Tabara Pro Monica - Volumul 2

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MACARIE spune:

eu sunt convinsa ca la un moment dat se vor impaca

-----------------------------------------------------------------

Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Irina este din nou cu tatal ei.
http://stirileprotv.ro/stiri/actualitate/monica-a-pierdut-o-pe-irina.html


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns incognito spune:

Copilul a ajuns acasa la el.E foarte bine ca se intimpla asta.
Eu,una,ma bucur mult pentru copil!

Incognito

mami de Ioan si Ioana-06.01.2003

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zina spune:

Este urat cum vorbeste d-nul Columbeanu senior, nu-si poate stapani ura fata de Monica, dar....
Monica a gresit si greseste foarte mult. Din tot ceea ce face, mie nu-mi inspira dorinta de-a sta cu fata ei, pentru ea este un pion in jocul ei. Nu spun ca nu o iubeste, dar este insconstienta in tot ce face. Aseara am auzit la tv, ca de fapt, plecarile ei in SUA, pentru acel contract de 1 mil $, nu constau in asta, ci in intalnirile ei cu noul iubit, un roman multimilionar acolo, si ca de fapt acel contract este o mare minciuna...Parerea mea este ca magistratii au procedat corect, Irina mai bine sta cu Irinel la Izvorani, nu inteleg de ce multi nu sunt de-acord. Ar fi mai bine sa stea in continuare cand cu bunica, cand cu Ramona? Ca Monica va fi mereu plecata, nu stie sa fie mama!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdalena67 spune:

Ea este condamnata pentru plecarile ei in America, sunt de acord , dar facand comparatie cu ceea ce a facut Irinel, pentru mine este incomparabil.Faptul ca se vine cu tot felul de speculatii precum ca acel milionar ar fi amantul ei, ca se duce acolo pentru alte interese mie nu imi spune decat ca si aici este mana lui Irinel. A schimbat tactica si nu o mai denigreaza el in public, in schimb se pare ca plateste tot felul de jurnalisti pentru aceste vesti de nemaipomenit. Ati urmarit aseara la B1 la emisiunea Cancan sa vedeti cu ce patima i se tinea partea lui Irinel, si pana la urma de catre cine?
De Natalia Mateut. Ar fi fost mai interesant sa isi judece viata ei si pe urma sa dea sfaturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zina spune:

Magdalena, pana la urma urmei, care din cei doi ii stau alaturi Irinei? Cumva Monica, care pleaca in permanenta? Si ce are tatal Irinel? Ce-a facut de este asa de discutata situatia ca Irina s-antors acasa? Nu este usa de biserica, dar o iubeste si-i vrea binele, ii va da un echilibru, Monica este femeia care urmareste banul, asta se stie, si am fi prosti sa credem ca a castigat un contract de 1 milion $!!! Hai sa fim seriosi. Asa dintr-o data, exact acum. Ma mir, dintre toate modelele prezente acolo, tocmai ea a iesit invingatoare. Praf in ochii populatiei...
I se da parte acum lui Irinel, deoarece Monica face ce face, nu este o mama responsabila, nu intelegi??? De ce a plecat imediat in SUA, dupa ce Irina a revenit la ea? Ce om cu mintea la cap facea asta? Dupa ce a aratat cat de disperata era din cauza situatiei si statea pe la portile de la Izvorani... si acum pleaca si a doua oara...
De ce Monica a cerut chiar ea (poate presimtea ca va pierde), un program de vizitare a copilului?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdalena67 spune:

Sa fim seriosi, alaturi de copil sta bunica copilului, nicidecum Irinel. In privinta Monicai nu ma pot eu pronunta daca a castigat sau nu acel casting sau pana la urma ce face acolo, asa cum nimeni nu cred ca o poate face cu certitudine. Speculatii am mai spus sunt multe, de aceea prefer sa ma abtin. Nu inteleg totusi de ce sa fiu intrigata ca mama a plecat si a lasat copilul in grija bunicii, pana la urma se afirma ca a incheiat niste contracte in urma carora ar trebui sa primeasca niste bani. De ce persoanele care sunt atat de vehemente cand o acuza pe ea, nu au fost la fel si pentru Irinel cand ia golit conturile, cand ia luat casa, masina?
Un astfel de om crezi ca are ce sa ofere copilului in afara de bani si situatie sociala?
Nu tin nici cu ea si nici cu el, dar mi se pare strigator la cer tot ce se intampla acum pana la urma. De ce el a avut voie sa ia copilul de la gradinita la 2 ore dupa citirea sentintei, cand pentru mama a durat o saptamana daca nu mai mult?
Cum isi permite tatal lui Irinel sa o jigneasca si sa faca afirmatiile pe care le face?
Cum de anumite televiziuni ii tin partea atat de vehement?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns escu spune:

Tipul din LA este Paul Mantea si in interviurile pe care Iri i le-a luat Veronicai, asta il mentioneaza, dar spune ca Moni se intalnea cu el, cu sotia lui si cu copilul care era de varsta apropiata Irinei, asa ca nu vad vreo poveste de dragoste aici

Mergi la inceput
Mergi la inceput