Goldie pants - 49

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineataaaaaaa
azi parca ar fi luni dar de fapt e miercuri
sper ca ati observat ca au inflorit salcamii



din ciclul antrenament pentru muskii din cerc am citit, mi-a placut, recomand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata,

simt asaaaaa o adiere de uikend



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna
azi, intr-un mic moment de relaxare mi-am uitat telefonul undeva lucru pe care l-am constatat doar cand am ajuns la birou de regula tin telefonul pe vibratii pentru ca nu imi place stresul pe care mi-l creeaza soneria, indiferent cat de divin ar suna .
deci ajunsa la birou am acel sentiment ca imi lipseste ceva si in scurt timp descopar si ce evident incep sa sun de pe fix rastorn geanta desi stiam ca nu am cum sa il gasesc ma duc in masina caut si acolo, nimik suna husbandu la benzinaria pe terasa careia bausem cafeua impreuna nu raspunde nimeni. am exclus din start varianta furtului sau a uitatului la benzinarie pentru ca nu sunt genul care sa tina telefonul la vedere tot timpul aaaaa si nu va inchipuiti ca am cine stie ce scula de aparat mai mult pentru datele pe care le am stocate in el imi faceam griji
reconstituind noi traseul am ajuns la concluzia ca singura varianta plauzibila e uitatul la benzinarie si decidem sa mergem acolo sa verificam .

ei bine, telefonul meu era acolo, il gasisera cei care se ocupa de terasa si il pusesera intr-un sertar pe principiul ca "trebuia sa va intoarceti" . desi este pana la urma un gest de normalitate, sa restitui simplu posesorului ce ai gasit si nu iti apartine, gestul in sine pe noi ne-a surprins in cel mai placut mod cu putinta .
benzina de calitate, produse de calitate, oameni de calitate , e mai mult decat evident, vorbim de numai 3 litere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

tocmai ce a fost ziua mea de nastere


La muuuulti anii!
N-are nimic daca iti spun cu o luna intarziere, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
rall multumesc
aveam un filmulet dragut pentru inceputul de saptamana dar nu mai gasesc linkul
vrau sa va zic ca imi fac blog, nu spun cum il kiama, cine vrea k sa citeste poate sa il gaseasca usor deocamdata e in teste
azi am auzit o urare care mi-a placut asa ca va zic si io voua "o saptamana plina sa aveti!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna seara
azi cred ca mi s-a stricat ceva la frana fiindca pedala nu mai tine ca inainte sau mi s-a fi parand mie ??? chestia e ca dupa o frana brusca am constat la urmatoarea ca e ceva in neregula cu pedala la service cik tocmai luni poate sa ma vada pai si pana luniiiiii na lasa ca maine dimineata le fac o surpriza baetilor de la servicee vorba de siguranta circulatiei ca sa nu mai vorbim de siguranta subsemnatei



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Pune linku' blogului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefania_97 spune:

Dupa atata timp ma bucur ca mai exista subiectul asta. Inca ma afecteaza moartea lui si imi este greu sa ii ascult muzica stiind ca el nu mai e:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna fetele
stefania_97 frumos scrii pe blog si frumoasa familie ai
rall nemik nu pun

eu nu sunt fan "romanii au talent" dar la finala de zilele trecute m-am uitat nu chiar de la inceput si nu chiar pana la sfarsit am aflat castigatorul a doua zi din presa dar nu despre castigator vreau sa vorbesc ci despre faptul ca multi dintre concurenti sau cel putin cei pe care i-am vazut eu, au avut si melodii si chiar figuri de dans ale lui Michael in reprezentatiile lor cel mai mult mi-au placut www.gandul.info/magazin/romanii-au-talent-sezonul-2-finala-2012-trupa-no-limit-video-9617128" target="_blank"> no limit
ascult Michael, ma uit la videourile lui, ma bucur mult cand aflu ca si altii o fac

azi am lasat masina la service, paradoxu e ca inca din seara cu pricina frana functiona normal, totusi a doua zi am surprins pe baetii de la service care m-au asigurat ca nu e nimic grav, oricum azi m-am programat ca sa ii sckimb si incaltarile ca tot a venit vara ii pun si ei sandalele de plaja si se face si o verificare mai serioasa la frana
o saptamana minunata va doresc




Mergi la inceput