Sa ajutam trandafirasul sa infloreasca - Raisa

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:

Vesti minunate!

Azi am transferat 226 USD prin paypal.Astept confirmarea Katty!
Si,la o jumatate de ora,am primit un telefon de la prietena cu restaurantul din Oita,a mai strans 60 USD,iar Melinda,fata ce are restaurant in Nagoya,a strans in jur de 200 USD.

Sunt asa bucuroasa!




Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)
fosta devylla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Sabina tocmai am primit mail-ul! E super! Si eu sunt tare tare bucuroasa! Acum sunt 891 euro in paypal.
Multumiri din suflet tie si prietenelor tale cu inima mare!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR-produsele noastre-
POFTITI IN BAZAR-hainute de la Wakka-

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gagga spune:

Buna seara!

Am vazut filmuletele cu papusa noastra frumoasa si dulce . Felicitari mamico pentru cat lupti pentru ea, e un dar de la Dumnezeu, si El o sa aiba grija sa aiba o viata normala. Si asta, prin noi, cei care putem face ceva.

Eu sper sa nu se fi stins ca un foc de paie entuziasmul cu care am inceput, si sa nu uitam ca putem ajuta fie si numai fiindu-i prietene Katterynei. Deci zic sa trecem mai des pe aici, fie numai pentru a da un Raisei.

Raisa este zilnic in gandurile mele, nu vreau sa insir in ce fel si prin ce cai incerc sa imi tin promisiunea de a nu renunta. Chiar daca am primit refuzuri sau am fost ignorata, sau poate nu am fost auzita, nu ma descurajez.

Jos palaria in fata Sabinei, o mare si adevarata doamna.

Va pup pe toate, sa auzim numai de bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

La multi ani multa sanatate si fie ca toate dorintele sa ti se indeplineasca. Sa petreci frumos alaturi de cei dragi tie

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Multumesc Diana!
LA MULTI ANI TUTUROR MAMICILOR!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR-produsele noastre-
POFTITI IN BAZAR-hainute de la Wakka-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Buna ziua! Sper ca sarbatoarea de azi sa va aduca numai bucurii si impliniri!
Luy multumesc tare mult pentru ajutor! Multumesc mamicilor de papanasi si va doresc multa, multa sanatate! Am invatat ca sanatatea e cel mai de pret lucru, si nu o putem darui decat prin rugaciune!
Mai vroiam sa va transmit bucuria mea, caci am primit banutii donati din impozit de la firma de care va spuneam zilele trecute, iar un prieten ne-a donat aseara 500 lei. Asa ca acum avem pe card suma de 24.500. Este emotionant pentru noi, caci mai avem putin si cu ajutorul vostru reusim sa strangem toata suma necesara! Astazi vom trimite mail la Xcell Center si vom solicita programarea!Doamne ajuta!
Va pup pe toate!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR-produsele noastre-
POFTITI IN BAZAR-hainute de la Wakka-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

katteryna
ma bucur ca reusesti, iti doresc numai bine si sanatate multa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

katteryna, sunteti si in gandurile mele , am scris mai mult la subiectul cu bazarul umanitar ( acolo incerc sa fac si 'reclama' la produsele donate pt Raisa ). Dar gagga are dreptate, nu trebuie sa uitam sa postam si aici incurajarile si gandurile noastre bune.
Am vazut si eu filmuletele cu puiul dulce, ma rog la Dumnezeu sa aveti rezultate extraordinare in urma operatiilor ( nici nu ma indoiesc ca se va strange suma necesara ) si Raisa sa se poata bucura de copilarie si sa invate ca viata e frumoasa si sunt multi oameni buni pe lumea asta . Voua va doresc multa putere si incredere in fetita voastra !
Azi am reusit sa ies din casa si sa merg la banca sa depun 150 lei in contul vostru, sunt banii donati de prietenele mele din grupul mamicilor de dulceturi si papanasi, alinkav si RoxanaG .
Dupa ce-mi adorm fetele, o sa incarc in bazar si produsele donate de celelalte mamici pt Raisa si Bibi. Pe la sfarsitul saptamanii sper sa mai primesc si altele.


Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Buna!
Vreau sa va anunt cu bucurie ca am fost contactata de un administrator al site-ului medicpentrutine care mi-a cerut acordul de a posta cazul nostru. Le multumesc pentru ajutor si Doamne ajuta sa fie de bun augur!
Gasiti aici postarea http://www.medicpentrutine.ro/salveaza_vieti.html
Va imbratisez cu drag!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR-produsele noastre-
POFTITI IN BAZAR-hainute de la Wakka-

Mergi la inceput