Copii din '95-'96

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Sanca, multumesc .

Mirela OMG, parca citesc un film de acum 25 de ani(cand am terminat eu).... De parerea copiilor ar trebui tinut in primul rand cont. Pacat...


vorbe de copil...

Hobby

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Si la noi aceleasi discutii sunt insa se desfasoara cam cum a povestit Agho.Pretul per total este 150 ron de copil ,zic eu rezonabil.
Au fost cateva amendamente pe care le-am adus noi parintii si d-na diriginta,insa zic eu ca au fost din categoria bun simt,de exemplu :fara manele la petrecere si fara alcool,motiv pt care a fost o mica revolta legat de asta si de participarea mea la banchet.
Cu cea din urma a fost o neintelegere eu am spus ca voi participa la organizarea banchetului nicidecum la acesta propriu-zis insa parintii au fost atat de "atenti" la cele discutate incat s-au dus acasa si au spus odraslelor ca eu si inca o mamica vom participa la banchet!!???
A fost circ in toata regula la scoala si mi-a ajuns la urechi fix cand ieseam pe poarta gradinitei.In consecinta am informat-o pe diriginta si a doua zi am participat la ora de dirigentie unde le-am batut obrazul pt scandalul facut si le-am garantat ca voi participa la banchet desi n-aveam de gand Le-am povestit cat de bine si frumos se pot distra parinti si copii impreuna (ex: la nunta antrenorului),sper sa fi inteles ceva din tot ce le-am spus ,cert este ca nu stiu de ce insa se tem de mine si de prezenta mea cu toate ca in 8 ani de cand ii cunosc nici macar n-am ridicat tonul la vreunul .

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:

Sper ca ati petrecut sarbatori linistite si frumoase alaturi de cei dragi.

Noi am fost rupti de civilizatie undeva in nordul Bucovinei.

Tiberiu este foarte bine. Tocmai a interpretat 3 roluri in spectacolul cu ocazia Zilelor Colegiului.

Din pacate n-am mai reusit sa intru pe DC in ultima vreme... sunt prinsa intr-un proiect care nu-mi prea mai lasa timp.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

La multi ani, Andrada, sanatate, numai bine si succes la admitere! Mirela, sa-ti traiasca fata si sa va aduca numai bucurie Petrecere frumoasa

Mara, ma bucur pentu voi lui TB

si

de si


Orice lucru bun in viata este ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Andrada La multi multi ani cu multa fericire si noroc. Mirela sa va aduca numai bucurii.

Mara, ma bucur pentru voi.


vorbe de copil...

Hobby

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Multumim!
Invitam copiii la o felie de tort
Succes tuturor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sanca spune:

Andrada, La multi ani! Mirela, sa va traiasca copila, si sa va aduca numa bucurii.
Super tort, cu M&Ms....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Multumim,Anca! Numai bine si voua!
tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vic spune:

La multi ani, Andrada! Cu sanatate, bucurii si note mari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi ani Andrada si numai bine sa ai in viata!!!

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput