Tabara Pro Monica - Volumul 2

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

zina, eu nu vorbesc singura la acest subiect. daca nu incep sa se umple 20 de pagini dupa postarile mele, asta nu inseamna ca nu citeste nimeni.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

nu fi asa de sigura ca va fi de-acord cu ce a facut mama ei...

eu nu sunt sigura de nimic, dar si daca nu va fi de acord ca mama ei a divortat, poate va sti ca exista intotdeauna posibilitatea sa alegi ce crezi tu ca este mai bine pentru copilul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta

xio, de unde stii ca monica a avut o legatura cu soferul, in afara de presa? a declarat monica aceasta relatie? exista fotografii cu ei in ipostaze care indica ca au o legatura?
referitor la declaratiile monicai ca isi trimitea sotul la femei, eu imi pastrez parerea ca irinel a fost cel care a invatat-o sa spuna asa ceva, se pare ca ii place teribil sa arate lumii cat de "capabil" e.

dupa spectacolul cu jacuzzi se pare ca monica s-a trezit si a hotarat ca , indiferent cat de greu va fi , trebuie sa se desparte de barbatul pentru care dorinta de a arata lumii virilitatea este mai mare decat respectul pentru "fetele" lui, respectiv sotia si fiica.


alina



Pai, au fost poze cu avocatul din Londra, si a fost si marturisirea omului care nu vroia faima sau altceva.
Au fost mesajele scrise de ea si sofer, marturia soferului, a lui Botezate, a altor martori.
Iar acea declaratie nu spunea cat e de tare Irinel, spunea fix cat e de tare Monica.

**Fur is for petting***
http://www.facebook.com/#!/adoptiicaini
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

xio, referitor la relatia cu soferul ( care a fost o relatie de subordonare ) l-am vazut si eu pe sofer, care arata bine, dar care are si multe ore lipsa de la scoala, si am vazut si o emisiune cu monica in care declara foarte natural ca nu a avut nici o legatura cu el in afara relatiei profesionale.
referitor la avocatul din londra , eu nu am vazut pozele incriminatoare de care zici tu iar ca omul nu voia faima sau bani nu am de unde stiu. vad ca tu sti mult mai multe si ma gandesc ca ai si o alta sursa in afara de presa.
acea declaratie a monicai spunea ca sunt o familie deschisa, dar eu cred ca nu a fost ideea monicai, ea a spus ce a fost invatata, sa nu uitam cati ani avea cand l-a cunoscut pe irinel.
dupa cum vezi , discutiile noastre aici au la baza ce credem noi, bineinteles asta nu inseamna ca eu am dreptate sau tu, e vorba ca interpretam diferit informatia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

A alinta, de unde stii tu ca Monica spunea ce a fost invatata?
In acel interviu Irinel pica de fraier si ea era dominatoarea in relatie, ma indoiesc deci ca Irinel i-a spus sa afirme ceva ce sa il puna pe el intr-o lumina mai slaba decat a ei.
Mi se pare si normal sa fi afirmat ea ca nu a fost nimic, dar bietul sofer dupa luni de hartuiala in care a tacut, cand s-a despartit de Monica a recunoscut ca au avut o relatie, au confirmat si altii acest lucru.
Cu avocatul, el a declarat cum a facut sex cu Monica, au aparut poze cu ei doi intrand si iesind din apartamente noaptea si din restaurante la Londra, a aparut si irinel nervos in presa, iar ca omul ala nu vroia bani sau faima deduce oricine din faptul ca a dat o declaratie si atat, nu s-a angrenat in dezbateri ca sa ii apara fata la TV.

**Fur is for petting***
http://www.facebook.com/#!/adoptiicaini
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

xio, am spus ca imi sustin parerea formata in urma a ceea ce am citit si vazut la TV referitor la cuplul columbeanu, plus ce am citit la acest subiect de cand a inceput divortul lor. nu am spus ca stiu, pentru ca nu am cum sa stiu atata timp cat nu am trait in casa lor si nici de mana nu m-a tinut monica sa fiu martora la ceea ce a facut.
tu vezi dominatia ei in acel interviu, eu vad altceva si irinel nu a picat intr-o lumina slaba ca vezi doamne nu a vrut sa mearga si alte femei. in acel interviu ea a picat intr-o lumina proasta, dupa parerea mea.
referitor la sofer, dupa ce zici tu ma faci sa imi para rau de bietul baiat hartuit dar cauta pe you tube interviul despre care iti povesteam si poate vei intelege de ce mie mi se pare facatura toata relatia asta. altii, care au confirmat relatia, ma gandesc ca au fost cu ei in pat, nu-i asa, sau or fi auzit de la bietul hartuit?
despre avocat, ce sa iti zic, ca pe langa faptul ca eu nu consider ca faci sex cu cineva doar pentru ca esti vazut impreuna cu respectivul, dar si daca e asa cum crezi tu, faptul ca a aparut in presa cu declaratii si nu vrea bani sau faima, imi da de gandit ca a fost altceva acolo, pentru ca dupa mintea mea, un barbat care nu are nici un interes, nu apare in presa cu declaratii referitoare la partidele de sex avute cu cineva. sau monica l-a hartuit si pe el si nu mai putea sa scape de ea?
in acest caz nu pot decat sa ma mir ce lipsiti de aparare au devenit barbatii in ziua de azi.

p.s.
ca omul ala nu vroia bani sau faima deduce oricine din faptul ca a dat o declaratie si atat, nu s-a angrenat in dezbateri ca sa ii apara fata la TV.
daca nu i-a aparut fata , tu de unde stii ca in pozele pe care le-ai vazut era chiar el?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fomalhauti spune:

Nu vad de ce va contraziceti. De unde nu este foc, nu iese fum. Nu cred ca toti au mintit ca au avut o relatie cu Monica. Nu cred nici in soferul hartuit, putea oricand sa caute alt servici.

Monica si Irinel au avut o casnicie urata, amandoi au inselat, poate presa mai si exagereaza dar nu inventeaza aventura dupa aventura. Si toate amanuntele, inclusiv poze si declaratii.

Monica si Irinel nu sunt cei mai reusiti parinti (probabil nu asta era vocatia lor in viata) dar sunt singurii pe care ii are micuta Irina. Si intre timp Monica a cam disparut, din 3 zile pe luna cat presupunea contractul in USA, a trecut deja mai bine de o saptamana.

Pana la urma justitia va decide (si chiar are o misiune grea). De fapt nici nu au de ales intre Monica si Irinel, au de ales intre bunica si bona. Bunica are si ea ciudateniile ei, de bona ramane sa mai aflam...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

formalhauti, eu nu ma contrazic cu xio, eu chiar nu cred ca monica a inselat in timpul casatoriei pentru ca nu cred ce am citit in presa referitor la aventurile ei. ce a facut inainte de casatorie pe mine nu ma intereseaza .
si mai cred ca monica s-a schimbat in bine dupa ce a devenit mama, numai ca ii e cam greu sa razbeasca de una singura .

p.s. eu am citit in presa ca plecarea ei reprezinta o saptamana pe luna iar daca s-a intors sau nu inca , chiar crezi ca trebuie sa afle toata romania?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

A aparut in ziar avocatul, dar o singura data.
Monica o sfanta... ma faci sa rad, credeam ca sunt ultima naiva din lume, dar tu ma intreci :))

**Fur is for petting***
http://www.facebook.com/#!/adoptiicaini
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bea_Special spune:

Dragelor...nu sant in nicio tabara ,dar asta parca intrece orice :

http://www.click.ro/vedete/romanesti/Monica_gabor-America-Irinel_Columbeanu-scrisoare-Irina_0_1193880676.html

Sa salutam patrioata noastra , d-na Monica Gabor , care doneaza tuturor defavorizatilor si isi plateste si avocatul din banii de la partaj. Sa vedem ce . Moni,Moni...daca taceai filozof ramaneai!

Mergi la inceput