Clubul ursuletilor & ursuletelor de novdec2010(22)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

Bebe meu plange aparent fara motiv. Sa-i dea dintisorii?cum pot sa-mi dau seama? Azi a facut si kk moale, lucru neobisnuit pt el.Va scriam azi ca efectiv ma musca de umar cand il iau in brate. Eu n-am vazut nimic in gura lui. L-am trimis pe sot sa-i caute Dentinox.
Sa-i dau? Sa nu-i dau? Azi parca tot a tras spre somn. Am dat vina pe vreme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocsanica80 spune:

Buna ziua dragi mamici, noi suntem o buburuza de ianuarie-februarie si avem si noi doua intrebari daca puteti sa ne ajutati; in primul rand as vrea sa va intreb daca ati facut cumva vaccinul prevenar 7 si ce reactii adverse ati avut; apoi am vazut mai demult ca cineva, nu mai retin cine, a dat o adresa a unui sait unde se pot comanda botosei si caciulite lucrate manual, daca se poate sa imi trimita si mie acest sait; multumesc tare mult;


Roxana mami de Maria-Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristale spune:

Votat puficele.
Votat in fiecare zi cartea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo_P spune:

Citat:
citat din mesajul lui Elfica

RamoP: Azi am reusit sa votez si abia dupa vot a aparut cum aparea zilele trecute, adica direct cu procentul obtinut. Mai votam!

Sugubina: Ca sa votam Puficele tr neaparat sa ne facem cont? Ca i-am dat voteaza si mi-a cerut sa ma autentific. Nu aveam atunci timp si am zis ca fac alta data. Pune-ti la semnatura link-ul, sa le mai votam. Sau o putem face o singura data de pe acelasi cont creat? Succes la concurs!

Fericita mamica de Iulia Andreea, nascuta pe 26.10.2010 POZE


in primul rand multumim de voturi tuturor
mi-a spus ca numai la 24h se reseteaza contorul sa putem vota de pe acelasi IP si de aceea in rest se vad doar procentele, cica sa nu putem trisa



PS: www.observatorcultural.ro/" target="_blank"> Votati zilnic Radu Vancu - Sebastian in vis- pana in 28 Martie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sugubina spune:

Ramo_P mai o sa vie mum din cand in cand, cam de 2ori pe sapt, fratemiu in wk (da el nu schimba pampersi,se stiee); in rest io. Socrela lucreaza si nu poa decat dupamasa-si asa ma streseaza ca mai bine lasa..Deci ata ete, tre sa ma descurchez.

amelia_ilie
multumim frumos!

Elfica
da tre facut cont, da nu iti cere multe, imediat se face. Multumesc anticipat! Cre ca merge votat o sg data de pe un IP

Cristale
teenx!

Dorm Pufele, vazut un serial, in curand le ajtept sa se scoale ca la noo avem baie baie si apoi SCAP si eu ca le patucinizez de la 22 la 7-8.
Se pare ca nu is sanse sa vie Pufi pan la baita..


Puficele va roaga sa le dati un vot la concurs.

Sugubina si Puficele Mara Diana si Ilinca Miruna 6.11.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo_P spune:

Citat:
citat din mesajul lui sugubina

Multumesc anticipat! Cre ca merge votat o sg data de pe un IP
[
i]Puficele va roaga sa le dati un vot la concurs. [/i]

Sugubina si Puficele Mara Diana si Ilinca Miruna 6.11.2010


nu se poate zilnic?



PS: www.observatorcultural.ro/" target="_blank"> Votati zilnic Radu Vancu - Sebastian in vis- pana in 28 Martie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TINKER_BELL spune:

Citat:
citat din mesajul lui sugubina

Ramo_P mai o sa vie mum din cand in cand, cam de 2ori pe sapt, fratemiu in wk (da el nu schimba pampersi,se stiee); in rest io. Socrela lucreaza si nu poa decat dupamasa-si asa ma streseaza ca mai bine lasa..Deci ata ete, tre sa ma descurchez.

amelia_ilie
multumim frumos!

Elfica
da tre facut cont, da nu iti cere multe, imediat se face. Multumesc anticipat! Cre ca merge votat o sg data de pe un IP

Cristale
teenx!

Dorm Pufele, vazut un serial, in curand le ajtept sa se scoale ca la noo avem baie baie si apoi SCAP si eu ca le patucinizez de la 22 la 7-8.
Se pare ca nu is sanse sa vie Pufi pan la baita..


Puficele va roaga sa le dati un vot la concurs.

Sugubina si Puficele Mara Diana si Ilinca Miruna 6.11.2010


Succes la imbaiat! Eu le spal pe amandoua de-odata, ca Eva intra in cada peste soru-sa. Ea sta pe picioarele ei si tot e greu cu doua. Eu nici nu pot sa-mi inchipui cum le speli tu!

A, uitam. Mi-am facut cont de sustinator si am votat puficele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TINKER_BELL spune:

Votat si Sebastian in vis. E pe primul loc, din cate am vazut eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sashenka_h spune:

buna seara

noi suntem raciti toti inclusiv bebe si stau tot mai prost cu laptele si barbatul din dotare a plecat sa se relaxeze la pescuit si sta pana sambata dar eu nu am voie??

revin cand am vesti mai bune, nu numai sa ma plang

va puup

Mami Andreea Horea Paul (15.11.2010)+, Iustin Nicolae (03.04.2006) + Sasha Andrei (30.12.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo_P spune:

Citat:
citat din mesajul lui TINKER_BELL

Votat si Sebastian in vis. E pe primul loc, din cate am vazut eu.

Mami de EVA (28.11.2007) si CLARA (10.12.2010)


Multumesc , e pe locul 2 este o tipa pe primul loc dar diferenta e relativ mica 2%, aprox 30-40 voturi, dar mai e pana in 28, trecem noi pe primul loc, nu



PS: www.observatorcultural.ro/" target="_blank"> Votati zilnic Radu Vancu - Sebastian in vis- pana in 28 Martie

Mergi la inceput