Goldie pants - 49

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Intr-adevar, foarte cald de ceva vreme... Nici n-a mai fost vreme de sacouri, pardesiuri si alte alea.. de la palton la tricou direct

Sora mea a fost aseara la Cirque de soleil, abia astept sa imi povesteasca cum a fost. Mi-ar placea sa vad spectacolul lor dar imi imaginez ca ar fi si extrem de trist... Michael fara Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna searaaaaaaaa uikendul is hereeeeeeeeeee
www.youtube.com/watch?v=Jva4mGrXozY" target="_blank"> rall asta e pentru tine

de o saptamana netul imi merge like shit s-a skimbat modemu', uairlessu, nu stiu ce mama naibii s-a skimbat da nu merge nene noroc ca am un stick de la un operator de telefonie mobila si m-am conectat cu el

saptamana asta nu stiu exact in ce zi, tot butonand io telecomanda am prins un fragment dintr-un film nu-mi amintesc ce film, ce actori, ce post tv doar mi-a ramas in cap o intrebare care nu mai vrea sa plece "copilul de ieri ar fi mandru de adultul de astazi? " sau ceva de genul cred ca azi am gasit raspunsul

un uikend maxim lasati soarele sa va patrunda in cele mai intunecate unghere si nu uitati ca trecem la www.ziuaveche.ro/magazin-2/life/25-martie-ora-de-vara-dormim-mai-putin-81647.html" target="_blank">ora de vara adica punem la pastrat o ora de care ne vom bucura la toamna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna ziuaaaaaaaaaa


cetiti si luati aminte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Ce sa cetim, ca nu se vede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ba se vede, click dreapta si show all


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Zice movie not loaded

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ia incearca pe asta



sau asta?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna seara
rall sper ca ai reusit sa cetesti acum am vazut si eu ca unele poze nu se vad
vreau sa fie soareeeeeeeeeeeeeeeeeee pfffff azi mi-au inghetat mainile, stau langa geam si daca n-a suflat un vaaaaaanttttt cica astea sunt termopane



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna seara
vineri dupa amiza fix cand a inceput furtuna eu am plecat dinspre rahova spre piata romana am vazut cu ochii mei toate frumusetile pe care natura le-a succedat in cele cateva minute de furtuna, am vazut ploaia cu soare, apoi ninsoarea -grindina si vantul si norii si apoi soarele din nou stiam ca trebuie sa apara dar ma uitam nelinistita spre cer si nu intelegeam de ce nu il vad cand, intr-un final, pret de cateva secunde l-am vazut mult timp am ramas fara cuvinte



o saptamana minunata va doresc
http://www.realitatea.net/martor-ocular-fenomen-meteo-rar-pe-cerul-capitalei-galerie-foto-spectaculoasa_928366.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

ia incearca pe asta


Nu merg, dar daca ma uit la sursa vad adresa directa
Aici e cand soare, cand frig, cand ploaie, cand bruma
Dar e placut, asa e primavara...
Avem timp de soare la vara

Mergi la inceput