Copii din '95-'96

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:

ayayay, cu juma de luna intarziere!

La multi ani, Elliot! Sanca, te-a inghitit FB?

Pe mine m-a inghitit jobul, abia am timp sa respir.

flower_power, sanatate lui Tibi!
Pe de alta parte trebuie sa marturisesc ca www.malformatiicardiace.ro/forum/index.php/topic,170.210.html" target="_blank">asta m-a cam lasat masca. Inca nu stiu daca sa ma simt bine sau prost, ma mai gandesc.
As fi curioasa sa stiu ce inseamna nickul tau de acolo pentru tine, sunt curioasa daca gandim la fel.
Internet is a small place!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

uuuuuups...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Eheheeee lume noua.
Bine ai revenit mQQm!
Ce ma bucur ,incet incet ne animam subiectul.

Despre noi toate-s vechi si noua toate ,cam asa.Fac slalom printre indatoririle zilnice incercand sa-mi formez o rutina.Asteptam vacanta asta de o saptamana,Robert pleaca in cantonament la Cornu,noi v-om lua picii intr-un weekend la munte ,in rest tragem tare cu munca dar parca tot degeaba,in fine, or venii ele si zile mai bune.

Vic sa va fie de bine concediu si imi pare foarte rau pt urgia ce s-a abatut asupra Australiei,chiar am plans in timpul unui reportaj,bine ca macar voi ati fost feriti de rele.

Mirela schi in Austria zici,mmmm suna bine,distractie maxima fetii!!!

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Dragelor am ajuns cu bine acasa, dupa o vacanta aventuroasa...puteti citi pe blog despre patania avuta. In ciuda acesetia am avut o vacanta frumoasa, Thailanda e o tara frumoasa, cu oameni amabili, calzi si cu zambetul pe buze mereu. Am avut un concediu asa cum ne place noua, liberi de contrangeri, pe cont propriu, frumos de tot...
Tot pe blog am facut trimitere la fotografiile de pe FB pentru cine nu le-a vazut.

Eu maine plec la scoala, am emotii sa ii las acasa pe ai mei, mai ales ca Ovi inca nu e refacut complet, dar sper sa se descurce.

Mirela drum bun si distractie placuta Andradei!

Andra drum bun si lui Robert si un cantonament frumos! Petrecere frumoasa si voua.

mQQm uuups nasol cu nickul! Ma bucur ca mai scrii.

agho, spor la scoala! Simpatici ai tai copii...Diana ne cumpara deja de cativa ani cadouri :)). E tare fain si avem si noi surprize asa...

Vic ma bucur ca ati avut vacanta frumoasa. Spor si tie la scoala din nou.

Numai bine fetelor, succes copiilor la scoala!

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Mihaela groaznica intamplare,ma bucur ca s-a terminat relativ bine.
Spor la invatat si multa energie,o sa ai nevoie .



Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vic spune:

Aoleu, mihaela_s, ce vacanta! Bine ca sunteti bine. Imi inchipui cat de greu iti e acum sa pleci de-acasa. Multa sanatate sotului (si restului familiei) si tie putere si mult succes la scoala.

Celorlalte mamici si copiilor, numai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

buna ziua,dragele mele!
incep prin a spune,ca am fost si eu in vacanta cu mihaela!foarte frumoase pozele,eu le-am vazut pe FB,asa ca nu stiu patania,dar ma bucur ca sunteti bine!

agho,saru'mana ca te gandesti la noi....mara,a big hug,pt tine si puiul tau....

andra,noi vb mai des...dar te pup sia aici...

in general suntem bine,Andreea a terminat scoala,cu 9.50...per total sunt multumita,a stricat toata treaba media la matematica...7...din pacate,nu-i place si pace,,ce sa-i fac....nu pot sas omor copil pt asta,ma bucur ca la celelalte e ok,adica note de 9 si 10 si mai scapa ea si cate un 8....astazi i-am promis,ca dupa amiaza cand intra Mihai la terapie o duc in mall,la cumparaturi ca fetele,adevarul e,ca mai are nevoie si de cateva lucruri,asa ca vom profita,imbinam utilul cu placutul!

despre Mihai,lucrurile sunt relativ bune,nu atat cat as vrea dar,asta este...ideea este ca m-am hotarat,in 2-3 ani,nu mai vreau sa fiu aici...am analizat situatia la rece si am realizat ca puiul meu,din pacate nu cred ca se va recupera 100%,incat sa duca o viata independenta,sa fie stapan pe propriile lui picioare,iar la noi nu exista centre,scoli speciale unde sa poti duce astfel de copii,asa ca noi doi in tara asta vom fi legati unul de altul,pana la sfarsit....pe cand in orice tara civilizata,ai centre speciale unde il poi duce ca la scoala....in fine,nu va mai incar si pe voi cu problemele mele,insa ce mai vreau sa va spun este ca din dorinta de a reusi sa mai strang bani pt continuarea terapiei,am infiintat As.Umanitara Mihai....asa ca vin la voi cu marea rugaminte daca puteti si vreti sa donati 2% pt Mihaita!
cine vrea,imi poate trimite pe om adresa de email,ca sa ii trimit formularul!
va multumesc!

doresc vacanta placuta copiilor,desi e cam scurta,iar voua mamici o saptamana usoara!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Da, totul e bine ca s-a terminat cu bine...sotul meu e acasa, cu fetele. Eu sunt in Kalmar acum...

mihaela, ma bucur ca Mihai face progrese...si inteleg ca in Ro nu mai puteti ramane...Va tin pumnii sa va reuseasca ce va doriti, o tara in care Mihaita are sansele lui.
Despre intamplarea prin care am trecut, o gasesti in blog...am postat si pe FB un link catre ea....

Diana a avut teme in concediu, va imaginati ca veneam seara de la plaja si ea facea matematica sau scria la suedeza sau la romana. Saptamanile astea are 4 teste, invata de zor...In we dupa concediu a fost intr-o tabara de confirmare. Caci desi e ortodoxa, s-a inscris ca i s-a parut interesant cu prietenele ei care sunt de religie lutherana si confirma in vara, la cursurile de confirmare. Ii place ca nu e numai religie, e si istorie si au distractie impreuna...in tabara au facut jocuri interesante, total nereligioase...i-a placut. dar de azi...din nou la scoala, are de recuperat la cateva materii ce a pierdut si nu e usor.

pe toata lumea!

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileanar spune:

Imi cer scuze ca intru la subiectul vostru fara sa fac parte din grup. Am si eu una bucata adolescenta de 16 ani si ma intereaza ce sutiene poarta fetele voastre si de unde le procurati. Eu pentru a mea am cumparat pana acum doar de bumbac fara nici un fel de intaritura, sarme sau burete, dar le gasesc f greu. Ma interesa ce este corect sa poarte o fata de 16 ani si pe unde se pot gasi.
Multumesc anticipat pt sfaturi si mentionez ca locuiesc in Brasov dar mai fac din cand in cand cumparaturi si in Bucuresti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sanca spune:

Fetelor, am revenit!
La multi ani pe noul an, si multumim de urarile facute pentru tanarul si nelinistitului adolscent.



Eu am intrat pe ultima suta de m. cu scoala, graduation day e in primavara.
Sarbatorile au venit, au trecut, ne-am distrat. Sarbatorit ziua lui E. fara balamuc, in familie. Dupa ziua lui am decolat spre Romania. L-am lasat pe sotul meu cu baietii si pisicile
Am stat 10 zile in Romania, nu pot zice ca a fost vacanta... Nu stiu de ce, dar a fost destul de stresant. Am zburat si la Cluj, dar tara, de la Nord la Sud, pare vraiste si intr-un haos total.

Mihaela vai, pai asa te lauzi tu cu vacanta in Thailanda? D-ne fereste, si bine ca nu a fost mai rau. Sanatate lui Ovi si sper ca i-au trecut toate vanataile si ca s-a refacut complect. Imi pare rau sa aud de accident, mai ales ca era o vacanta in 4 pe care o asteptai de mult.
Bafta la scoala, cum te-ai acomodat cu noii "roomates"?

Mara imi plac vestile bune ce aud despre TB. Sanatate si bafta la scoala, sa recupereze tot, si sa fie sanatos, ca restul, le face el pe toate.
Sa auzim numa de bine.

Mihaela 007 e greu de hotarat si de luat o decizie asa de mare, dar dupa ce am fost iarna asta in Ro. te inteleg. Bafta cu tot ce faci si cu tot ce te lupti.

Andra haios Revelion a-ti avut cu grupa mica.
Deci asa, baietii tai cei mari, au devenit independenti.

Mirela distractie placuta lui Andrada la ski. Sincera sa fiu, tare aiurea mi se pare vacanta asta imediat dupa cea de iarna si inainte de primavara.
In week-end am fost la un concert la vecini nostrii - au cantat din repertoriul Judas Priest, si ne-am "besterializat" si a fost tare fain. Am ramas socata ca mi-am adus aminte de cuvinte la cantecele pe care le ascultam pe vremea cand nu stiam engl.

Vic voi cum santeti, dupa atatea ploi si uragane? Sper ca nu v-au afectat, si ca nu santeti in partea "terorizata" de vreme in Austr.

Agho hai ca te sustin cu scoala. Bafta la sesiuni si sa iei note numa de 10. Copii ce fac?

MqqM las' ca mai bine cu mult de lucru decat fara... E pacat ca nu e un echilibru, si ai vrea sa petreci mai mult timp cu Pepitzel.
Eu nu m-am "prins" (de ce sa faci, daca nu-mi place laptele) de link-ul dat si de ce-i ziceai lui Mara... Poate daca am timp saptamana asta, mai studiez (ca fise am...).

Miha vad ca nici tu nu te-ai inghesuit la subiectul asta. Ce mai ne scrii de Ty? Cum e viata in UK? Mihai cum o duce cu scoala?

Ileanar ajutor prea mare in privintza sutienelor, nu prea sant, ca am baieti. Dar de ce esti impotriva celor cu burete, sau cu sarma. Eu sant de parere sa-i cumperi fete-i ce-i vine mai bine si in ce se simte si ea bine.

va pup. Numa bine la toti, si bafta in tot ce faceti.

Mergi la inceput