Sa ajutam trandafirasul sa infloreasca - Raisa

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Am vizionat cu mult drag filmuletele de astazi.
Ce ma bucur cand vad ca sunteti tot mai aproape de prima operatie. Doamne ajuta!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Cati, cum mai sunteti cu pioceanicul? V-a parasit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Buna Mimika!
Trebuie sa repetam coprocultura saptamana viitoare si apoi vom avea un raspuns final. Pana atunci stam in asteptare. Am inceput tratament de imunizare cu Colostrum care contine si prebiotice si luam si siropel MineVita. Voi ce faceti? V-a trecut de tot viroza?
Am vorbit si cu doamna Elena si i-am explicat situatia. A zis ca ne astepta oricand putem veni la Bucuresti. Acum sa vedem cand mai prindem programare la centru...se pare ca abia in luna mai ar mai fi locuri.
Pupici la pitici!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR-produsele noastre-
POFTITI IN BAZAR-hainute de la Wakka-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Cati, suntem pe drumul cel bun cu viroza. Le-am dat Augumentin. Mai au doar un pic de tuse, rar. Ce nasol ca ati pierdut programarea la centru. De-abia in mai...Sa aveti grija de voi, sa nu se mai prinda ceva de trandafiras.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Kati, am vazut filmuletele si m-au emotionat tare mult, sper sa reusiti sa ajungeti acolo unde va doriti. Eu am mai tot actualizat blogul cu sumele pe care le-ai spus tu si am si cateva cereri completate plus multe alte promise...sper sa reusim cat mai multe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Hai mai Alex, da-o-ncolo! Acuma am scris la dovlecei dupa tine si mai voiam sa adaug ca am vazut azi filmuletele cu Raisa cat e de frumoasa!!! Si repede m-am gandit sa vin sa scriu aici, nu la dovlecei, ca sa fie activ si subiectul asta, si dau de mesajul tau .

Deci tu updatai, iti multumesc! Ma simteam cam prost ca n-am mai avut timp si putere in ultimele saptamani sa intru pe blog. Nu stiu de ce nu m-am gandit ca e pe maini bune!

Katteryna mami stii ca te admir enorm!!! cum faci fata la atatea probleme cu capul sus, cu ochii blanzi si cu zambetul pe buze! Esti minunata! Sper sa scapati si de problemele astea zilnice, si de celelalte. Multa sanatate! Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Diamar, Alex, Raluk multumim fetelor!
Vreau sa anunt ca s-au strans 25.000 lei in cont si aproape 900 euro in Paypal! Inca nu am reusit sa luam legatura cu Olga Grube de la Xcell Center pentru programare caci nu raspunde. I-am trimis mail si asteptam un raspuns.
Va pupam! Sa aveti un weekend insorit!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR-produsele noastre-
POFTITI IN BAZAR-hainute de la Wakka-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

ma bucur cand vad ca esti optimista si eu am trimis mail Olgai si nu a raspuns...asteptam
fata draga, a venit primavara, eu ies afara zilnic, asa ca zilele astea astept sa ne vedem


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Mari vezi ca a scris mamaluiana la subiectul Transplant celule stem Germania ca nu mai e Olga Grube reprezentanta Romaniei, ci Radulescu. Noi incercam sa il contactam azi.
Vorbim. Te pup!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

A reusit sa vorbeasca sotul cu dr. Radulescu si trebuie sa ii trimitem din nou actele medicale plus o inregistrare cu Raisa de 10 secunde. Au stabilit ca intrucat ei la Clinica din Dusseldorf nu mai practica transplantul prin punctie lombara ci numai intravenos, sa incerce sa ne programeze la o alta clinica de-a lor unde e posibila cea din urma interventie, aceasta fiind cu mai multe sanse de reusita.
Va pupa fetele!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

Mergi la inceput