Regasiri (54)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

n-am mai intrat de o vesnicie
si acu intru si citesc si eu aceste 2 pagini din capitolul nou si ce-mi vad ochii??!!- Dbunny&bb-numai bine draga mea sa ai o sarcina usoara si un bb sanatos
ma bucur tare mult pt tine
sper sa revin in curand si cu vesti despre noi
dar in principiu suntem bine


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Buna dimineata fetele. Ati petrecut frumos ieri?
Dastefa mabucur mult sa aud ca sunteti bine si asteptam detalii.
Roxana si Lacramioara ce or face? Ele erau active aici, iar acum nimic?
Bambo tu se pare ca ai petrecut tare bine ieri. Pozici de la serbare?
Erica merge la gradi, maraie ca nu vrea la lectii si mai nou nu o iubeste pe mami ci doar pe miti ca e cea mai buna (mama mea care o rasfata la greu), dar trecem si peste asta.
Eu ieri pe la 18 , dupa munca am iesit 2 ore cu mama si sora mea intr-un pub si a fost tare bine

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Luati si de la mine o cacao cu lapte, ca asta mi s-a nazarit azidimineata si vad c-a intrat bine, credeam ca-l dau afara dupa 10 min, dar vad c-a rezistat in stomacel.

bambo gata-s mucenicii?
Eu nuuu, nu ma incumet la d'astea, mi-e rau si sa intru in bucatarie. Azi sunt totusi mai bine, ieri a fost nasol, dar am mancat pateu de pofta!
mai stiti careva daca-i interzis pateul in sarcina si de ce?
Profit ca azi sunt mai bine si fac curatenie, ce ciudat, mirosul de clor sau de produse de curatat nu-mi provoaca greturi, in schimb frigiderul il deschid tinandu-ma de nas, iaca fac haz de necaz de una singura...

La noi bate un vant de se indoaie palmierii pe jumatate. daca-i scoate in curte azi pe copii ma iau de invatatoare, ce mama naibii!! E alerta de vant puternic in juma' de tara!


ank na, ai ajuns sa fii si tu mami rea si urata? trece
maya cum sunteti?
dastefa sa ne spui de piticute si de tine, cum sunteti

lacrimioara??

duamna roxana??
Pup si doresc o zi buna!

Dbunny si Daniel (23.11.2006)
I never said it would be easy, I only said it would be worth it...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Dbunny si te plangeai ca nu ai semne de sarcina! sa treaca repede greturile!
De pateu nu stiu nimic.

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

disparuta din motiv de lipsa de net si copii virusati...
acum am revenit cu copii tot virusati ...


all




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Dodo tot virusati? A trecut ceva timp de cand sunt asa.
Multa sanatate!

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Dbunny-anul asta nu am mai facut mucenici ...am cumparat si am primit de la soacra
e interzis ficatul in sarcina deoarece contine mult Vit.A care ar da malformatii...asa am citit pe net...da o cautare pe google...

vai ce am mai tras si eu cu greturile ..numai ce deschideam frigiderul si eram la baie ma tineam de nas cand umblam in el..sa nu simt nimic

Ank-poze am mai trimis cu noi pe e-mail...dar nu cred ca le-a vazut nimeni cand am timp o sa pun si de la serbare

Dastefa-fetele

Maya-ce fac fetele?

In weekend se anunta vreme frumoasa maxima 15 grade abia astept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Eu am facut d-aia moldovenesti cu miere, au iesit bestiali, am mancat cu mare pofta. Thea de vreo 3 zile vrea numai in brate si e maraita. De mancat mananca la fel de mult, nu face nazuri la nimic nou, papa tot ce i se da. Azi i-am introdus o lingurita de carne de gaina si a simtit ca am adaugat ceva nou, a fost putin retinuta dupa prima lingurita, apoi a papat tot. Ana are niste crize de gelozie, vrea exact ce-i dau Theei, s-o tin si pe ea in brate etc. Dar doar cu mine are ce are, pe soru-sa o iubeste, o pupa, se joaca cu ea mai nou. Eu am dureri de coloana infioratoare, de-abia ma misc, noaptea numai spun. Si stau si singura cu ele toata ziua. Bine Ana pana la 1 e la gradi, apoi sunt cu amandoua. Mi-e greu fara sot acasa, ma obisnuisem non stop cu el, dar nu se mai putea concentra sa lucreze cu atatea oracaieli in jur asa ca si-a inchiriat un spatiu si lucreaza acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Buna dimineata si va invit la o cafea.
Maya pai ai timp si de bucatarit? Arunca si la mine un mucenic ca eu am facut din aia cu zeama Bine ca Ana are ce are doar cu tine, ca dc se lua de Thea trebuia sa le pazesti.
papacioasa si sa treaca spatele.
Bambo dau o fuga sa vad pozele. Dc nu ai anuntat
Si eu de abia astept sa se faca cald!

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Bambo am vz pozele, frumosi toti. Topaie David in tigrisorul ala?
Ank ce sa-ti mai dau ca s-au papat toti. Am avut timp ca a mai stat vecina cu thea si apoi a venit fata care face curat, deci m-am bazat pe ceva sa m-apuc. Cred ca s-a luat cu mainile de cap cand a vazut cum arata bucataria.
Dastefa ce mai fac frumoasele tale? Miru cum mai e? Lacramioara mai stii ceva de ea, pe unde umbla?
Dodo multa sanatate la virusatii tai!
Dbunny o fi fetita de ai asa greturi mari... Eu nu mai vreau sa ma gandesc ce greturi am putut avea cu Thea si au mai tinut si 4 luni de numai suportam.

Mergi la inceput