Sa ajutam trandafirasul sa infloreasca - Raisa

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vik-cj spune:

Katy si Raisa va !

Si la Cluj se cere copia dupa fisa fiscala, de timis le trimit eu (adica le depun personal ca oricum am treaba in zona) nu asta e problema. Dar te intrebam daca ai neoie de lista cu numele de pe formulare sa te descurci la fundatie...atat!

Si tinem legatura...daca treceti prin cluj si faceti o pauza eu tare as vrea sa ne vedem. Iti trimit pm cu nr meu de telefon si...vedem.

Va pup! Aaaa...si hai sa va las o asa cum o beau eu: mica, tare si cu lapte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Buna katteryna! Citisem la bazar ca veniti la Oradea...cand si unde anbume veti sta? va si va doresc sanatate multa!

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Buna!
Vik mersi mult! Cand ai timp si poti, trimite-mi lista cu numele te rog!
Noi pana la urma vom pleca cu ambulanta, luni de dimineata si sunt slabe sanse sa ne intalnim...am notat numarul si o sa te sun sa iti aud vocea
lavinia noi ne internam la 1 Mai, la centrul de recuperare pentru copii.
Sambata, pe 7 mai avem programare la un cabinet de biorezonanta in Oradea. Raisa va face un test si in functie de rezultate, se vor prescrie niste medicamente naturiste.Sunt curioasa cum va fi...Poate ne vedem prin oras, cand si daca ai timp.Ne rugam pentru nepotelul tau scump!
Va pup!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Lumina Sfintei Invieri sa iti aduca bucurie, iubire si o minune care sa iti schimbe viata in cel mai frumos mod posibil! Diana si Alex

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Va doresc din suflet sarbatori fericite, pline de lumina, sanatate si belsug. Paste Fericit

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Sarbatoarea Sfanta a Invierii Domnului sa reverse asupra voastra sanatate, belsug si bucurii, iar Lumina din Noaptea Sfanta sa va ridice sufletele spre noi trepte spirituale si sa va insoteasca pasii pe drumul vietii.
Cu multa dragoste de la Tiberiu, Teodora si Ramona.
Va dorim la toate si toti un Paste Fericit!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:


Fie ca spiritul Sfant al Sarbatorilor de Paste sa va lumineze sufletele si casele! Dumnezeu sa va binecuvanteze si sa va ocroteasca!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Bazar DC pt Bogdan si nu numai,Bogdan Andrei ,Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Salut!
Asteptam vesti bune de la Oradea. Se balaceste dovlecelul drag?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare
am platit azi 15 lei din cluj, BD, nu pot sa iti tirmit contul ca delia a plecat la munte si nu ii merge laptopu.
va rog o confirmare cand se poate
astea is produsele
[http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=22868]
[http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=18177]
[http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=18175]

multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Salutari dragele noastre! Noi suntem binisor, acum ne odihnim dupa o saptamana plina. E un program incarcat aici, cu multe terapii, avem asa la 8.20 impachetare cu parafina, la 8.45 gimnastica, la 9.40 masaj, la 10.30 terapie ocupationala, la 11 bazin #351;i la 12.30 gimnastica din nou. Eu sunt foarte multumita deja mi se pare ca i s-a redus un pic din spasticitate. E foarte incantata în bazin, apa termala are un pic peste 37 de grade si e foarte placut, intram amandoua, i se face gimnastica 10minute apoi ne balacim. Sta precum un crocodil in tufis si e tot un zambet. mi-e ciuda ca nu o pot poza sa va arat specimen de smecherie. Avem si casca de inot cumparata si trimisa de Techila, multumesc mult! In rest, i s-a reactivat dermatita atopica si e un pic cu mucisori , dar trecem si peste astea cu voia Domnului si ii dam bataie inainte ca-napoi n-avem voie!
Va pupacim #351;i va imbratisam cu mare drag!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

Mergi la inceput