**Buburuze de 2009 in actiune(4)**

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

is cam cheauna de cap....din cauza vremii, ca asa o vreme bacovianaaaaaaaaaaaaaa....pfff, abia astept sa vin in Rom, doar din cauza asta...si vin pe 26 mart
super ne-am simtit la petrecere...papa bunnnnnnn, tort super frumos si bunnnnnnn, companie super....deci, super super. piticul meu a avut asa niste iesiri de maimutica scapata din cusca...il tragea de hainute pe piticul celalalt, ii fura jucariile....eh, dar in mare fu bine cu el, s-a mai civilizat
deci , daca cris nu recupereaza, nu recuperez nici eu, iaca asa
anooo spusei ca motul nu s-a taiat acum, se va taia in martie cand vin nasii, acum au avut un deces in familie
picky duminica la voi is deschise magazinele????? ca in toamna mi-am luat ceva dar iaca nu mai retinnnn, era sambata sau duminica....vb de alea din centru, stii tu care....si da, vb si vedem
va pupacesc si mai vin eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Neata,

Am intrat sa va pup pe toate cu drag


de steluta norocoasa (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Buna dimineata gagici! Am venit si eu rapid la o cafeluta sunt tare adormita...pe langa ca m-am culcat tarziu Rares din ora in ora s-a trezit azi noapte urland, sper sa nu fie ceva semn ca raceste ca mor deci sunt cheauna de somn...plus ca trebuie sa merg iar la banca caci idioata de acolo nu mi-a calculat bine cat tre sa platesc si m-am trezit cu mesaj ca mai sunt datoare cu 11 ron dc nu-i pun sa am penalizari pt 11 ron[alcool chiar asa greu e sa calculeze cu calculatorul? si afara e frig de numa si zapada cat China
Calipso mama da bine ca ati scapat cu bine din accident, offff
Picky ms de sfat legat de strigatul lui Rares cand vede strainii, n-am mai citit demult in cartea despre copii sincer tot am zis ca ma mai pun pe citit dar n-am cand, ms...Ioana si Stefi sunt bine chiar aseara au fost pe la noi, nu pot intra iubita fiindca nu au internet[:(} eu le mai spun de voi si le mai arat pozici cu voi cand vin pe la noi si ele va pupa pe toate....la navigatie s-a stricat biosul sper sa reusim sa-l facem
Lali tin pumnii sa nu te tina atata si sa revii in forta ca ni dor de tine
Mady ce scump e Mihaita cu puius
DanaMi l-am vazut pe Radu Andrei vai dulce-i, abia astept sa-l vad si life afara din garsoniera dar doar la termen, ma bucur ca sunteti bine, ai grija de voi ca nu mai este mult iar la Bubu multi pupici sa iasa dintisorii repede sa nu sufere
Getik fain program ati avut...felicitari pt progresele ariciului.
Cris bine ca ai terminat cu dihania...mersi mult de informatiile legate de navigatie, azi se intereseaza soata sa vedem ce putem face...da musai sa-ti iei cuptor electric sa fim pe aceeasi lungime de unda...poseta de blugi s-a dat fetelor, dc mai vreti ceva bagati-va repede pana mai este
Ema baga-te la recuperat ca, Cris a recuperat asa ca nu te iertam
Am fugit sa papam si mergem afara dupaia desi mi groaza

La MUlti Ani 2011
Asa creste iubirea vietii mele 23.mai.2009

Am produse de vanzare, va astept cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Anna si spor la treaba!

La MUlti Ani 2011
Asa creste iubirea vietii mele 23.mai.2009

Am produse de vanzare, va astept cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_adina spune:

Buna dimineata!

Vin si eu la o si sa va salut.Azi am multa treaba,spalat,calcat,curatenie,mancare,plus un Razvi moftoros care azi noapte s-a trezit la 4 si nu amai dormit pana la 6.

Revin mai tarziu cand il culc.

V-am pupat,sa aveti o zi frumoasa si o saptamana placuta!

Razvan si mamy va



Adina mami de zgatioi mic Razvan Ioan

POZICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

fetelor salutare am venit la

de 2 ore incerc sa recuperez dar ciuciu nu reusesc, acu tre sa ma imbrac ca o sa vina tipa de care va spuneam aseara la mine sa ma ia pe la ea


ariciu a facut un anisor
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=3" target="_blank">daca vi se pare ca sunt chic votatima aici: pozica get ary povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Neata

Fiica mea iar a facut noapte alba...de la 5 pana la 7:30 a stat si s-a uitat pe pereti ...s-a trezit tacsu la 6 cand i-a sunat alarma, i-a spus sa se culce..ioc..eu auzeam tot numai ca imi era prea somn si lene ca sa ma trezesc si sa o duc sus la joaca..iar acum imi doarme..am avut o tentativa sa o trezesc pe la 9 ...ma lasi..fata-i prea obosita si vrea sa doarma Da daca maine tot pe la 5 se trezeste o bag la joaca ..


Adina oau ..nasol program are Razvan la somn...e musai sa il schimbi
DanaMi off aceasi problema...trebuei sa stai cat mai linistita in pat. Te ajuta cineva cu Bia? Imi place numele. Ati facut cumparaturile deja? Am vazut filmuletul e tare scump..cum duce el manutele la fetisoara...cu cine seamana?!
Getik bine faci ca mai evadezi de la puscarie..si incearca totusi sa iesi din butoi ...hai macar de dragul fetitei tale
Cris off mama da te-ai luptat cu porcul..cine a castigat? ! el de 80 kg sau tu de 40? Sper ca azi sa reusesti sa termini totul si sa te odihnesti si tu putin...mai ales daca zici ca vei fi doar tu cu Miru si fara alte ajutoare
Calipso deci aveti planuri de sanie.... La noi e urat afara..burniteaza, vreme de stat in casa..si ca tot stau mi-am facut planuri..sa incep sa-mi pregatesc bagajul ptr spital...ca de facut curat nu am chef(am facut vineri)

Intre timp s-a trezit si printesa si i-am dat niste sandvisuri, sper sa le pape..ca ieri nu prea mi-a mancat mai nimic..doar lapte, si i-am pus Peter Postasul.


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 31+ o printesuca mai mica

Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Na ca pana am postat eu ati aparut si restul

Lali sper ca totusi sa nu mai fie chiar asa de urate greturile ca pana acum...uite ti-am zis de prietena mea ...ea la fel avea greturi dar de cand a inceput sa ia vitaminele ptr sarcina nu mai are nimic
Mady off nasol rau...totusi e bine ca un doctor, fie el si la particular opereaza astfel de cazuri. Asta este, banii sunt facuti sa se cheltuie iar cel mai important e sanatatea. Asa ca vom fi alaturi de voi, si ne vom ruga ca totul sa decurga ok.
Ema ce? cum iar pleci? pai nici nu ai venit bine si iar ti s-a facut de duca?!De obicei duminica magazinele nu sunt deschide, doar daca sunt in prima si ultima sapt de solduri....sambata da sunt deschise pe Meir. o sa ma interesez sa vad daca duminica asta sunt deschise, eu nu prea frecventez centru ci ma duc pe A12, e mai lejer . o sa ma uit si la shopping center daca e deschis (stii de ala, nu? toate magazinele intr-un mare mall) da ce te bate gandul la cumparaturi din nou?! Ma bucur ca v-ati distrat bine la ziua lui Christian( asa il cheama pe baietel?!) si ca totusi Darius nu a fost chiar asa bestiuta
Anna neata si spor la treaba..sper sa nu ai o zi plina
Lavi off mititelul, a avut cosmaruri, nu cred ca-i o raceala..de fapt sper sa nu fie. Nasol si cu navigatia, sper sa reusiti sa o faceti. Cat despre Ioana si Stefi imi e tare dor de ele si as fi vrut macar sa mai intre din cand in cand....dar daca din pacate nu au net...ma bucur ca macar tu ti legatura cu ea si ne ti si pe noi la curent


Ia sa vad ati mai scris vreuna intre timp....


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 31+ o printesuca mai mica

Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

iupiiiiiiiiiiiiiiii..am progresat la moatele lu' fi-mea acum avem 2

tot o mica terorista am ramas




BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

si dovada
http://picasaweb.google.com/104295494406496657483/Din2011#5565695465812334626

trebuie sa ma intelegeti si pe mine ca am si eu o problema

tot o mica terorista am ramas




BAZAR

Mergi la inceput