Sa ajutam trandafirasul sa infloreasca - Raisa

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui katteryna

Buna dimineata!
Las si eu o cafeluta fierbinte si aromata Sa o savurati cu placere!
Mychydutza ti-am trimis mail.
Acum va aduc si vesti frumoase. Ieri am vorbit cu Ioana care a obtinut aprobarea celor de la Adevarul Holding si povestea Raisei va aparea in revista Click la rubrica "Din inima pentru copii"! Multumim din suflet Ioana pentru toate eforturile depuse!
Mai anunt cu mare bucurie ca datorita oamenilor cu suflet mare, s-au mai strans banuti iar acum avem 13.000 lei in contul bancar si 505 euro in contul PayPal!
Doamne ajuta!
Sa aveti o zi frumoasa!

RAISA MARIA


din suflet incerc sa va ajut acum astept sa vad ce mai zice domnisoara de la Click. daca mai trebuie ceva, cand va aparea etc

sper sa fie bine pana la capat

Sa o ajutam pe Raisa
******************************************************************

Ioana si Carol Ioan fac Trazbātii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Monica, nu am mai reusit sa tin ritmul cu forumul, abia acum am citit subiectul. Sunt si eu alaturi de voi!


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu, de Luana, si de ingeras Alma
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioanna81

Citat:
citat din mesajul lui katteryna

Buna dimineata!
Las si eu o cafeluta fierbinte si aromata Sa o savurati cu placere!
Mychydutza ti-am trimis mail.
Acum va aduc si vesti frumoase. Ieri am vorbit cu Ioana care a obtinut aprobarea celor de la Adevarul Holding si povestea Raisei va aparea in revista Click la rubrica "Din inima pentru copii"! Multumim din suflet Ioana pentru toate eforturile depuse!
Mai anunt cu mare bucurie ca datorita oamenilor cu suflet mare, s-au mai strans banuti iar acum avem 13.000 lei in contul bancar si 505 euro in contul PayPal!
Doamne ajuta!
Sa aveti o zi frumoasa!

RAISA MARIA


din suflet incerc sa va ajut acum astept sa vad ce mai zice domnisoara de la Click. daca mai trebuie ceva, cand va aparea etc

sper sa fie bine pana la capat

Sa o ajutam pe Raisa
******************************************************************

Ioana si Carol Ioan fac Trazbātii




Doamne ajuta sa apara povestea in ziar si sa se stranga banii cat mai repede pt ca nu e o suma mare.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:

Update-in clipa de fata am strans 22.000 yeni,echivalentul a 220 dolari.
Sper sa reusesc sa mai strang,am inca ceva promisiuni.



Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)
fosta devylla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Wow, Sabina super!

Si eu am ceva promisiuni pentru cei 2%, o sa strang toate dormularele si apoi le voi depune la administratiile financiare.

Katteryna poate mai facem un update la sumele stranse.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui SabinaY.

Update-in clipa de fata am strans 22.000 yeni,echivalentul a 220 dolari.
Sper sa reusesc sa mai strang,am inca ceva promisiuni.



Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)
fosta devylla



Super Sabina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Sabina

Alex Banutii care s-au strans sunt: 13.669 lei in cont si 620 euro prin Paypal si mai avem si noi economisiti 200 euro
Nu va imaginati ce e in sufletul meu si cate sperante de reusita avem! Cred ca ne-am apropiat de jumatatea sumei necesare pentru prima interventie! Ma rog sa le dea Domnul sanatate tuturor celor ce se gandesc la noi si ne ajuta!
Va imbratiseaza Cati, Marius si Raisa, evident!

RAISA MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

katteryna, de ce nu introduceti la bazar cazul Raisei ? Sigur s-ar strange mai repede banutii . Eu am tot asteptat sa apara, vreau sa donez cate ceva pentru ea, momentan neavand alta posibilitate de a va ajuta, dupa ce voi incepe sa primesc indemnizatia voi putea sa depun si niste banuti in contul vostru.
Sunt convinsa ca veti reusi sa strangeti suma, ca veti gasi oameni care vor fi alaturi de voi si vor dori sa-i ofere micutei Raisa o noua sansa


Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Am vazut ca mai multe persoane au intrebat de introducerea cazului la bazar, ceea ce nu este nici o problema. Doar katteryna sa se angajeze la confirmarea unor plati si a raportului lunar pentru sumele stranse din bazar.
Numai ganduri bune si de la noi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Luy multumim pentru gandurile bune! Multa sanatate printeselor tale!
Am citit regulamentul de la bazarul umanitar si sigur ca ma angajez sa confirm platile si sa depun raportul lunar. Numai ca nu stiu ce trebuie sa fac pentru a fi introdus cazul in bazar.Kid te rog din suflet sa ma indrumi! Daruiesc cate o floricica pentru toate eforturile pe care le depuneti!

RAISA MARIA

Mergi la inceput