Copilasi de Iulie - August 2004 * 69

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Cand aveti timp de vizionat filme?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

hello

aici a venit caldura, sunt vreo 20 de grade la soare, dar probabil sunt si radiatii pe masura

eu m-am interesat de 2 zile de cadou de iepuras pt astia micii

sper ca sunteti in regula sanatosi si voiosi

sa avem o zi linistita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza...la noi este soare,cald parca vine vara
Meii a impuscat mandra punctaj maxim la concursacu' sa vaz cum ma eschivez de la recompensaca Andries are dreptate este scumpa domle si sunt sigura ca se va juca cu ea fix o zi....gasesc io ceva cu care sa o inlocuiesc.... de iepuras vreau sa-i iau stilou pentru stangaci....jucarii nu mai cumpar,o sa respect traditia cu hainute noi si poate o pereche de cerecelusi de aur ca cica i-au ramas mici cei vechi,ca i s-au ingrasat urechile
Carmen spor la vizionat filme....io am descarcat The tourist cu Johnny Deep si Love and other drugs,astept sa-i vina randul mandrei dupa amiaza la gradi ca sa le vad....vazut si placut The king's speech si It's complicated cu Meryl Streep
hai pupicei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristalina

John e calare pe torrent, le ia numai HD si numai cu scor pe IMDb mare, adica "nu comedii romantice ca alea au scor mic"


Hahah, dap, io si John, de vazut filme e timp cind doarme copchilu (in rarele zile cind mai doarme la prinz) !!
Bravos, cuscrela, felicitari mindrulitei pentru reusita ! Pista din aceea am luat si eu de mos craciun, nu-i cine stie ce la banii pe care ii dai !? Acum sta aruncata si dezmembrata intr-un colt al camerei !
Noi stem bine acum, gizmoul a reusit iara de a "furat" o viroza de pe undeva, doo zile a tinut-o tot intr-o veselie de temperatura de a indoit termometrul , acusica e mai bine doar ca nu prea maninca, cica il doare burta !! Dam cu debridat si asteptam zile mai bune !! Macar si aici a iesit soarele oleaca, numa ca prognoza meteo e cam nashpa pentru inceputul lui aprilie (io tot sper ca se inseala meteonautii astia) ! Si chiar ca miroase asa de frumos afara, a primavara si a ploaie !!
Si ca sa termin cum am inceput, ultimul film pe care l-am vazut a fost Martyrs (dar nu il recomand decit celor cu stomacul extrem de tare) si am incercat sa vad "London Boulevard", dar nu am rezistat pin la final, mi s-a parut o stupizenie !!

Alice si Andrei
"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"
www.youtube.com/watch?v=DybPQjeBQF0" target="_blank">By an ion

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

https://picasaweb.google.com/alex.badoiu/Photo?authkey=Gv1sRgCJiys-TP4Zzr_QE#slideshow/5589568014793806898


sa vedeti peretele meu metalic ..in realitate este muult mai misto!
in rest noi tot alergam dupa bucatarie...ne tot gandim la oferta de la Komandor ..Andrea multumesc de info!!! Oferta este de 8100 ron (din MDF ,5,60 ml plus un bar de 1.5m)..

sunt suparata pt ca unchiul meu are artrita si dupa ce acum 2 luni i s-a taiat un deget..acum 3 zile i s-a taiat al doilea..si se pune problema de a i se taia laba piciorului...fuma 3 pachete /zi

filme vedem si noi noaptea ..August Rush l-a vazut si Luca..va spusesem si eu de el!

Robi tu inca mai tusesti??
Alice iar ati racit??
Monicule si noi tot ca John..numai daca este HD
Ioana felicitari!!! Luca a facut punctaj mai mic..pt ca nu este atent! A uitat sa traga o linie de la un personaj ..la un copil..deci stupid!
Andries ai parul scurt acum??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Kim, veri intristing ce ai tu acolo , abia astept sa vad intreaga camera echipata

Mai, voi vorbiti de concursurile alea gen extemporale care cuprind toate materiile ? Sunt asa importante ? Ca io am zis ca`s asa, de verificare cupil si gata, Giulik a tot venit cu cate un plush, diploma de nush care, carticele, cica premii dar io nu le-am dat importanta.

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Citat:
citat din mesajul lui roberta04

Buna ziua, dragelor.

Eu trebuie sa ajung la medic, tusea mea s-a agravat... dar de mine nu am timp niciodata...



Gabi ia tu cefuroxina antibiotic. Iti spune surioara ta de suferinta care aproape 3 ani de zile a avut problema cu tusea mai mult de o luna pe an. Si am vazut o multime de medici, romani si americani. Si m-a vindecat de tot o farmacista romanca, ia mi-a dat antibioticul acesta (fara reteta desi nu avea voi). Ca schimbasem la ele ca la ciorapi.
Mie mi-a mai trecut si cu doxiciclina, dar la ultima tura a fost asa de rau, ca nici doxi nu si-a mai facut efectul. Sincer imi era teama de ceva complicatii...sanatate multa.

Liliana
Poze- martie 2008 ; Poze 1 ; Poze 2 ; Poze 3 ; Poze 4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

felcitam gorodica, bravooo! ioana, sari cu pista ca n`ai incotro, ai promis;))
olivia, vazut peretele, astept cu interes finalu`

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata dragelor
Robi, musai sa te duci la control la pneumo!!! ia 2 ore libere si du-te ca zau ca nu e de gluma. eeee. ca scot bata acu!
Ioana felicitari Mariei. eu nu stiu nimic de concursurile astea.. la noi la gradi e oboseala mare vad
si mie mi-a placut It's complicated tare tare de tot!
numai la noi nu a venit primavara... dupa ce ca n-am o perioada minunata mai e si vremea asta ingrozitoare.. yuck.
pupicei tuturor, o zi excelenta va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mneatza, aici la noi e primavara sper sa ajunga si la voi vremea buna
Roberta, sigur aveti si voi dispensar TBC, asa-i zice la noi, unde suni, te programezi si cu bilet de trimitere e gratis radiografia si interpretarea E musai-musai sa mergi

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput