Copii din '95-'96

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Adevarat a inviat!!!
Sanatate ,fericire si spor in toate!

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Mihaela sa fii fericita, sanatoasa si sa ai o zi perfecta!



vorbe de copil...

Hobby

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

Multumesc, multumesc Mihaela, Vic sunteti tare dragute !

si

de si


Orice lucru bun in viata este ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

La multi ani, Mihaela-mhldvrc! Sanatate si bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi ani Mihaela rock ,sanatate,fericire si spor in toate iti doresc!!! si o dedicatie



Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Andra, super dedicatia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

Mirela multumesc Andra, o ce dedicatie mi-ai facut , multumesc mult

si

de si


Orice lucru bun in viata este ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sanca spune:

La multi ani Mihaelelor :)
Sanatate, fericire si tot ce va doriti voi, va doresc si eu.

Cristos a Inviat!

Sper ca a-ti petrecut bine de Sf Paste.

va pup.

Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Mamicilor, cum stau copiii vostri cu scoala? Le intreb pe fetele din Ro.
Practic sunt pe ultima suta de metri.
Au dat acea "simulare evaluare nationala"? Fiica-mea a dat, imediat dupa ce lipsise 2 sapt de la scoala, din cauza unei viroze urate.Asa ca notele au fost cam...romana-9.40 si mate-7.80.

Si la voi e nebunia, ca pe mine ma dispera, cu festivitate sf de an, banchet, cadouri profi si alte porcarii din astea? La sedinta cu parintii, eu le-am propus sa mearga in blugi si tricouri la fel, imprimate cum vor ei.Vai,cum au sarit parintii si dirigintele, ca e musai costum baietii, fusta si camasa fetele.
Atunci am zis sa hotarasca copiii, sa voteze ei, sunt convinsa ca toti ar fi vrut varianta propusa de mine, dar dnul diriginte n-a fost de acord ca stricam imaginea si prestigiul scolii. Na de asta tine prestigiul unei scoli, de haine...
SI apoi, discutii infinite despre ce cadouri sa se cumpere profilor, ce meniu la restaurant, sa fie chemati toti profii care le-au predat in clasele V-VIII, vreau sa va spun ca la numarare profesorii au iesit mai multi decat copiii si doar noi parintii platim tot...

Nu stiu la voi cum e, dar eu efectiv ma simt din alt film...
Aaa si acum mai e si balul buletinului, clasa a VII-a organizeaza pt clasa a VIII-a o petrecere la restaurant. Andrada mi-a zis ca ea nu vrea sa mearga, chiar daca va fi apostrofata de dnul diriginte.

Eu cand vad cat se discuta de baluri si banchete ma apuca toti dracii. Si ce ma deranjeaza cel mai tare e ca nu prea conteaza ce vor copiii si iau hotararile parintii cu dirigintele.

Succes tuturor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

Multumesc Anca

Mirela, Mihai este mai mare, dar iti pot spune ce am facut noi anul trecut. Am facut un album foto, au purtat in ultima saptamana o cocarda(propusa de diriginta) pe care au primit dedicatii si semnaturi de la profesori si colegi, s-au imbracat cum au vrut ei(blugi si tricouri) si au avut si banchet. La profesori am dat cadouri simbolice(flori, o cutie de bomboane la profe si cate o sticla de sampanie la profi). Toate astea au fost cam 150lei(1.500.000) de copil sau 180(albumele fiind in doua variante ... cartonat/necartonat). La banchet fiecare s-a imbracat cum a vrut(ma refer la baieti), fetele au fost mai deosebite.

si

de si


Orice lucru bun in viata este ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput