Fulgusori de 2009 {2*}

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Flaviusica cum e mult mai bine, dar din cauza ca in spital a fostforte chinuit, acum nu mai vrea sa stea decat la mine i brate, ii este teama de toata lumea

Nici eu nu-mi revin cu somnul..cred ca mai am nevoie de inca cateva zile de somn normle

Maine trebuie sa mergem la spital la control...saracutul..cred ca o sa planga numai cand o sa vada spitalul.. si cand o sa vada ca mergem tot acolo unde am mai fost ..
Cand era in spital, mereu plangea si-mi arata usa

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

da' ce cautam pe pag2???

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Offf Camy Multa sanatate si sper sa fie ultima aventura de genul asta! E groaznic pentru ei mititeii! Stiu si eu prin ce-am trecut cu al meu cand avea numai 5 luni si tot asa cateva zile a fost foarte speriat dupa ce am venit acasa din spital si avea o tristete pe fata... nu stiam cum sa-l inveselesc. Flavius mititel sa uite cat mai curand experienta asta.

pishko +33
si mihai 28.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 28061982 spune:

am scris aseara un mesaj si s-a pierdut... offf
revin deci
imi pare atat de rau pt Flavius. M-am intristat gandidu-ma cum arata el catre usa cu manuta numai numai sa plece de acolo. Sper sa uite repede experienta ca e greu pt ei ca sunt asa mititei si nu inteleg de ce ii chinuie doctorii si ce cauta acolo. Sa va duceti doar la un control, sa fiti bine si sa nu mai trebuiasca sa va duceti pe-acolo.

Getik margelesti f frumos. Cred ca ti-am mai spus. Cand o sa se fac Ary mai mare sigur o sa i se para super distractiv sa margeliti impreuna. Am vazut si jocuri pt copii cu margelutze. Dar cu supararile astea ce e? Las' sa treaca timpul si sa le ia cu el, sa vina zile mai linistite si frumoase.

Pishko.... 33 de saptamani? uau... mai ai putin pana la marea intalnire cu Cum te simti, cand ai DPN? Vine de Paste?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

eu sunt intr-o pasa f proasta....sper sa nu fie nimic..dar se mai "vad" si alte semne de alte boli...imi vine sa mor

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Camy De ce? Ce s-a intamplat? Ce au mai vazut? Hai ca poate e doar o alarma falsa. Nu te necaji. Stii cum sunt doctorii cateodata fac exces de zel si vad si ce nu exista. Te asteptam cu vesti bune

pishko +33
si mihai 28.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Alina Daaa nici mie nu-mi vine sa cred. Mi-era frica la inceput de perioada asta ca n-o sa ma pot descurca si cu burta si cu bebe, dar uite ca a trecut timpul si inca ma misc bine. Acum am inceput sa ma gandesc cum o sa ma descurc dupa si ma rog la DD sa am laptic cat mai mult ca data trecuta a fost doar 2 saptamani si s-a oprit apoi. Imi caut pe-aici chiloti de unica folosinta pentru spital dar nu am gasit pe nicaieri, am intrat pe un site si m-am bucurat ca aveau si marimi f mari cum imi trebuie mie, dar nu expediaza decat in belgia. Asta e.. mai incerc... Mi s-a pus pata si zici ca e cine stie ce necesitate de pana acum toata omenirea a nascut cu chiloti de unica folosinta. Adevarul e ca data trecuta am folosit asa ceva si mi-au fost foarte utili.

pishko +33
si mihai 28.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

marti avem programare la neurolog imi este groaza..daca si Flavius are ceva???..pt ca au inceput sa apara semne
imi vine sa urlu cat pot eu de tare

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Of Camy- imi pare tare rau sa aud asta.Sper sa nu fie nimic grav la Flavius si sa se faca repede bine si sa scapati odata de asta.Si o simpla raceala este asa de chinuitoare si pt parinte dar mai ales pt copil.Cu Razvan am tras-o eu destul,pana intr-un an am fost de f multe ori internata cu el, si dupa ce a inceput sa mearga la cresa, racea des, nu am mai mers la spital, venea cineva acasa si-i facea tratamentul ca era pur si simplu speriat de spital.
Va tin pumnii pt marti la consultatie si sa dea D-zeu sa fie totul bine .

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

camy nu te gandi la prostii...copilul ii sanatos...
da ce semne tot zici ca au aparut? spune-ne si noua...


A_driana , de minunea mea David-Andrei

Mergi la inceput