Copii din '95-'96

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Bine ai revenit, Anca!
Deci te-ai lamurit (daca mai trebuia)despre minunata noastra tara...
Eu aproape zilnic injur tara asta si faptul ca m-am nascut in ea. Minunata noastra Ro plina de jmekeri,parveniti si ignoranti grozavi care distrug tot ce e valoare. Si da, ma dau cu capul de pereti, ca n-am avut puterea sa plec...

Andrada a revenit, ca de fiecare data, foarte incantata de partiile din Alpi. Dupa un semestru cu note bune, a meritat o sapt la ski, bineinteles cu amabilitatea prietenilor nostri care o duc pt a treia oara cu ei in vacanta.
Yeeeee seara Judasss ca in tinerete... Am citit ca in iulie vor concerta la Bucuresti Judas Priest si Whithesnake. Hehe daca veneau acu' 20 de ani plecam pe jos sa-i vad, acuma am cam trecut pe blues si sunt trista, foarte trista ca Gary Moore si-a luat chitara si a plecat...
tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

ileanar, Andradei ii cumpar sutiene care ii vin bine si ii sunt comode.
Are si cu balene si fara, are si cu burete (nu din ala mare,mult)si fara, are multe bustiere. Oricum ea are sani micuti, asa eram si eu, ii spuneam ca eu am inceput sa port sutiene tarziu, mult mai tarziu, cam pe vremea cand am ramas insarcinata.
Aaaa si cautam intotdeauna sa fie din bumbac.

Sa inteleg ca nu gasiti sutiene in Brasov? Hai mai, eu gasesc in gaura asta de Toplita...si mentionez ca nu fac niciodata cumparaturi in Bucuresti

Succes pe toate fronturile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

La Multi Ani,Andra!sanatate,noroc si multa fericire alaturi de cei dragi!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Andraaaaa, faci 35 de ani! Ce frumos!

La multi ani, sanatate, bucurii si tot ce iti doresti sa ti se implineasca ! Distractie placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sanca spune:

Andra
La mutli ani fericiti, sa te alinte baietii si sa-ti faca ziua cat mai frumoasa si plina cu surprize!!!!

Mirela, ai mare noroc ca ai prieteni de incredere, si ca poate sa iasa copilu din tara la un ski si o saptamana de distractie.
Pe 3 Iulie vad si eu acuma ca au concert la Romexpo.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

La multi ani Andra!!!!

Sanca, ce bine ca mai scrii! Chiar ma gandeam zilele trecute cum de te-ai rupt asa brusc de computer, sa nu mai dai tu un semn de viata...dar nu stiam ca pleci in Ro...
Bafta cu scoala, ooof ce vreau si eu sa ma vad la final...
Eu sunt bine, multumesc...e greu ca sunt aici la Kalmar si ai mei acasa, acum fetele sunt si racite, Diana chiar a stat acasa de doua zile....cu tuse si febra si muci...nah. Azi am vb pe skype, ca in fiecare seara si am stat cu ei la masa . Oooof, mi-e asa de dor de casa si e abia miercuri .
Nu mai stiu daca am scris sau nu, dar stau in apartament cu...trei baieti! Da, aici nu este nici un criteriu si uite asa am avut ghinion. Unul e spaniol si ceilalti doi suedezi, dar e OK. Chiar sunt de treaba, eu stau mai mult in camera la computer si invatand, ei cu ale lor...dar e OK. Cu spaniolul impart si baia :). Nah, trebuie sa stau aici doua semestre si abia apoi pot sa ma mut, voi incerca sa gasesc o camera singura data viitoare, caci nu am de gand sa stau aici mai mult decat sunt obligata...

Mirela, ma bucur ca i-a placut Andreei la ski, sa aiba acum spor la invatat!

Fetelor va pup, mai trec pe aici cand mai am cate putin timp liber...


vorbe de copil...

Hobby

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Va multumesc tuturor pt urari.

Mihaeloo(agentos) m-ai desconspirat.

Mirela asa e ,35 e o varsta minunata,e varsta la care ma simt puternica,matura,simt ca m-am regasit si stiu ce vreau si ce e important pt mine.Daca ar fi sa pot da timpul inapoi nu as vrea

Anca
bine ai revenit!Daca tot ai fost pe plaiurile noastre mi-ar fi placut sa te vad in carne si oase,insa poate data viitoare

Mihaela_S n-as vrea sa fiu in pielea ta,imi imaginez cat de greu iti este ,insa finalitatea conteaza,asa ca strange din dinti si da-i tot inainte.Multa sanatate fetelor!

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vic spune:

Andra, LA MULTI ANI! Multi, fericiti si sanatosi!

Fetelor, ma bucur sa mai citesc despre voi.

Noi nu am fost afectati prea rau de intemperiile de peste vara, dar prin jur, chiar si dintre prietenii nostri, au fost. Au fost inundatii repetate pe alocuri, evacuari, si undeva pe unde am trecut noi in vacanta, focuri. Unde am fost acum 4 ani cu socrii, vara asta au fost evacuati de cel putin 2 ori din cauza inundatiilor si alunecarilor de teren. Noi am prins o coada de ciclon care a adus ploaie serioasa pentru aproape 24 de ore. Noi am avut apa de un lat de palma in curtea din spate care-i pavata cu caramizi, iar tancul de apa se revarsa pe sus, caci scurgerea de supra-plin nu mai facea fata. Dar in casa nu a intrat apa, caci e mai sus, avem vreo 3 trepte intre casa si curte. Se pare ca si weekendul asta va fi ploios.

Totusi, mai rau a fost in Queensland, cu inundatii si ciclon. Iar pe langa Perth au fost focuri de au ars vreo 70 de case.

Azi am pus si aplicatia de rezidenta permanenta pentru socri. Dureaza muuuulti ani pana obtin viza, dar au dreptul sa o astepte aici. Iar cand vin ai mei, sper sa aplicam si pentru ei.

Nu pot sa scriu mult acum, ca-s la servici. Va pup si va doresc numai bine. Sanatate la copii si parinti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Vic.

Bine ca v-a ferit Dzeu de inundatii.

Bafta cu aplicatiile.

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralualexandrei


Mihaeloo(agentos) m-ai desconspirat.




stai sa vezi...la multi ani,Maria de Andra,sa-ti dea Dumnezeu tot binele din lume!

Vic,bine ca v-au ocolit calamitatile naturii!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput