Fluturasi de martie-aprilie 2011 (129)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

anaxena, simo multumesc pt sustinere.

anaxena, pai eu am prioritate la amr, nu?? offff dar rautacioasa lume mai ai in jur.....:((

cris


mami de fetita cu codite si baietel nazdravan am intrat in sapt 36!!!
AMR: maxim 30 zile!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

www.google.ro/imgres?imgurl=http://www.strumfbebe.ro/img/p/10-357-large.jpg&imgrefurl=http://www.strumfbebe.ro/product.php%3Fid_product%3D10&usg=4BHaQ44Z5uuqb4pcroHepMSlI=&h=300&w=300&sz=15&hl=ro&start=0&sig2=ujYzxRQQ0tgbbwv2O595UA&zoom=1&tbnid=A0vIZWzQUSP33M:&tbnh=128&tbnw=128&ei=rtc5TcjzK9O48gPc6aypCA&prev=/images%3Fq%3Davent%2Bpompa%26um%3D1%26hl%3Dro%26sa%3DN%26biw%3D1260%26bih%3D837%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=132&vpy=341&dur=1062&hovh=225&hovw=225&tx=146&ty=124&oei=rtc5TcjzK9O48gPc6aypCA&esq=1&page=1&ndsp=36&ved=1t:429,r:14,s:0" target="_blank">pt muls

acelea sunt piese de schimb
ai grija cand speli pompa si o dezasamblezi sa tzi minte cum vin toate
are o supapa mica cat un nasturel cu o forma de stea sa nu uiti in ce pozitie este ca altfel nu se formeaza vacuum si sa nu o pierzi la spalat
cunosc pe cineva care in graba a desfacut-o si la spalat a pierdut supapa asta mica
iar eu cand sa ma mulg,nu tragea si pana m-am prins cum trebuia pusa mi-a luat ceva



Ana-Maria mami de Maria 19.06.2008 si sapt. 33 cum creste Alex
AMR 7s!!!!

Maria,povestea nashterii

Maria in culori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

simona nu ma mai doare acum. dar inainte de culcare iau un no-spa.

S-a intamplat minunea mult asteptata35+

AMR 4 sapt!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

anaxena, simo multumesc pt sustinere.

anaxena, pai eu am prioritate la amr, nu?? offff dar rautacioasa lume mai ai in jur.....:((

cris


mami de fetita cu codite si baietel nazdravan am intrat in sapt 36!!!
AMR: maxim 30 zile!!!

abia ashteptau sa ma ingrash...asha sunt femeile!!lucrez in salon si shtiu..le apreciez pe cele care-mi spun adevarul decat sa-mi zica pe la spate vai ce s-a ingrashat!!!
oricum m-am ingrashat si se vede,dar inca ma simt bine si nu ma mai stresez..cat sa mai iau in 6-7 sapt?acum nu ma stresez deloc pt ca kg astea pleaca primele...acelea puse mai vechi stau mai mult



Ana-Maria mami de Maria 19.06.2008 si sapt. 33 cum creste Alex
AMR 7s!!!!

Maria,povestea nashterii

Maria in culori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

anaxena merci de link, acum m-am lamurit despre ce e vorba! o sa caut sa cumpar si d-astea...o sa am grija si de piesa aia sa nu o pierd, bine ca mi-ai zis! sa nu radeti dar am incercat deja pompa pe san, sa vad ce senzatie e, m-am amuzat un pic! ma asteptam sa doara sau sa fie o senzatie ciudata, dar e chiar placut as putea spune, nu deranjeaza deloc. evident ca lapte n a curs nici o picatura

s 28, Luca Alexandru, de abia astept sa te tin in brate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

lasa "mami xena" ca nu ai exagerat cu ingrasatul.... asta iti fosta "mami balena"


mami de fetita cu codite si baietel nazdravan am intrat in sapt 36!!!
AMR: maxim 30 zile!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi cand vad AMR-ul tau.......si eu sunt tot pe acolo

S-a intamplat minunea mult asteptata35+

AMR 4 sapt!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

anaxena, mai da-le in foc de femei frustrate! si eu am primit "complimente" despre degetele de la maini, ca sunt castraveciori! cat de frustrata sa fii ca femeie sa te agati de o gravida sa ii spui ca are degetele umflate? si asa cu satisfactie in glas, ca ce pufoasa sunt la fata...tin sa precizez ca cele care ma complimentau erau tipe care au luat in jur de 30 kg in sarcina...si mereu le tai macaroana si le zic k am 7 luni juma de sarcina si 6 kg luate...am asa o satisfactie sa le dau peste naschiar daca am si eu zile cand ma vad balon...

mie sincer mi se pare ca arati foarte bine! nu ai luat mult, sau daca ai luat nu se vede. nu e ca si cum vorbim de o diferenta ca de la cer la pamant fata de cum erai inainte de sarcina, cu atat mai mult cu cat mai ai atat de putin pana nasti.

e normal sa nu fim trase prin inel zic eu, e normal sa nu mai avem talie si la fel de normal sa ne facem mai pufoase. e absurd sa vina cineva sa zica vai draga cat ai slabit la mai putin de 2 luni de nastere...dar asa sunt femeile, nu se lasa pana nu se spinteca

s 28, Luca Alexandru, de abia astept sa te tin in brate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

bb_yasmi cand vad AMR-ul tau.......si eu sunt tot pe acolo

S-a intamplat minunea mult asteptata35+

AMR 4 sapt!!!


roxy dar pana in 25 febr mai sunt de fapt 5 sapt, nu?? atunci noi cum calculasem amr 4 sapt???


mami de fetita cu codite si baietel nazdravan am intrat in sapt 36!!!
AMR: maxim 30 zile!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

Citat:
citat din mesajul lui scrish

anaxena merci de link, acum m-am lamurit despre ce e vorba! o sa caut sa cumpar si d-astea...o sa am grija si de piesa aia sa nu o pierd, bine ca mi-ai zis! sa nu radeti dar am incercat deja pompa pe san, sa vad ce senzatie e, m-am amuzat un pic! ma asteptam sa doara sau sa fie o senzatie ciudata, dar e chiar placut as putea spune, nu deranjeaza deloc. evident ca lapte n a curs nici o picatura

s 28, Luca Alexandru, de abia astept sa te tin in brate!

fi sigura ca o sa te doara..te anuntz eu de pe acum..asta pana se desfunda canalele



Ana-Maria mami de Maria 19.06.2008 si sapt. 33 cum creste Alex
AMR 7s!!!!

Maria,povestea nashterii

Maria in culori

Mergi la inceput