Copii din '95-'96

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Vic , Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns agho spune:

Dragelor, la multi ani tuturor sarbatoritelor! mhldvrc si Andrada sa va bucurati fiecare in parte de anii pe care i-ati implinit si sa va impliniti cele mai frumoase vise!

In alta ordine de idei, nu va suparati pe mine ca n-am mai dat pe aici, dar uneori nici eu nu mai stiu pe ce lume mi-s!!!

Anul trecut, baiatul meu a facut banchetul impreuna cu colegii si dna diriginta (numai) la o pensiune sin jud.Valcea. Au plecat sambata si s-au intors duminica. S-au imbracat pt. excursie, iar seara fiecare in rochite care mai de care mai frumoase - fetele, iar baietii cu blugi, pantaloni, camasi cu sau fara sacou, veste, palarii... Au avut o cina festiva. S-au simtit foarte bine si atmosfera a fost frumoasa!
Cred ca diriga lor a avut o idee ff buna! La sfarsitul anului, la premiere a fost inmanata cheia succesului unei elev premiante de la clasa a VII-a.

Numai bine tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sanca spune:

Buna fetelor!
Si la noi a fost balamuc cu sfarsitul de cls a 8 a. Excursia la Disneyland, masa la restaurant... Cu toate ca s-au facut fel de fel de activitati pentru strangere de fonduri, tot a trebuit sa dam cateva sute de dollari. Urmeaza seria a doua (Matei) in 2 ani de zile, cel putin acu' avem experienta.
Fetelor, basta cu scoala. Am terminat toate clasele, diploma e in posta. Timpul cel foloseam pentru teme si studii il alochez acuma pentru a-mi cauta altuceva.

De cateva zile, doua fete de la Matei din clasa l-au sunat. Eu am crezut ca-l suna sa-l intrebe ce teme au, sau ce au de studiat peste week-end. Da' de unde... Ele aveau chef de vorba. Matei a fost haios, ca m-a intrebat ce sa faca, cu disperare in ochi... Pai vorbesti cu fetele, ce sa faci? Si de sambata il tot suna. Sofia are un mobil nou, si probabil ca l-a scos la rodaj. Eu sper din tot sufletul sa aibe si un plan bun, ca daca nu au minute neliminate, nu vreau sa fiu in pielea ei cand or primii parintii nota de plata

Pe Elliot cred ca-l voi duce la dermatolog, ca sa-i dea un tratament de fatza. Nu stiu ce sa ma fac cu el, ca nu are grija sa se spele pe fata, si sa-si dea cu solutie. Aseara l-am luat la analizat, si ma gandeam sa pun mana pe tel. si sa-i fac o programarea... Habar n-am ce sa fac. Mame de baieti, voi cum stati cu adolescentii vostri?

Se apropie vacanta mare. Au mai ramas 4 saptamani din anul asta scolar. Am intrat pe ultima suta de m.
Planuri de vacanta?
Ce-i asa liniste aici? Helloooo people!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Si noi suntem pe ultima suta de metri, mai este o luna pana termina clasa a 8-a; festivitatea si banchetul- 10 iunie. In mare au terminat materia, fac recapitulare, ultimile note si se insista pe subiecte pt pregatirea de examene, romana-matem -20,22 iunie. Andrada se va inscrie la liceu, la clasa de mate-info.

Planuri de vacanta? hmmm...se pare ca la noi e al treilea an fara planuri de vacanta. Noroc ca inca ne mai permitem iesiri de doua-trei zile ca altfel am lua-o razna.

Toate cele bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Si la noi la fel,invatatura la greu,teza la romana s-a dat si s-au luat 2 de zece unul a fost al lui Robert,maine au la matematica teza si luni la geografie,banchetul e pe 27 mai si apoi ramane piatra de incercare cu examenele.Si Robert a ales mate-info, aseara studia cu aviditate brosura cu liceele.
Planuri de vacanta:ne gandeam sa mergem la Cluj caci verii mei aniverseaza 25 de ani de casnicie si noi suntem nasi la nunta lor de argint.

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:


Anca, ce amuzant e, imi si inchipui figura parintilor la vederea facturii
La fel zic si eu de Mihai si prietena lui, el si-a terminat minutele/sms-urile de pe telefonul lui in 3-4 zile si acum il suna fata. Erau asa de comici zilele trecute, vorbeau si la telefon si pe messenger in acelas timp ... nu, nu am gresit ... se feresc de mine , doar v-am spus ca-i stiu parola, a aflat fata si acum vorbesc mai mult la telefon .
In problema cosurilor, ce sa-ti spun, ... Mihai nu are asa de multe, dar foloseste www.vichyconsult.co.uk/ProductPopUp.aspx?codeProduct=SCAI0001" target="_blank">Normaderm ... poate ar fi bine sa-l vada totusi un dermatolog.
Noi nu facem planuri de vacanta, in vara asta se face reabilitarea termica a blocului, asa ca trebui sa stam acasa. Mihai si-a facut singur planurile, merge la stagiul T.S.A si in 2 tabere speo. Tatiana merge la sapaturi in U.K si vine acasa in iulie, iar in tara isi aranjase sa mearga la Sarmizegetusa, sper sa ramana totusi in Bucuresti(au mai descoperit astia o cetate pe Gabroveni si sapa de zor la ea)

si

de si


Orice lucru bun in viata este ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Anca, La multi ani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

La multi ani, Anca, multa sanatate si numai bucurii

si

de si


Orice lucru bun in viata este ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi ani Ancuta,sanatate,fericire si totce-ti mai doresti tu!

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput