a facut poze.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata feteloorrrrrrrrr

daaaaaaa rall asa e primavara asa sunt si eu fiindca sunt nascuta primavara, tocmai ce a fost ziua mea de nastere e cool ca unii copacei, mai harnici, se grabesc sa infloreasca si imi place sa cred ca o fac special pentru mine
pai albinutza inseamna ca io si baiatul tau am facut poze aceluiasi curcubeu si daaaaaaaaaa a fost superb
sa aveti o zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

pe toate!
eu va citesc cu drag mereu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineataaaaaaaa
langa blocul nostru intr-o dacie abandonata si-a facut dormitor un homeless si-a strans acolo o pilota, perna si alte kestii, jaluzele nu are ca altfel nu mai puteam sa casc io okii in casa lui .
aseara, ce credeti? pe la noo juma cand am ajuns io acasa vecinu din dacia avea oaspeti avea o doamna in vizita care a si ramas la el peste noapte pfffffffff azi dimineata cand am plecat io dormeau ca doi ingerasi , na iaca exemplu ca prietenii oricand si in orice conditii sunt bineveniti

fetele ati facut curatenia de Paste? io nemik nu am facut poate mai spre sfarsitul saptamanii
o zi frumoasa va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Hristos a inviat
vreau sa zic ca doar cateva ore in aer liber petrecute cu oameni dragi au facut pentru tenul meu minuni mai mari decat cea mai scumpa crema antirid pe care am folosit-o de cand ma stiu
www.descopera.ro/stiinta/8835085-rasul-bate-boala" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
un filmulet dragut pentru mijloc de saptamana
sa aveti spor maxim




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata si la multi ani pentru cele/cei care isi sarbatoresc astazi ziua numelui
ce ati mai facut de cand nu am mai vorbit ?
vreau sa va zic despre vecinul meu din dacia ca are si catering alti vecini, samariteni ii lasa agatat de oglizile masinii sacose cu d'ale gurii poate din cand in cand ar trebui sa il cheme sa faca si
o saptamana frumoasa va doresc.

io cand vreau sa slabesc ma uit la asta


aaaaaaa nuuuuuuuu, nu intelegeti gresit, nu pesonajul feminin ma motiveaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

asta e tot ce vream k sa zic




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna friday
v-at facut bagajele pentru minivacanta??? io nu urasc isteria care se creaza in astfel de zile
azi cum stateam io asa si cascam okii in trafic am concluzionat o chestie: daca zicem ca partea de sus a corpului e un trapez iar capul e un cerc, atunci e mai mult decat logic de ce suntem asa cum suntem, multi oameni cu trapez lucrat, antrenat, impanat , chiar supradimensionat, parerea mea si cu un cerculet mic, mic, pai mey si in cerc acolo sunt niste muski pe aia de ce nu ii mai antreneaza/impaneaza nimeni ha???
deci: cercuri mici pe trapezuri mari, tatuaje de prost gust, sunci si sunculite purtate cu gratie, celulita la vedere cat cuprinde, ca despre tuninguri nu kiar reusite, nu mai vorbesc, asta inseamna ca a venit vara?
io vreau aici



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

bunaaaaa
sa nu credeti ca din invidie nu am vorbit despre cercuri potrivite asezate pe trapeze la fel de potrivie , despre silfide fara nici pic de sunculita sau celulita , despre tuninguri perfect reusite sau despre naturalete , despre picioare care se termina acolo unde incepe fusta , pana la urma na, ce e frumos si lui DD ii place

acum insa am o dilema care naiba este pluralul corect de la trapez trapeze sau trapezuri se vede treaba ca am nevoie de ceva antrenament pentru muskii din cercul propriu si personal

daca plecati in vacanta va dorex dixtractie maxima io am ales sa raman pe baricade

Mergi la inceput