Copii din '95-'96

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

La multi ani, Elliot, multa sanatate, fericire, sccese si realizari! Petrecere frumoasa

Mara, cum mai sunteti, asteptam vesti
Andra, Ionilor tai
Agho, Mihaela, bafta la examene , sa luati note maxime
Vic, drum bun si vacanta placuta

pisicile meleDulciuri si www.onetruemedia.com/shared?p=925050778218a8309405fd&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">M & Ty de si


Orice lucru bun in viata e ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Ahaaa,multumim pt urari dar despre voi nu spui nimic???Cum sunteti?Ce faceti?


Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Buna!!!
Am si eu o rugaminte la voi. Andra, strumfita mea, participa la concursul Chic Bebe. Daca o considerati chic si daca va face placere va rog sa ii dati un vot.

Daca va place cum aratam... un www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=9" target="_blank">vot (st.jpg) va rugam...
Mami fericita de strumfita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:

Un An Bun va doresc sa aveti!

La multi ani, ELLIOT!!!! Si mai las-o pe Anca sa-si mai traga sufletul


TB e ff bine. Pe langa cele 2 kg pe care le avea de recuperat a mai pus vreo 3...Deja a inceput sa arunce la cos, s-ar baga si la fotbal ca nu are stare.
A fost la colindat...am avut casa plina de prieteni de-ai lui toata vacanta, a fost si pe post de musafir...
De Craciun in familie, de rev cu prietenii la casa de la munte.
Deja a recuperat cam tot e la zi cu materia, cu tezele,...

La sf lunii via Germania la control.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

asa va vreau Mara,puternici si optimisti

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Super, Mara!
Succes lui TB si tuturor elevilor pe ultima suta de metri,la sfarsit de semestru I.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns agho spune:

Buna, dragelor!
Super, Mara! Ma bucur pentru voi! Se pare ca aveti un Praslea cel voinic care creste intr-o luna cati altii intr-un an.
Andra,mhldvrc, ! Uneori am fost mult prea ocupata. De exemplu, fiind si singura pt. vreo 10 zile doar eu cu copiii, intr-o seara am uitat sa le gatesc pt. a doua zi. Timp as fi avut in seara cu pricina, dar efectiv am uitat. S-au descurcat si ei cum au putut.
Era simpatic fi-miu care ma suna sa-mi spuna ce ar trebui sa mai cumpar(paine, preparate pt. sandviciuri).
Sanca, cum ati petrecut de ziua lui Elliot? Sunteti bine?
Vic, tot in concediu? Am ramas impresionata de cele intamplate la voi, pe continent!

Mihaela770, voi ce mai faceti?
Mirela68, si Andradei la fel, sa incheie cu bn semestrul!
Andacos, ce vesti mai aveti?...
Mihaela_s, astept sa povestiti cum a fost in concediu!

In linii mari, copiii sunt bn, pot sa spun si f bn, insa sunt mai zgarcita. Stiti cum e, mereu e loc si de mai bn. "Ma omoara" fi-miu care mi-a spus ca s-a dus la olimp. de logica pt ca asa "chiulea" de la 2 ore (legal, de fapt, se-ntelege). Insa problema e c-a promovat la etapa urmatoare. Si prof. i-a zis atat lui, cat si colegei lui sa participe. Asta ar urma sa se intample sambata.
Ana e bn si ea. A fost promotoarea ideii de a face si pe Mos Craciun pt noi parintii. And. a sponsorizat actiunea (din fondul lui), iar Ana a cumparat cadourile. Daca eu am banuit ceva si peste noapte am dat tarcoale la brad...dar nu venise Mosul inca...sotul meu habar n-avea de nimic. Eu am primit un cosulet verde praz in care sa-mi pun esarfele/salurile (la sugestia Anei), iar sotul meu s-a trezit in brate cu ditamai perna de dormit, de culoare tot verde praz. Am ras de ne-am prapadit. Avea un zambet stupefiat de-a dreptul...Nu realiza ce se intampla. A crezut ca eu i-am luat o perna. Era frumos legata cu funde...Ce mai!!! A fost si minunat, si haios! Ne-am distrat bine impreuna!

Va pup si sper ca v-a placut povestea de seara! Sa dormiti si sa visati frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

agho, ce draguti sunt copiii tai avantajul ca sunt doi.
Mie,Andi inca nu mi-a facut niciun cadou.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vic spune:

Bine v-am regasit, fetelor! Ne-am intors sambata din concediu, iar luni am reinceput munca. Bine ca maine avem liber, ca e ziua Australiei. Copiii mai au putintica vacanta, Daniel incepe scoala pe 3 si Mihai pe 4 februarie. Daniel incepe sa-si piarda rabdarea cu bunicii – mai ales cu bunica, fiind ca vrea sa-l invete chimia la stilul romanesc (citez: “Trebuie sa-ti exersezi memoria, nu te mai baza atata pe internet”), si in avans, si evident lui nu-i convine. Bunicii mai stau pana pe 17 februarie. Eu reincep scoala pe 28 februarie.

Vacanta a fost frumoasa, in general ne-am strecurat printre ploi. Pesterile superbe, muntii in nori, oceanul cu valuri sis puma, poate putin cam rece, nisip fin, pe unde alb, pe unde galben, mi-ar fi placut sa fie vacanta mai lunga. Doar Mihai vroia sa revina acasa. Pot spune ca am avut noroc ca am mers in estul Victoriei si nu in vest, ca acum 4 ani, caci pe-acolo sunt evacuari la zi inca. Si tot mai ploua pe alocuri. Noi suntem feriti, dar altii nu-s asa norocosi.

agho, success la scoala si putere sa le faci pe toate. Ai copii grozavi, ce mai.
Mara, felicitari pentru refacerea rapida a lui TB.
Mihaela_s, cum a fost vacanta?
Restul, ce mai ziceti despre voi?

pentru toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Vic, sa va fie de bine vacanta.
Bine ca nu ati avut nicio problema la ce dezastru a fost pe-acolo.
Eu as vrea sa vad si niste poze din indepartata Australie :)

La noi sunt ultimele zile de scoala din semestrul I.Se dau ultimele note, se incheie mediile. Urmeaza minivacanta. Andrada se pregateste de o sapatamana de ski in Austria.

tuturor

Mergi la inceput