Clubul ursuletilor & ursuletelor de novdec2010(22)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramo_P spune:

Citat:
citat din mesajul lui sashenka_h

buna seara

noi suntem raciti toti inclusiv bebe si stau tot mai prost cu laptele si barbatul din dotare a plecat sa se relaxeze la pescuit si sta pana sambata dar eu nu am voie??

revin cand am vesti mai bune, nu numai sa ma plang

va puup

Mami Andreea Horea Paul (15.11.2010)+, Iustin Nicolae (03.04.2006) + Sasha Andrei (30.12.2008)



Muuuuuuuuuuullltttaa SANATATE la toti
Cred ca daca eram in locul tau sotul nu parasea resedinta stateam la usa sa nu plece, il legam de calorifer numai sa nu ma lase singura ... si eu am numai unul, dar cu trei sigur ma urcam pe pereti, asa ca jos palaria mami



PS: www.observatorcultural.ro/" target="_blank"> Votati zilnic Radu Vancu - Sebastian in vis- pana in 28 Martie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca83 spune:

buna seara fetelor!!!

sashenca imi pare rau ca sunteti bolnaviori..stiu cum este!! si eu si sotul meu am fost raciti..cu Ana am avut noroc pt ca nu a racit absolut deloc....

am trecut cu bine peste vaccin..nu am facut febra, nu am fost maraite..

de azi ne-am revenit si din greva..papam ca inainte...Ana este fan supa crema..o papa cu mare placere...la fel pot spune si despre cereale....

sugubina, votat!! puficele sunt SUPERBE!!! au niste ochisori minunati..multe inimi vor frange!:*

in rest suntem bine...nu prea am timp pt nimic..toata ziua trebaluiesc...ehe ce viata era can stateam toata ziua pe forum la taifas cu miruna, symo, eva, ana, sugu, beatrice, alexa, lidia si celelalte fete...acum multe dintre noi suntem atata de ocupate incat abia mai apucam sa intram..dar este bine ca celelalte fete sunt active si odiseea bebelusilor nostri merge inainte..

PS..La multi ani, Eva!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sashenka_h spune:

i-am spus ca atunci cand voi termina cu alaptatul voi pleca cu cea mai buna prietena la munte 3 zile la piscina si masaje si s-a crizat si i-am spus ca daca nu tace ii fac tigaia guler ca eu tot plec

Mami Andreea Horea Paul (15.11.2010)+, Iustin Nicolae (03.04.2006) + Sasha Andrei (30.12.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorin7774 spune:

am uitat sa ma loghez si am pierdut mesajul

vroiam doar sa va invit la masa, ca am reusit sa termin... intr-un final. maine mai fac o prajitura cu branza de vaci si stafide, si 2 zile sa nu mai vad oalele!

Shasenka, multa sanatate la pici! vine si randul nostru , stai linistita

Votat Pufice frumoase!

Vazut poze superbe cu familia ta, Beatrice!

ma duc sa culc golanca mare si am o ora de pauza pana la masa urmatoare a Micai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crissellena spune:

Danait, Sugubina, multumesc pt. raspunsuri. Cred ca o sa mergem la echo la sfarsitul lunii. Uff, la noi e asa aiurea ca trebuie sa mergem din Piatra Neamt in Bacau sa facem echo… la noi in « satuc » nu face nimeni … of -of, mai-mai !

Sugubina, votat Puficele frumusele ! Bafta !

Sashenca, sanatate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sugubina spune:

Fetele mele, am aflat ca se poate maxim 1 vot pe zi de la aceeasi persoana. So bagati mareee in fiecare zi

A venit pan la urma titicu (asa se autointituleaza) si am facut baita impreuna!

Puficele va roaga sa le dati un vot la concurs.

Sugubina si Puficele Mara Diana si Ilinca Miruna 6.11.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sugubina spune:

TINKER_BELL la noi e baia (la cadita mica) pe rand. Cand facem cu colacii facem impreuna. Cre ca iese o lacaraie cu ambele zane ale tale in baieeee!

sashenka_h saracuta, ati reusit sa raciti toti..of! Bine ca macar el va fi relaxat . Las ca vine si il pui de servici si tu iesi in oras sau faci alceva ce iti place.


Ratusco iti multumesc si pt vot si pt complimente!

Lorin teenx!
Hahah "golanca mare"!!!genial!

Crissellena !

Hai sa va zic una amuzanta.

Ieri in drum spre parc m-am oprit la Plafar si Pufi a stat cu carucioru cu Pufe afara. Mi-am facut treaba acolo si cand ma intorc imi zice: "Pufa, cat timp ai fost tu la plafar am primit 4 uauri (numaram uaurile si opririle pe strada, asa ca un joc, Pufi zice ca parca iesim cu circu in strada). Din care unu pentru mine!" Doo fete au admirat Puficele, si cand au ridicat ochii il vad pe el si scot un "Oaaau!"".

Deci credeti-ma ca mi-a povestit de trei ori faza cu lux de amanunteee! Ma prapadeam de raas..Ce mai a trebuit sa faca el doo fete ca sa aibe succes nebun la femei se pare!



Puficele va roaga sa le dati un vot la concurs.

Sugubina si Puficele Mara Diana si Ilinca Miruna 6.11.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorin7774 spune:

Sugu, faina treaba cu "oauu"...

noi ii luasem Mirunei la un mom dat, cand incepuse sa mearga, niste sandale care scoteau un fel de fluierat cand pasea copilul...toata lumea se uita dupa ea, iar noi eram siguri ca nu o pierdem...si tati mandru ca se uitau gagicile dupa el...sau dupa copil, nu se stie



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

Va iubesc!Sunteti singura mea "iesire" cand bebe doarme!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TINKER_BELL spune:

Citat:
citat din mesajul lui sugubina

TINKER_BELL la noi e baia (la cadita mica) pe rand. Cand facem cu colacii facem impreuna. Cre ca iese o lacaraie cu ambele zane ale tale in baieeee!

sashenka_h saracuta, ati reusit sa raciti toti..of! Bine ca macar el va fi relaxat . Las ca vine si il pui de servici si tu iesi in oras sau faci alceva ce iti place.


Ratusco iti multumesc si pt vot si pt complimente!

Lorin teenx!
Hahah "golanca mare"!!!genial!

Crissellena !

Hai sa va zic una amuzanta.

Ieri in drum spre parc m-am oprit la Plafar si Pufi a stat cu carucioru cu Pufe afara. Mi-am facut treaba acolo si cand ma intorc imi zice: "Pufa, cat timp ai fost tu la plafar am primit 4 uauri (numaram uaurile si opririle pe strada, asa ca un joc, Pufi zice ca parca iesim cu circu in strada). Din care unu pentru mine!" Doo fete au admirat Puficele, si cand au ridicat ochii il vad pe el si scot un "Oaaau!"".

Deci credeti-ma ca mi-a povestit de trei ori faza cu lux de amanunteee! Ma prapadeam de raas..Ce mai a trebuit sa faca el doo fete ca sa aibe succes nebun la femei se pare!



Puficele va roaga sa le dati un vot la concurs.

Sugubina si Puficele Mara Diana si Ilinca Miruna 6.11.2010


Eva e responsabila cu lacaraia, Clara e pasnica, inca nu scoate apa din cada. Probabil o s-o invete soru-sa, ca tare se mai pricepe. Si nu numai din balaceala, are si o ceasca printre jucarelele de baie....

Super faza cu titicu vostru....

Mergi la inceput