Iepurasii de mar-apr 2010 asteapta noul an (96)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Stefanna spune:

Dragi fete,
nu am mai citit de 2 zile cred,sint rupta de realitate, am intrat sa va doresc din inima un Craciun plin de Cel care ne-a fost daruit, care sa va lase casele indestulate cu fericire, dragoste si sanatate.Sa va bucurati de puii vostri cu multul sau putinul pe care fiecare il avem,si sa ducem colindul si binele pe la cei pe care-i vom vizita.Va pupacesc, imi sinteti dragi si sper sa va regasesc vesele si fericite dupa Sarbatori.
Huhuhuhuuuuuu, Oana, in fuga dupa tine ca si noi plecam sambata la Niagara.Ti-am trimis PM...numai si numai daca mai ai vreo farama de timp...daca nu, nu-i suparare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bumbitza spune:

scriu d p tel asa ca scuzati greselile. N.am citit tot cap trecut dar maine poate reusesc. Azi am avut sedinta foto,abia astept pozele.atat doar ca la final ili a luat ditai cayatura, a plans mult, are un punct vinetiu la frunte dar e ok. Trimit sa nu se piarda

Mada mami de Ilinca frumoasa (31.03.2010)
Mami si tati te iubesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bumbitza spune:

stefanna, oana drum bun si petrecere frumoasa! Bluekidoo, bafta la dr si sa vii cu vesti bune! Selina pup mamica puternica, tare greu trebuie sa.ti fi fost. Anca, sa.ti fie d bine! Eu sunt prin yona doar ca n.apuc sa scriu, acum am inromnie. Corimami, spor la impodobit bradut! Va pup

Mada mami de Ilinca frumoasa (31.03.2010)
Mami si tati te iubesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyangel spune:

'neata,

cafeluta e facuta si pe jumatate bauta, ciorbita de burta este pe foc, mai am de facut ciupercutele umplute si maioneza pentru vinete si sunta gata!

Bumbitzo Pup Ilinca cucuiata si vinetie. Sa pui poze frumoase , da?

Stefanna foarte frumoasa excursia ta sa petreceti bine si sarbatori fericite!

Anca

In asteptarea si a

mami de Codrin (20.03.2010) si
de Lucas (21.09.2000)
Codrin luna a 8 -a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LAlexandra spune:

Buna dimineata, mamici si iepurasi!
Avand in vedere ca vom fi plecati cateva zile de acasa, va urez de pe acum

Craciun fericit alaturi de iepurasul vostru drag si un un An Nou plin de impliniri, sanatate si clipe de fericire!!!

Va am.


de printisor Alessandro - 15.04.2010
privim si il asteptam pe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Neata!!!

Punem si noi probabil ultimile poze pe anul asta.

Spor la trebi azi, drum bun celor care pleaca. Noi cu bagajele, mai intru daca mai sunteti si voi.



Oana, mami de minune mica, Eric Nicholas(21.02.2010)


Multumim Doamne pentru minunea data si ajuta-ne sa fim sanatosi!



Cand cineva acolo SUS te iubeste...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 2anke spune:

Dragi mamici de iepurasi va imbratisez pe toate si va doresc un Craciun fericit, sa aveti momente minunate in familie cu copiii si taticii, sa primiti cadouri multe multe si frumoase!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Iepurasi, urmeaza primele Sarbatori ale voastre. Pentru noi, mamicile voastre, si pentru familiile voastre, care va iubim pana la cer si inapoi, zilele care urmeaza vor fi deosebit de emotionante si frumoase. ESTE PRIMUL VOSTRU CRACIUN. Anul trecut va exprimati bucuria prin mici lovituri in pantecele mamei, acum prindeti cu manutele voastre mici si dragalase globurile puse cu suflet in bradul frumos impodobit.
Sa aveti SARBATORI BINECUVANTATE SI LINISTITE alaturi de cei dragi si UN AN NOU plin de sanatate si voiosie.




Oana, mami de minune mica, Eric Nicholas(21.02.2010)


Multumim Doamne pentru minunea data si ajuta-ne sa fim sanatosi!



Cand cineva acolo SUS te iubeste...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

babyangel multumim de cafeluta,sunt la a doua,nu te refuz...mai da :)

al meu sot a avut accident aseara,masina facuta praf,el cu un cucui,nu am dormit deloc,si nu am chef de nicio sarbatoare,adelina este si ea agitata imi cere doar in brate....offf
macar de nu mai stateam cu el nu stiam si gata....acum imi ia si masina,si asta nu imi convine deloc,sunt tare trista,m-a lovit necazul chiar acum inainte de sarbatori...:(({

va urez craciun fericit,multa sanatate,fericire si tot ce va doriti alaturi de cei dragi voua...

oana multumim mult de tot si tie un craciun fericit si cu multe bucurii
adelina iti multumeste din suflet si te

FILMULETE
POZE

mamica carmen de Adelina Ioana 16.04.2010 si adolescent Paul Florian13.09.1993

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Stanucel imi pare rau de probleme de care ati dat. Pana la urma, bine ca e sotul ok, ca restul sunt lucruri perisabile. Aveti grija de voi si lasati supararile macar acum, bucurati-va de copiii vostri frumosi.



Oana, mami de minune mica, Eric Nicholas(21.02.2010)


Multumim Doamne pentru minunea data si ajuta-ne sa fim sanatosi!



Cand cineva acolo SUS te iubeste...

Mergi la inceput