Iepurasii de mar-apr 2010 asteapta noul an (96)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miruna79 spune:

Neata fetelor
Intru repede sa va urez si eu un Craciun Fericit alaturi de cei dragi.. va pupam cu drag
Miru si Dani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns child spune:

Buna fetelor!

Albert e in continuare mucos, acum ii si curge si un ochisor, ii dau cu unguent oftalmic cu kanamicina.
Ieri am fost la medic, cica nu are nimic nici in gat, nici la plamani, doar secretiile astea care ne dau viata peste cap...le dam noi, intr-un final, de capat.
Eu banuiesc ca a luat un microb de prin spital, cand am fost internati. O sa ma duc luni sa-i fac un exudat nazal si faringian. As fi vrut de azi, dar se pare ca la bioclinica azi e inchis.


Va doresc UN CRACIUN FERICIT multa sanatate, bucurii si fericire!


Diana si inimioara mea Albert-Krisztian (2.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteropipan spune:

Mamici si iepurasi dragi, mami Alina si iepurica Asteropi va doresc sa aveti parte de un Craciun fericit,avand in vedere ca este si PRIMUL VOSTRU CRACIUN alaturi de familiile voastre speciale.sa va aduca Mos Gerila si Noul An, sanatate, iubire si mult noroc.

va iubim si ne bucuram ca v-am cunoscut macar asa, virtual.va pupam dulce pe fiecare in parte



CEA MAI FERICITA MAMICA DE PRINTESA DULCE, ASTEROPI IOANNA
8 MARTIE 2010 a venit pe lume minunea mea!!!!!!!!



http://www.flickr.com/photos/asteropipan/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteropipan spune:

dupa aproape 3 zile de febra 38,5-39,3 :((( suntem si noi mai bine...off mititica mea nu avea chef de nimik, vroia numai la mami ei in brate si statea cumintica sa ne uitam impreuna la tv...sufletelul meu tare rau s-a simtit:(
alaltaieri incepuse sa tremure si sa i se invineteasca buzitele, de nu mai stiam ce sa-i fac...am chemat repede dr,i-am pus un supozitor si isi mai revenise, mititica mea.acum multumesc lui Dumnezeu e bine, are numai 37,4.

sanatate multa si celorlati iepurasi bolnaviori..

STANUCEL imi pare rau de accidentul sotului, bine macar ca nu a patit nimik.

OANA m-au napadit amintirile de anul trecut cand am citit mesajul tau...stau si ma gandesc la burtica de care eram tare mandra si abia asteptam sa imi strang puiul in brate ...si acum e aici langa mine, iubirea mea...sunt cea mai fericita mamica si am parte de cele mai frumoase sarbatori alaturi de printesa mea frumoasa...o iubeescccccc...

va pupik, ma duc sa imi strang putin in brate iubirea mea mica..

CEA MAI FERICITA MAMICA DE PRINTESA DULCE, ASTEROPI IOANNA
8 MARTIE 2010 a venit pe lume minunea mea!!!!!!!!



http://www.flickr.com/photos/asteropipan/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LAlexandra spune:

Carmen, nu te necaji, trebuie sa te gandesti ca e tatal copiilor tai si bine ca nu s-a intamplat nimic cu el, pt ca ar fi suferit enorm copilasii.
Bucurati-va ca sunteti cu totii bine.

Poate cu micul accident isi va da seama si sotul sa va pretuiasca mai mult.


de printisor Alessandro - 15.04.2010
privim si il asteptam pe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irene26 spune:

Salut toate fetele dragi!
Stanucel, imi pare rau ca esti necajita chiar inainte de Craciun, dar eu zic ca este bine ca sotul nu a patit nimic, viata este mai importanta decat orice pe lumea asta!
Astero, multa sanatate fetitei tale!
Diana, multa sanatate lui Albert!
Oana, multumim pt mesajul foarte cald si din inima!
Fetelor, eu nu cred ca mai intru, am multa munca, asa ca va urez Craciun Fericit, multa sanatate si sa va bucurati din plin ca veti petrece primul Craciun alaturi de iepurasii dragi! Va pup si imbratisez!

Poze

Irene, mami de Diana

It's not how good you are, it's how good you want to be.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_s spune:




Dragi iepurasi, dragi mamici si de ce nu, dragi tatici, sa aveti un Craciun de vis impreuna cu cei dragi si Mosul sa va puna sub brad sanatate, liniste, fericire si intelepciune!!!





Poze & www.youtube.com/user/andrastephanie#p/u" target="_blank"> Video

Mami de minune mica Ianis Stefan (19.01.2010)

Suntem cei mai fericiti parinti din Univers !!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Craciun Fericit!


Sa fiti sanatosi si fericiti, sa aveti masa imbelsugata si prietenii dragi alaturi!!!

Sa va aduca Mosul tot ce v-ati dorit!!!


-------------------------------
mamica Dariei si a lui David
L'amor che move il sole e l'altre stelle./Amami di piu quando lo merito di meno perche sara  quando ne ho piu bisogno.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

rebiana eu m.am umflat de turon anul trecut cand eram gravida, anul asta sunt cu panetone care ingrasa la fel de rau :)))

multa sanatate, albert, ianis, stanucel si voua

oana drum bun sa aveti, sa ajungeti sanatosi! v.am admirat in poze, frumosi toti trei!

Craciun fericit tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

gata treaba,astept sa trezeasca fata,dau un aspirator si ne linistim...asteptam pe mosul,baiatul abia asteapta sa vina mosul...este tare nerabdator...
am fugit s-a trezit papusa mami...


craciun fericit la toate mamicile si iepurasi...



FILMULETE
POZE

mamica carmen de Adelina Ioana 16.04.2010 si adolescent Paul Florian13.09.1993

Mergi la inceput