**Buburuze de 2009 in actiune(4)**

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Ola gagici!!!

Piky la Paul m-au tinut pana la 3 luni greturile,sper ca si acum sa fie la fel. Ar insemna ca mai sunt vre-o 5 saptamani de prietenie stransa cu wc-ul ...

Eu tot nu-s in stare sa scriu nimic concret,parca am o ceatza in cap ... Revin maine,sper eu cu mai multa inspiratie.

Lali si de Paul ( 01.10.2009)! si 7+
Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

picky, operatia costa 3100 de lei (asta stim deocamdata, daca sunt complicatii va costa mai mult) si se poate face doar la aceasta clinica pentru ca aici este medicul. altcineva n-a vrut sa-l opereze cand a avut chistul in ochi, si de-a lungul anilor a fost singurul medic la care a fost la control. ii stie toata povestea, toate analizele, tot ce trebuie. ceea ce a avut sotul meu este un caz la cateva milioane. sunt foarte putine cazuri cunoscute, la noi in tara nu exista. nu va sta spitalizat. operatia se va face ambulatoriu. va merge la spital, se va opera si va veni acasa. apoi va merge la control cateva zile la rand. deocamdata nu am fixat data exacta. estimam ca pe 21 februarie, dar este si in functie de catralionul de analize pe care trebuie sa le faca inainte de operatie. vom vedea. multumesc pentru sustinere .

lali, te-a luat cu ameteala de la dovlecei? lasa ca revii tu cu limbo-tastarita maine.

cris, esti ocupata rau, nu? nu-ti da pace porcu' ala. pana nu-l belesti de tot nu te lasi.

mihaita a fost tare nazdravan azi si daca ii spuneam ceva imi dadea replica "puius", adica el e puiut si nu trebuie sa-l cert. de dimineata nu a mai stat cu ciorapii in picioare, si-a turnat apa pe el, s-a invartit pana a ametit si a venit cu cracii-n sus, si altele mai marunte... dar distractive...pentru el .

aaa... eu am febra musculara ca am dat zapada din curte. frateeee... cata zapadaaaa...

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_adina spune:

Salut fetele!!!

Waaaiiii,da aveti spor la scris nu gluma.Am incercat sa recuperez,dar e mult frate si nu fac fata.Asa ca mi-am luat ca la scoala,un caiet si un pix,va citesc si notez raspunsurile decate ori intru,iar cand am un pic de timp liber sa intru si sa scriu,ca doar asa ma pot tine de voi fara sa ma cert cu ficiormiu.

Razvan azi mi-a scos peri albi,nu a vrut sa doarma la amiaza,iar de pe la 17 jumatate a inceput cu niste mofturi si cu niste maraieli de imi venea sa fug de acasa.Pe la 19 si ceva a adormit,acum sper din tot sufletul sa nu-mi faca vreo surpriza si sa se trezeasca pe la 23 cu chef de joaca, ca m-a omorat.

La noi azi a fost urat afara,nu a fost frig,dar a nins asa...anemic,numai ca sa ma deprime pe mine...offf ca asaastept sa vina vara.

GETIK foarte frumoase creatiile tale,esti talentoasa cuscro si cand ma gansesc ca atunci cand ai inceput sa faci te plangeai ca nu te pricepi

CRIS gata?ai transat bestia?

ANNA-MAMA si eu am cam aceeasi problema cu Razvi,se trezeste cam de 5 ori pe noapte si plange....pana cand vede tzatza,ma gandesc tot mai serios sa-l intarc.
Nici Razvan nu doarme invelit si nu suporta sosetelele in picioare.Eu,mama nebuna ce sunt,mai incercam sa-i dau salopeta din aia cu labutze,dar mititelul avea ce trage de ea pana ii dadeam pijama normala sa poata el sta cu piciorutele la aerisit.

ALEXA sanatate multa!


M-am apucat sa scriu mesajul asta pe la 20.Spuneam mai sus ca sper ca Razvan sa nu se trezeasca,uite minune,la 21 era drepti si imi arata sa aprind becul.Acum si-a intins toate jucariile pe jos si se joaca,parca vad ca pe la 00 va adormi din nou.

Fetelor care aveti profil pe facebook?

V-am pupat!

Razvan si mamy va



Adina mami de zgatioi mic Razvan Ioan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaMi spune:

hello gagici

sper ca nu m-ati dat la disparuti
suntem bine doar ca am aceeasi pb cu scurtarea colului pe care am avut-o si la Bubu si ceva pb cu circulatia la nivelul picioarelor, asa ca nu prea pot sa fac prea multe lucruri, mai mult vegetez dar ma consolez cu idee ca nu mai am mult, o sa-l cheme RADU ANDREI.
Bia se chinuie inca cu dintisorii, se lasa asteptati si o cam chinuie, in rest e destul de neastamparata, tot vrabiuta la mancare dar sunt multumita ca nu am mai avut nicio problema de sanatate cu ea.

Picky tu cum te mai simti?

as sta mai mult dar ma cam doare burta asa ca va las si ma bag in pat


va las un filmulet cu Raducu la 31 saptamani
http://www.youtube.com/watch?v=IxQycdOPBgY


mamica de BIANCA MARIA 28.04.2009 si+ 32

AM IMPLINIT 1 ANISOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

fetelor azi a fost duminica ce va apucat sa aveti asa tastarnita??? eu sunt chiauna m-am culcat la 4,30 si la 9 m-ia ari desteptarea "mama papa"asa ca treebuia sa fiu fresh.
azi noi am fost plecate la surioara mea si am facut un gratar, si a fost ok ca nu am stat acasa, si acu nu am sanse sa recuperez poate maine dupamasa,ca dimineata vine mama unei tipe de la dansuri sa ma ia pe la ea asa ca scap de acasa si maine .

va pup si sper sa pot recupera repede ceea ce cred ca este imposibil



ariciu a facut un anisor
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=3" target="_blank">daca vi se pare ca sunt chic votatima aici: pozica get ary povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

pikypana pe 19 februarie o sa fiu in prietenie stransa cu butuio cu melancolie sau fara chef, azi a facut ary progrese mariiiii a mers in picioare tinuta doar de o manuta, care er ff lejer cat sa stie ca este ok sunt ff fericita

ariciu a facut un anisor
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=3" target="_blank">daca vi se pare ca sunt chic votatima aici: pozica get ary povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns calipso_zeus spune:

Neatza fetele.... va dau io inca una...

Fiica-mea a avut miscorici in funduletul ei mic asta noapte adica facea haz nevoie mare...radea de se prapadea bineinteles dupa ce s-a trezit.Am culcat-o la loc dupa o ora dar cu scandal ca ea vroia ania ania adica sa mergem cu sania la sapada mama adica zapada....

Ha ha ha

acu` trage de hainele lu` tac`su`si vorbeste cu melcul ei F.p.

mai vin io va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neata gagici..haideti la ,pefuzabila e a mea,asa ca nu va atingeti de ea ca e jale..,ceai fructat,trabuce si vougue

Am avut o zi destul de plina ieri,cu un abucata dihanie porcoasa,pe care din pacate nu am terminat-o ci azi o demolez de tot.E transata,impachetata,congelata,dar mai am azi de lucru o juma de zi ca sunt singura cu sectorista pe cap.Ieri am facut cu frate-miu traeba pana seara la 22,ca el a lecat acasa ca era praf,soata avea stari de greata(sigur nu-i gravid,ci mirosul de carne l-a doborat si frigul din timpul zilei),maimutica dormea,asata dupa ce a stat numai i picioarele nostre si a mai luat si o o tranta fix pe bucatoiul de carne(era varza pe pantaloni,azi spal tot)si eu ramasei sa fac curat luna si m-a apucat 1 dimineata.Si ca sa fie tacamul cat mai complet,la 3 si putin dimineata s-a trezit plangand si am luat-o cu noi in pat,iar acum doarme.

Si voi vad ca va faceti de cap ca ati scris de m-a luat cu lesin cand am vazutdar intru eu acuma la recuperat

ana asa e cand revi dupa o perioada mai indelungata la job,ai de recuperat din urma mult,plus ca toata lumea nu te mai vede ca inainte de CIC si trebuie sa o iei de la zero
lavi fata,voi ma omorati cu orele vostre "matinale" pai eu eram satula de treaba la ora aia..Trebuie sa imi schimb eu cuptorul ca sa fim pe aceeasi lungime de unda la coacere si sa vad unde e de completat in procesul pandispanarii.Heiiiiiiiiii..cum adica aia de blug??sper ca nu eceeeasi pe care o tot studiez eu
calipso din pacate,nu toata lumea e serioasa..sigur nu a uitat,e doar o modalitate de a scapa de o obligatie..
ana ba e terorici..si inca cum..dar stii ce-mi place cel mai mult?ca si raspunde cand o strig asa
ema ce sa recuperez fata,ca uite la mine cat am eu de recuperat..deja mi-au iesit ochii ca la broasca si ce-or sa-mi mai iasa

ca sa nu pierd iar din autostrada,trimit si revin

tot o mica terorista am ramas




BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

Im back

alexa uoauuuuuuuuuuu cred ca e super cu atata zapada,ca la noi e un frig de te patrunde pana in maduva oaseleor si e lapovita doar.Offf,mititicasi noi ne-am chinuit aporoape 3 luni la un amarat e canin..sper ca pe voi sa nu va tina atat mult.Pot sa ma inscriu si eu in clubul tau cu soacra?
mady nu stiu fata cum rezista saracii cu atatea teme date acasa..cred ca or sa le viseze saracii..visinata
ana daaaa,o sa facem dubla chindie atunci
lavi calmmmmmmmmmmm,o scoatem noi la capat cumvace???geanta de blug??e musai de tinut licitatie..
picky dar ai tras un ditamai cearceafullllll...asta cu poporul diferit nici un copil de gradinita nu o crede.Este fata,este..nu dispare teroricimea peste noapte,dar e a meaStii ca astept vestile de la dr. ca painea calda,nu?
lali
mady pai aseara la mine in bucatrie parca era sala de macelarie si fi-mea defila ca pe bulevardsi azi cred ca la fel o sa fie..Adevarul e ca sunt mult prea funny cu toate nazbatiile lor
adina mai am fata,mai am..dar azi o dovedesc
danami nu te-am uitat,dar te asteptam mai eds sa ne spui de burtica si de bia mica
getik lasa fata ca recuperezi tu,important e ca v-ati destins cu totii si a fost bine


tot o mica terorista am ramas




BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns calipso_zeus spune:

Revin cat fiica-mea se uita la desene.
Cred ca sunt meteo sensibila ca altfel nu-mi explic cum de ma doare iar scafarlia.Partea buna e ca azi nu bate vantul asa ca dupa somnul de pranz,la sanie cu noi.....e numai bine si cam- 6...pana la pranz se fac -4 cred asa ca.....afaraaaaaaaaa......poate doarme mai bine maimutza..nu am mancare da` nici nu fac....mi-e lene si cum bucataria mea e mica,nu pot cu fata dupa mine.Oi vedea eu ce fac.II dau iaurt cu branza.Deocamdata..


Mergi la inceput