Sa ajutam trandafirasul sa infloreasca - Raisa

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Buna dimineata!
Dau pentru toata lumea!
Va invit sa vedeti aceste minunate sabloane pentru care Raisa a fost fotomodel
https://picasaweb.google.com/poze.raisa/SabloanePoze#5589653200216093730
Sunt facute de o prietena care doreste sa ne ajute in sensul ca daca sunteti interesate de astfel de sabloane pentru Pasti sau alte evenimente, le poate realiza contra sumei de 1 leu donata in contul fotomodelei
Totul este personalizabil, poate adauga nume, poze, poate scoate sau adauga componente.
Ce ziceti?
Va pupam!

http://picasaweb.google.com/116003859589714626958/Raisa?locked=true#5553860819213607634" target="_blank">RAISA MARIA
http://pentru-raisa.blogspot.com/" target="_blank">BLOGUL NOSTRU
http://bazar.desprecopii.com/search.asp?searchtxt=katteryna&searchtype=2&view=gallery&show=current" target="_blank">POFTITI IN BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

neatza si multumim de cafeluta, Katy

am reusit si eu azi sa pun 3 produse la bazar, imi merge f greu forumul si s-au incarcat f greu, mai am de pus dar s-a trezit mandra.

le gasiti aici: http://bazar.desprecopii.com/search.asp?searchtxt=selen80&catid=&search=Cauta&searchtype=2

sper sa mearga linkul

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Hey Selen, sunt foarte frumoase hainutele!Multumim!
Daca mai pui si nu vrei neaparat sa fie licitatia de 15 zile, selecteaza 2 zile cu repetare automata de 10 ori.La detalii de expediere, daca treci ramburs, inseamna ca cel care va cumpara va plati produsul la primirea acestuia si banutii se intorc la tine, iar tu sa ii pui in cont. Daca nu vrei asa, poti modifica la produsele la care nu s-a licitat si poti trece "ne intelegem pe mail sau telefon" sau o alta varianta care iti convine mai mult ori poti debifa optiunea.
Pupam Alba ca Zapada!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

hai ca m-am prins si eu ca mai bine pun 2 zile si relistare la 10 zile..la ultimele asa am facut
si cu posta nu stiam, am modificat si acolo, merci de lamuriri




de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009)
POFTITI LA BAZAR




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Buna dimineata!
Poftiti la
De 4 zile vine la noi un reflexoterapeut care lucreaza cu Raisa cate 45 de minute, ii face si masaj, se relaxeaza, ii place si se zambareste pe tot parcursul sedintei. Eu sunt multumita de asta pentru ca dupa ce ii fac exercitiile de vojta care sunt dureroase, macar are si ea o terapie la care zambeste.
Vreau sa ma multumesc tuturor pentru ca datorita voua, s-au strans in bazar luna aceasta 1014 lei!
De asemenea, in cont este suma de 31.400 lei. Mai avem foarte putin si reusim sa strangem toata suma necesara transplantului, dar nu avem inca un raspuns pentru programare, asa ca ma inarmez cu rabdare in continuare si ma rog ca Doamne Doamne sa aseze lucrurile asa cum e mai bine!
Va pup pe toate!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui katteryna

Buna dimineata!
Poftiti la
De 4 zile vine la noi un reflexoterapeut care lucreaza cu Raisa cate 45 de minute, ii face si masaj, se relaxeaza, ii place si se zambareste pe tot parcursul sedintei. Eu sunt multumita de asta pentru ca dupa ce ii fac exercitiile de vojta care sunt dureroase, macar are si ea o terapie la care zambeste.
Vreau sa ma multumesc tuturor pentru ca datorita voua, s-au strans in bazar luna aceasta 1014 lei!
De asemenea, in cont este suma de 31.400 lei. Mai avem foarte putin si reusim sa strangem toata suma necesara transplantului, dar nu avem inca un raspuns pentru programare, asa ca ma inarmez cu rabdare in continuare si ma rog ca Doamne Doamne sa aseze lucrurile asa cum e mai bine!
Va pup pe toate!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR



ce ma bucur, Katy! macar de stresul banilor sa mai scapati cat de cat, desi stiu ca va mai fi nevoie de ei in continuare...sper sa rezolvati si cu programarea cat mai repede!

s-o pupi pe frumusete din partea noastra si la cat mai multe zambete!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009)
POFTITI LA BAZAR




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Buna dimineata,Trandafiras iubit!
Sunteti in continuare in inima si rugaciunile mele si sper sa scapati repede de uratul antibiotic si implicit de gargaunul suparator si sa plecati linistite la Oradea,sa faceti treaba buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Moni multumim mult!
In dimineata asta am terminat antibioticul.O sa isi revina si burtica, am luat augmentin pentru prima data si sper sa nu mai fie nevoie sa luam vreodata!
Luni mergem din nou la pediatra si o sa repetam analizele, urocultura, copro si exudat. Daca ne ajuta Domnul sa iasa bine suntem numa bune de plecat la Oradea!
Va doresc tuturor o zi frumoasa!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vik-cj spune:

Buna dimineata fetelor! Hai ca va las eu pana apare Katy...pe care o pup si pe ea si pe Raisa. Sper sa fiti ok si sa puteti pleca la Oradea. Treceti prin Cluj? Poate ne sincronizam sa ne vedem un pic...sau treceti pe la o cafea pe la noi. Ar fi super...

Katy eu am o intrebare legata de fisele fiscale. Cum sa fac cu ele? Sa iti dau pe mail o listuta cu numele celor de la care am strans fisele??? Fetelor...ceva idei aveti? Va multumesc!

Va doresc o zi buna, va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Buna!
Multumesc de cafea Vik
Eu stiam ca sunt unele administratii fiscale care cer si fisele fiscale...Daca ai strans formularele si nu le-ai depus, mi le poti trimite mie prin posta si le trimit eu(tot prin posta) Multumesc mult pentru tot!
Noi inca nu stim daca vom pleca cu masina sau vom merge cu ambulanta la Oradea.Avem si posibilitatea asta pe care o luam in calcul dat fiind ca ne costa foarte mult drumul. Dar mi-ar placea tare sa savuram o cafea impreuna!
Urez si eu cu intarziere multa sanatate floricelelor!
Multumim Moni pentru urarea de ieri si pentru toate gandurile bune!
Va pupam pe toate!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

Mergi la inceput