Copilasi de Iulie - August 2004 * 69

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

He, he cravatele sunt aduse de mine dintr-o delegatie (sunt cravate cu McQueen nu oricum) si in prima seara au fost purtate la pijamale, iar saptamana ce a urmat la gradi... a fost un amuzament maxim pe capul educatoarelor.

Eva spui ca e imbracata din colectia de iarna de la GAP (ca m-au omorat cu rochite negre, mov inchis pentru fete) foarte eleganta de altfel. Acum in primavara am vazut la fete mult verde cu galben, roz, mov, turcoise, rosu, alb, motive tribale, motive cu flori, combinatii de gen bust culoare inchisa si fusta creata in 10 culori sau invers, fusta in una, maxim 2 culori si sus tricou cu flori, paiete, funde... o nebunie de culori, e prima data ca regret ca nu pot si eu sa port asa ceva la birou. Si la baieti anul asta trebuie sa-i imbracam ca pe niste papagali exotici daca vrem sa fim in tendinte

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata!
mai e o ploaie aici si o ceata.. cah. iti vine sa zici ca vine noiembrie.
n-am chef de nimic si de abia miercuri....
o zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata.
Rox, trimit eu soare la tine ca la noi azi e primavara

O zi frumoasa tuturor, mai haideti la rapoarte cele care aveti absente. Sau incepem cu santajul stersului din lista

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Prezent!

Azi simt si eu ca a venit primavara!
A plouat si e un miros de umed amestecat cu mirosul de iarba...mmm...ce-mi place (ca m-am saturat deja de praf)

I-am admirat pe Eva si pe Pat eleganti si ochiosi si pe fratii brothers la ski
Frumoase poze!

Ioana, ce a facut Maria la concurs!?

Eu ma chinui sa termin treburile care nu se termina...:) si sa le comand Lego pentru ca acusica vine ziua Oanei. De la iepuras vor primi rotile. Sa vezi distractie!

O zi frumoasa sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Pista aia mightybeanz de care spune Ioana e ultimul produs la reclama pe miniax, in carefour este 149 de ron (eu trebuie evident sa iau 2) ...am avut o lunga discutie cu Victor despre bugetul familiei

Aici e innorat, sper sa nu ploua pana ajung eu acasa iar imi murdaresc masina. La noi urmatoarele cadouri o sa apara de Paste, Mircea mi-a venit ieri cu un desen cu un iepuras... si m-a intrebat ce ii aduce?? E dulce rau...

De job nu mai vreau sa vorbesc, imi vine sa intru in concediu.

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Buna ziua, dragelor.

Intru mai rar pentru ca inchei evaluari, sunt in recrutari si... imi vine sa ma duc in life, deja simt ca ma copleseste job-ul asta

Am reusit si eu sa vad pozici frumoase, cu fratiorii cu cravate si domnisoara in rochita de la Constanta plus fratiorul cu oci superbi...

Azi e soare la noi, ma gandesc ca e imposibil sa il tin pe Matei in casa dupa amiaza, macar o ora si tot alearga prin curte, cu sau fara gaura de ozon :)

Eu trebuie sa ajung la medic, tusea mea s-a agravat... dar de mine nu am timp niciodata...

va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

bz si sanatate celor in cauza
ist in cura de filme, mai nou noaptea, ca altfel is prea fresh la munci;)) Leap Year pentru cine n`a vazut
altfel stem bine, cu gaura de ozon, radiatiili din giapan si casa transformata in muzeu;))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Roberta, eu zic sa nu te joci cu tusea si pneumonia.

Carmen, sau sa-ti zic doamna supraveghetoare, va uram numar maxim de vizitatori si mai ales oferte atractive de la doritori.
Eu vazui aseara The Notebook (avem o galeata plina cu filme si pauza timp de vizionare..:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

daaa, l`am avut la craciun in meniu, super misto si asta. si mai toarna din galeata aia si la mine;)) suna bine supraveghetoare decit piesa de muzeu;))
tot io, si August Rush pentru cine n-a vazut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

John e calare pe torrent, le ia numai HD si numai cu scor pe IMDb mare, adica "nu comedii romantice ca alea au scor mic"


Mergi la inceput