Sa ajutam trandafirasul sa infloreasca - Raisa

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

katteryna multa sanatate si putere sa mergeti mai departe. daca ai nevoie de ceva nu ezita sa ma contactezi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Buna dimineata!
Nu stiu cum, credeam ca asta este imposibil, dar iata ca de la Domnul totul este posibil! Persoane cu suflet mare au donat banuti in contul nostru si pana acum s-au strans 20.000 lei in contul bancar si 680 euro prin Paypal! Nici macar nu stiu cui sa multumesc!Am luat extrasul de cont, dar nu apar numele donatorilor si nu stiu cui sa spun un simplu multumesc. Dar va pot multumi voua, pentru tot ajutorul pe care ni l-ati dat!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR-produsele noastre-
POFTITI IN BAZAR-hainute de la Wakka-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Cati, stai linistita, ca cei care au donat pentru Raisa au facut-o cu sufletul deschis si nu cred ca asteapta multumiri. Ei or sa se bucure sincer cand o sa reusiti ceea ce v-ati propus. Asta o sa fie rasplata lor.
Ma tot tin sa te intreb. Ai luat legatura cu dna Elena?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Citat:
citat din mesajul lui katteryna

Buna dimineata!
Nu stiu cum, credeam ca asta este imposibil, dar iata ca de la Domnul totul este posibil! Persoane cu suflet mare au donat banuti in contul nostru si pana acum s-au strans 20.000 lei in contul bancar si 680 euro prin Paypal! Nici macar nu stiu cui sa multumesc!Am luat extrasul de cont, dar nu apar numele donatorilor si nu stiu cui sa spun un simplu multumesc. Dar va pot multumi voua, pentru tot ajutorul pe care ni l-ati dat!


Nu stiu de ce in extras nu apare numele lor, poate doar in cazul in care cei de la banca nu au mai trecut numele depunatorilor ci ca si cum ai fi alimentat contul personal, desi nu prea se mai accepta asta la caserii.

Pentru bazarul umanitar va trebui sa poti identifica persoanele care au depus, nu ai cont de internet banking?

Intreab-o pe mari_paun cum procedeaza, are cont la aceeasi banca.

PS: cine depune e bine sa ceara sa fie scris la specificatiile tranzactiei "DONATIE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

am licitat pentru botoseii-broscuta!
Dumnezeu sa te ajute Raisa!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Buna ziua! Aseara am primit mail de la clinica din Germania prin care ne anunta ca Raisa a fost acceptata de comisia de medici pentru efectuarea transplantului de celule stem. Acum trebuie sa strangem toti banutii si apoi putem face programarea. Trebuie sa va marturisesc ca am o multime de emotii, de ganduri si griji.Incerc sa le inlatur si sa-mi spun ca va fi bine, nu are cum sa nu fie asa pentru ca atata lume este alaturi de noi si cred ca rugaciunile nostre sunt ascultate.
Gandacelul meu e un pic mai bine, de 2 saptamani am reinceput sa ii fac vojta si desi imi este foarte greu pentru ca plange tare, ma tin pe pozitii si perseverez. Intr-o zi se vor vedea si rezultate!
alexandrina o sa imi activez si internet banking, sper sa pot ajunge maine la banca pt ca azi, n-am sansa. Mi-am activat in schimb serviciul prin telefon dar nu apare decat suma care intra in cont.
My Lady, multumim! Doamne ajuta!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR-produsele noastre-
POFTITI IN BAZAR-hainute de la Wakka-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gagga spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

am licitat pentru botoseii-broscuta!
Dumnezeu sa te ajute Raisa!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca



Multumim !
Eu sunt inca moderata, va trebui sa scriu inca 8 mesaje ca sa fiu online cu voi


Hainute in Bazar Sa o ajutam pe Raisa

WoMaN
i_o_
f_t
e_h
e
r

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gagga spune:

Citat:
citat din mesajul lui katteryna

Buna ziua! Aseara am primit mail de la clinica din Germania prin care ne anunta ca Raisa a fost acceptata de comisia de medici pentru efectuarea transplantului de celule stem. Acum trebuie sa strangem toti banutii si apoi putem face programarea. Trebuie sa va marturisesc ca am o multime de emotii, de ganduri si griji.Incerc sa le inlatur si sa-mi spun ca va fi bine, nu are cum sa nu fie asa pentru ca atata lume este alaturi de noi si cred ca rugaciunile nostre sunt ascultate.
Gandacelul meu e un pic mai bine, de 2 saptamani am reinceput sa ii fac vojta si desi imi este foarte greu pentru ca plange tare, ma tin pe pozitii si perseverez. Intr-o zi se vor vedea si rezultate!
alexandrina o sa imi activez si internet banking, sper sa pot ajunge maine la banca pt ca azi, n-am sansa. Mi-am activat in schimb serviciul prin telefon dar nu apare decat suma care intra in cont.
My Lady, multumim! Doamne ajuta!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR-produsele noastre-
POFTITI IN BAZAR-hainute de la Wakka-




Ce bucurie! Sunt tare fericita, e un pas mare! Doamne ajuta in continuare !!
Sunt incantata ca hainutele au succes, o sa mai pun, multumesc tuturor!




Hainute in Bazar Sa o ajutam pe Raisa

WoMaN
i_o_
f_t
e_h
e
r

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gagga spune:

merci Cati,
deci ma vedeti !?


Hainute in Bazar .. Sa o ajutam pe Raisa!

WoMan
i_o
f_t
e_h
e
r

Mergi la inceput