Mar.Apr(167)- Hai Ina, MsBB!Bv Anaxena!Bv Andreea!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns viss spune:

- ce faceti,fetelor? m-ati lasat singura? acum astept sa fiarba apa de capucino, am gasit si cea de-a 2-a scoica, diseara ma duc s-o iau.nu-mi vine sa cred ca am ajuns pana aici,mi-e si frica sa ma bucur.este ca o poveste in care personajul este altcineva, si eu sunt doar spectatoare
- nu am avut rabdare si am schimbat semnatura de azi.oricum am ajuns departe..sus in dealde la 4- 6 saptamani la 36 saptamani, si pana acum nu am pierdut nici un embrion pe drumma uit la hainutele din dulap, ma uit la scoica de pe fotoliu, si mi se pare ireal. ireal de frumos.copii mai lipsesc.si cand o sa ma uit si la copii, o sa mi se para ca l-am apucat pe Dzeu de picior. eu mai am destule zile,nu 1-2, dar deja incep sa am fibrilatiima fatai prin casa..nu mai am rabdare, vreau sa cumpar si cea de-a 2-a scoica, si prosopel, si cercelusi..am senzatia acum ca, treb sa cumpar,si sa cumpar..si sa cumpar ca si cum dc cumpar, fortez nitel destinul, si ma intorc cu amandoi copii acasa.sunt pe dos rau,nu?

36 SA+ viitoare mami de 2 buburuze:

AMR 10 zile ???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Hai Anaxena!


Feli cu Miriam in burtica 39 s 4z
AMR Aproximativ 3 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Am apucat sa citesc tot din urma ce ati scris de azi noapte pana acum

La Multi Ani Antguess!!!!

bb_yasmi, tine dovlecelul mufat ca vine si lapticul, stii tu, e dupa legea, cerere si oferta curaj, o sa fie bine

Salo_sama, eu iti doresc sa nasti de ziua ta, ce cadou mai frumos ca asta ti-ai dori ?

Felicitas, asa simteam eu aseara, se juca cu manuteele pe acolo pe jos si ma scormonea, nu stiu ce facea ... dar azi nu stiu de ce sunt cheauna de cap, zici ca am baut gaz azi noapte

Simona, hai ca maine poate ne spui cand vine bebe Arsenie nu se lasa el mult asteptat, ai sa vezi

Ailed, sper ca au trecut bubitele

Ina, 38 sapt spun fetele ca e ok si da si eu respir mai greu in ultima vreme si eu abia am incheiat 36 sapt vineri

_
Mind the Bump!36+ Sophia Nicole

AMR 4 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medeea76nou spune:

Ce faci, Ana? Esti pe masa deja?

Mamica de Tea (2006) si de Ana (2008), din nou 35+, bineinteles tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:


Hai Anaxena !!!

Hai bebe Alex !!!


Povestea nasterii

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medeea76nou spune:

Cu epidurala asta, ai scapat si de durerea de coaste!
Putere la impins!!!

Mamica de Tea (2006) si de Ana (2008), din nou 35+, bineinteles tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

strumph-m-am pisat pe mine de ras, citind ultimul tau mesaj. si stii de ce, ca l-am tot recitit de 3 ori, cu capucino intr-o mana- eu cand zic ceva- e lege, nene, si la final tot nu am inteles dc tu acum bei capucino sau cafea. sau ai baut de ambele? vezi sa nu te urecheze dna dr. cardiolog- alias pisuc, ca bagi fata in fibrilatie

36 SA+ viitoare mami de 2 buburuze:

AMR 10 zile ???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medeea76nou spune:

Beiii, ce ma distrati cu Capucino al vostru! Nici eu nu am inteles, desi am citit de doua ori...

Mamica de Tea (2006) si de Ana (2008), din nou 35+, bineinteles tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

apropo, eu nu stiu cum sa-mi inrosesc AMR din semnatura.ca n-am gasit nimic de colorat acolo,la optiuni profil unde modificam semnatura..si nici s-o maresc? care ma ajuta?

36 SA+ viitoare mami de 2 buburuze:

AMR 10 zile ???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aZaZ spune:

Am hranit piticul acum ma duc sa il bag la nani si cand ma intorc sper sa vad scris mare ca a nascut anaxena
HAI ANAXENA

MARIA ; ANDREI si STEFAN 36+ s
AMR 2 sapt
https://picasaweb.google.com/110229642410857673643/MariaSiAndrei02?authkey=Gv1sRgCMu-2oPZ7qSkZg#

Mergi la inceput